FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Jel podnio ostavku?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Sarajevo
Husref ako podnese ostavku, ja vise necu pisati na ovom forumu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad si rodjen u ovom gradu,kad te kao trenera tamburaju redovno na derbiju ja bi nakon dva poraza u derbiju momentalno dao.otkaz i izvinuo se svima.
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Sve je truhlo u klubu od cistacice do Mirvica nikakva promjena trenera nam nece donijeti boljitak
Mozemo se samo nadat da ce prodat klub nekome ko zna i ko ce napraviti totalni remont
Samo sto mi guramo pod tepih nakon Veleza i pobjede prvaci a vidimo vcrs nase stanje
Mozemo se samo nadat da ce prodat klub nekome ko zna i ko ce napraviti totalni remont
Samo sto mi guramo pod tepih nakon Veleza i pobjede prvaci a vidimo vcrs nase stanje
- MokraKifla
- Postovi: 685
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ide jedan milioncek od jatte 
- siroliver69
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Realno, tebi se ne bi trebalo replicirati nista, ono, jasno nam je...znaš li, ipak, kud gonis? Ostavi se branjenja tetkaPitar6785 je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:08Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..
Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,
Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1
Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal
Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)
Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV
LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi
Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je
Banic
Adem
Elezi
Mujakic
100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 410
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
-
KarloIvandic
- Postovi: 535
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakvu li prevaru veceras smisljaju mirvic i ayla
Re: FK Sarajevo
Jel stigo princ hebo li mu crnce ono
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dok lezbe ne odu iz rukovodstva, i dok ovaj derpas Mirvic ne promijeni nesto, a najbolje bi bilo sebe, ja prestajem pratiti Sarajevo, prvi put nakon 25 godina od prve utakmice.
-
DzemoSmjecanin
- Postovi: 53
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Izjava u rangu one kad je Melun fulio penal, ne bira on ko ce pucati penal. Tad je to izvalio. Ima li iko od tih mačijih hordi da im se barem malo najebe mamice u gradu, na treningu, pa ovo je za debelog degeneka?KarloIvandic je napisao/la: ↑27 sep 2025, 21:07Cuj Husrefa da je cimirot imao privatnih problema . Pa sto ga stavi **** ti on
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Realno ako nisi u stanju sa ovom ekipom da izdominiras odma trebas dati otkaz,nije tu ni do Mirvica ni do navijaca k il palca striktno je do igraca jadova i trenera. Koga boli k jel Cimirot imao probleme i jel Musija branio,tvoje je da ih izvedes jer imaju problem ili nisu kvalitet kao i sto njih i tebe boli k sto neko radi za 700km a vi primate 50k
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 27 sep 2025, 21:21, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nedim Hasic je sve rekao: milioni, kamioni, transferi, obeštećenja a na terenu ti mušija i butić, na klupi husref i ćosić... 2025. godina... zaposlite još koju gpt glupaču, analitičare, savjetnike... haram vam bilo šta ste od kluba napravili, haram... bolje i poštenije k'o čelik hiljadu puta nego ovo šta radite... halali nam zoka 
Re: FK Sarajevo
vi ste ludi ako misliti da ce se ista promijeniti nakon danas. niti ce husref otici, niti ce neko otkaz dobiti, niti ce ajla besto promijeniti. svi su kod nas sretni platama i nikog ne zabima klub. ovo ti je isto ko kad u svojoj firmi imas 50 radnika svi imaju velike plate i ugovore na neograbiceno i sviju boli **** za posao. tako je kod nas u klubu, eto mamas i guli su se nasekirali sto su izgubili, bisu znali gdje je sarajevo do prije oar godina
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], sekac, stokastoka23 i 24 gosta.





