FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
sonpenn
Postovi: 3514
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 27 sep 2025, 21:13

Nikad poraz, samo lekcija. 💪🏻💪🏻
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 27 sep 2025, 21:13

Jel podnio ostavku?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 21:14

Pendulum je napisao/la:
27 sep 2025, 21:13
Jel podnio ostavku?
Čeka da ga isplate
Evo i oni tebe selame!

r3m1
Postovi: 703
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 27 sep 2025, 21:14

Husref ako podnese ostavku, ja vise necu pisati na ovom forumu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6351
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 27 sep 2025, 21:14

Gdje su ovi branioci degenerika.
Nema veze, redovne su i visoke plate.
- FKS -

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 21:15

Kad si rodjen u ovom gradu,kad te kao trenera tamburaju redovno na derbiju ja bi nakon dva poraza u derbiju momentalno dao.otkaz i izvinuo se svima.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7186
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 sep 2025, 21:15

sonpenn je napisao/la:
27 sep 2025, 21:13
Nikad poraz, samo lekcija. 💪🏻💪🏻
Past ćemo godinu kako učimo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
samoSA
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 27 sep 2025, 21:15

Sve je truhlo u klubu od cistacice do Mirvica nikakva promjena trenera nam nece donijeti boljitak
Mozemo se samo nadat da ce prodat klub nekome ko zna i ko ce napraviti totalni remont
Samo sto mi guramo pod tepih nakon Veleza i pobjede prvaci a vidimo vcrs nase stanje

Avatar
MokraKifla
Postovi: 685
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 27 sep 2025, 21:16

Ide jedan milioncek od jatte :D

Avatar
siroliver69
Postovi: 648
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 27 sep 2025, 21:16

Pitar6785 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..

Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,

Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1

Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal

Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)

Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV

LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi


Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je


Banic
Adem
Elezi
Mujakic

100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
Realno, tebi se ne bi trebalo replicirati nista, ono, jasno nam je...znaš li, ipak, kud gonis? Ostavi se branjenja tetka

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 27 sep 2025, 21:16

slika
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 sep 2025, 21:18

Kakvu li prevaru veceras smisljaju mirvic i ayla

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 27 sep 2025, 21:18

mire971 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok
Ekipa je i vise nego dobro selektirana, samo je formacija koju koristi strucnjak totalna fula.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 sep 2025, 21:19

Jel stigo princ hebo li mu crnce ono
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 27 sep 2025, 21:19

Dok lezbe ne odu iz rukovodstva, i dok ovaj derpas Mirvic ne promijeni nesto, a najbolje bi bilo sebe, ja prestajem pratiti Sarajevo, prvi put nakon 25 godina od prve utakmice.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3514
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 27 sep 2025, 21:19

H8Z7 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:15
sonpenn je napisao/la:
27 sep 2025, 21:13
Nikad poraz, samo lekcija. 💪🏻💪🏻
Past ćemo godinu kako učimo
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Sarajevo ljubavi moja.

DzemoSmjecanin
Postovi: 53
Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzemoSmjecanin » 27 sep 2025, 21:19

KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 21:07
Cuj Husrefa da je cimirot imao privatnih problema . Pa sto ga stavi **** ti on
Izjava u rangu one kad je Melun fulio penal, ne bira on ko ce pucati penal. Tad je to izvalio. Ima li iko od tih mačijih hordi da im se barem malo najebe mamice u gradu, na treningu, pa ovo je za debelog degeneka?

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 21:20

Realno ako nisi u stanju sa ovom ekipom da izdominiras odma trebas dati otkaz,nije tu ni do Mirvica ni do navijaca k il palca striktno je do igraca jadova i trenera. Koga boli k jel Cimirot imao probleme i jel Musija branio,tvoje je da ih izvedes jer imaju problem ili nisu kvalitet kao i sto njih i tebe boli k sto neko radi za 700km a vi primate 50k
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 27 sep 2025, 21:21, ukupno mijenjano 1 put.

ŠTA_JE
Postovi: 1766
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 27 sep 2025, 21:20

Nedim Hasic je sve rekao: milioni, kamioni, transferi, obeštećenja a na terenu ti mušija i butić, na klupi husref i ćosić... 2025. godina... zaposlite još koju gpt glupaču, analitičare, savjetnike... haram vam bilo šta ste od kluba napravili, haram... bolje i poštenije k'o čelik hiljadu puta nego ovo šta radite... halali nam zoka :(

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 27 sep 2025, 21:21

vi ste ludi ako misliti da ce se ista promijeniti nakon danas. niti ce husref otici, niti ce neko otkaz dobiti, niti ce ajla besto promijeniti. svi su kod nas sretni platama i nikog ne zabima klub. ovo ti je isto ko kad u svojoj firmi imas 50 radnika svi imaju velike plate i ugovore na neograbiceno i sviju boli **** za posao. tako je kod nas u klubu, eto mamas i guli su se nasekirali sto su izgubili, bisu znali gdje je sarajevo do prije oar godina
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Google Adsense [Bot] i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []