FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 20:34

Ovo na sta je nas klub spao je blago receno alarmantno, ovako se nismo brukali i nismo bili ovako nisko nikada od rata pa do sada.
Uzas, katastrofa, nemam rijeci.
Debeli krmak kao da namjerno ovo radi, kao da je poslan da nas unisti.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 27 sep 2025, 20:35

Husrefe doviđenja

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 sep 2025, 20:35

Ma samo bojkotovat derbije, nek bez podrske igraci izginu. Naredni put ce nam dat cijeli sjever jer smo sad bojkotovali!
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
James1987
Postovi: 965
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 27 sep 2025, 20:35

PapakIzSa je napisao/la:
27 sep 2025, 20:34
Zoran Mamic odgledo ovu utakmicu i skonto da ovima nema pomoci, vjv sutra ostavku daje
Prije toga neka uruci husrefu otkaz
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6850
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 27 sep 2025, 20:35

ZEKICU ODLAZI !!!
Samo jedan moze voditi Sarajevo.
Hajde babuka, hajde yebi im mater i poredaj ih u 4231 !
Za sve nas, USRO je Sarajevo !!!
Do titule.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 27 sep 2025, 20:35

galia95 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:31
Ovoj ekipi se nešto dogodilo nakon onog prvog meča protiv Craiove na Koševu i od tada kola nezaustavljivo idu nizbrdo. Nešto je veoma trulo u ovom klubu - od svlačionice do vrha uprave.
Desila se Ajla Alimanović.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 27 sep 2025, 20:35

Pa cim je kreten prepustio ulogu favorita znamo sam odmah sta ce biti, pickica bezmudna.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2318
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kockoglavi » 27 sep 2025, 20:36

KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 20:28
Kockoglavi je napisao/la:
27 sep 2025, 20:27
Poserem se svima koji su prizivali Husrefa i Cimirota.
HUSREFE ODLAZI
Mislio sam i ja da ce on jedini uspjeti napraviti sok u ekipi . Nazalost ovo je uzas. Ako je gospodin neka sam ode
Unazadio nas je jos vise. Jbt pozicije igracima poceo izmisljati. Sastave neke izmisljati, nikad nema pocetnih 11

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 sep 2025, 20:36

Picke svi Husref, igraci , predsjednik, direktor. Fujjjj

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 sep 2025, 20:36

Nikad ppraz, samo lekcija broj 78
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 27 sep 2025, 20:36

12:18 gol razlika -6 dno dna fuj

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 27 sep 2025, 20:36

slika


Treba prvo u gradu biti najbolji, pa državi, pa onda tek na Balkanu. Mi nismo nijedno.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 20:37

Podnesi ostavku Husrefe ili napravi neki sporazumni raskid, sacuvaj bar malo obraza i ugleda (ako ga je uopste ista ostalo).
Horde ako imalo imate casti pozovite na bojkot, bojkot u kome cemo istrajati jer ovo se vise ne moze gledati i trpiti.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 20:37

Kockoglavi je napisao/la:
27 sep 2025, 20:36
KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 20:28
Kockoglavi je napisao/la:
27 sep 2025, 20:27
Poserem se svima koji su prizivali Husrefa i Cimirota.
HUSREFE ODLAZI
Mislio sam i ja da ce on jedini uspjeti napraviti sok u ekipi . Nazalost ovo je uzas. Ako je gospodin neka sam ode
Unazadio nas je jos vise. Jbt pozicije igracima poceo izmisljati. Sastave neke izmisljati, nikad nema pocetnih 11
Ma to svako ko prati fudbal zna, 21 vijek ekipu vodi Husref Obuca,Cosic dan te hebo, Husref da se igra 29 dana nikad nece dobit ni jednu bitnu tekmu jer covjek je operisan od fudbala.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 sep 2025, 20:37

Što se mene tiču mogu svi ići. Mrs u pm .

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 sep 2025, 20:38

Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Zadnja izmjena: KarloIvandic, dana/u 27 sep 2025, 20:38, ukupno mijenjano 1 put.

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 27 sep 2025, 20:38

Nema on mozga ni obraza da sam ode. Dok ga neko ne otjera on shvatit nece. I prije utakmice sam govorio da je nama remi ovdje vrijedan pobjede obzirom na igru koju ekipa pruza, krizu samopouzdanja, i Husrefa ziherasa na klupi.
Mamic je gledao sve ovo, bit ce zanimljivo kakav je njegov zakljucak.

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 27 sep 2025, 20:39

“Što je tu je”
Sarajevo ljubavi moja 1946

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 20:39

zagorski je napisao/la:
27 sep 2025, 20:37
Podnesi ostavku Husrefe ili napravi neki sporazumni raskid, sacuvaj bar malo obraza i ugleda (ako ga je uopste ista ostalo).
Horde ako imalo imate casti pozovite na bojkot, bojkot u kome cemo istrajati jer ovo se vise ne moze gledati i trpiti.
E cuj bojkot hahah da nas nema trebalo bi nas izmisliti

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 27 sep 2025, 20:39

Znalo se je, da ce ovako biti sa Husrefom. Ali neka je, da vec za sva vremena prestanu ovi Husrefovci plakati i iznositi gluposti, da samo on može voditi FKS itd.

Taman, nek odradi svoje i cao. Rekao sam ja, da ce on bit nas Amar Osim kao sto je kod kona bio u zadnjem mandatu. Syebace svu svoju reputaciju i postovanje. Ali neka sam je kriv, nije ga niko tjerao na ovo.

Sto se tiče ekipe i ostalog nije ovo nista neocekivano. Ekipa brez repa i glave nema sta traziti protiv ekipe koja ce se boriti za titulu. Htjeli mi to priznati ili ne oni su uz vec politicke rezime Borac i Zrinjski najozbiljniji za titulu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BungaBum, GokuSSJG, sencobih i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []