FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ovo na sta je nas klub spao je blago receno alarmantno, ovako se nismo brukali i nismo bili ovako nisko nikada od rata pa do sada.
Uzas, katastrofa, nemam rijeci.
Debeli krmak kao da namjerno ovo radi, kao da je poslan da nas unisti.
Uzas, katastrofa, nemam rijeci.
Debeli krmak kao da namjerno ovo radi, kao da je poslan da nas unisti.
Re: FK Sarajevo
Husrefe doviđenja
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma samo bojkotovat derbije, nek bez podrske igraci izginu. Naredni put ce nam dat cijeli sjever jer smo sad bojkotovali!
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Prije toga neka uruci husrefu otkaz
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
ZEKICU ODLAZI !!!
Samo jedan moze voditi Sarajevo.
Hajde babuka, hajde yebi im mater i poredaj ih u 4231 !
Za sve nas, USRO je Sarajevo !!!
Do titule.
Samo jedan moze voditi Sarajevo.
Hajde babuka, hajde yebi im mater i poredaj ih u 4231 !
Za sve nas, USRO je Sarajevo !!!
Do titule.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Pa cim je kreten prepustio ulogu favorita znamo sam odmah sta ce biti, pickica bezmudna.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
- Kockoglavi
- Postovi: 2318
- Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Re: FK Sarajevo
Unazadio nas je jos vise. Jbt pozicije igracima poceo izmisljati. Sastave neke izmisljati, nikad nema pocetnih 11KarloIvandic je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:28Mislio sam i ja da ce on jedini uspjeti napraviti sok u ekipi . Nazalost ovo je uzas. Ako je gospodin neka sam odeKockoglavi je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:27Poserem se svima koji su prizivali Husrefa i Cimirota.
HUSREFE ODLAZI
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Picke svi Husref, igraci , predsjednik, direktor. Fujjjj
Re: FK Sarajevo
12:18 gol razlika -6 dno dna fuj
Re: FK Sarajevo
Podnesi ostavku Husrefe ili napravi neki sporazumni raskid, sacuvaj bar malo obraza i ugleda (ako ga je uopste ista ostalo).
Horde ako imalo imate casti pozovite na bojkot, bojkot u kome cemo istrajati jer ovo se vise ne moze gledati i trpiti.
Horde ako imalo imate casti pozovite na bojkot, bojkot u kome cemo istrajati jer ovo se vise ne moze gledati i trpiti.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma to svako ko prati fudbal zna, 21 vijek ekipu vodi Husref Obuca,Cosic dan te hebo, Husref da se igra 29 dana nikad nece dobit ni jednu bitnu tekmu jer covjek je operisan od fudbala.Kockoglavi je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:36Unazadio nas je jos vise. Jbt pozicije igracima poceo izmisljati. Sastave neke izmisljati, nikad nema pocetnih 11KarloIvandic je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:28Mislio sam i ja da ce on jedini uspjeti napraviti sok u ekipi . Nazalost ovo je uzas. Ako je gospodin neka sam odeKockoglavi je napisao/la: ↑27 sep 2025, 20:27Poserem se svima koji su prizivali Husrefa i Cimirota.
HUSREFE ODLAZI
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Što se mene tiču mogu svi ići. Mrs u pm .
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vrijeme je svi od hordi do istinskih navijača da krenu da se otjera ovaj američki debil
Zadnja izmjena: KarloIvandic, dana/u 27 sep 2025, 20:38, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nema on mozga ni obraza da sam ode. Dok ga neko ne otjera on shvatit nece. I prije utakmice sam govorio da je nama remi ovdje vrijedan pobjede obzirom na igru koju ekipa pruza, krizu samopouzdanja, i Husrefa ziherasa na klupi.
Mamic je gledao sve ovo, bit ce zanimljivo kakav je njegov zakljucak.
Mamic je gledao sve ovo, bit ce zanimljivo kakav je njegov zakljucak.
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E cuj bojkot hahah da nas nema trebalo bi nas izmisliti
Re: FK Sarajevo
Znalo se je, da ce ovako biti sa Husrefom. Ali neka je, da vec za sva vremena prestanu ovi Husrefovci plakati i iznositi gluposti, da samo on može voditi FKS itd.
Taman, nek odradi svoje i cao. Rekao sam ja, da ce on bit nas Amar Osim kao sto je kod kona bio u zadnjem mandatu. Syebace svu svoju reputaciju i postovanje. Ali neka sam je kriv, nije ga niko tjerao na ovo.
Sto se tiče ekipe i ostalog nije ovo nista neocekivano. Ekipa brez repa i glave nema sta traziti protiv ekipe koja ce se boriti za titulu. Htjeli mi to priznati ili ne oni su uz vec politicke rezime Borac i Zrinjski najozbiljniji za titulu.
Taman, nek odradi svoje i cao. Rekao sam ja, da ce on bit nas Amar Osim kao sto je kod kona bio u zadnjem mandatu. Syebace svu svoju reputaciju i postovanje. Ali neka sam je kriv, nije ga niko tjerao na ovo.
Sto se tiče ekipe i ostalog nije ovo nista neocekivano. Ekipa brez repa i glave nema sta traziti protiv ekipe koja ce se boriti za titulu. Htjeli mi to priznati ili ne oni su uz vec politicke rezime Borac i Zrinjski najozbiljniji za titulu.



