FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 27 sep 2025, 21:21

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:16
slika
Umjesto one zastave volim sarajevo vise od zivota svog.
Ovakvu zastavu napravit i zalijepit im na ulazu u titovoj svaki dan da gledaju.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 27 sep 2025, 21:21

Mamici su dali Mirvicu extra savjet.
Kazu mu kada ti krenu losi rezultati, kada te navijaci uzmu na zub ti tad dovedi neko top pojacanje da ih smiris.
Na tom principu redi glupi Mirvic koji nema nikakav sportski plan ni kratkorocni ni dugorocni osim da ga sreca odavno prati pa svake godine ima po jednog igraca kojeg moze prodati na 1-2-3M€

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 27 sep 2025, 21:22

siroliver69 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:16
Pitar6785 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo da sam ja za smjenu Husrefa, MOZEL MENI NEKO OBJASNIT KAKO JE HUSREF KRIV STO JE NJIHOV GOLMAN ODBRANIO MNOGO TEZI SUT I SA BLIZE UDALJENOSTI, nas nije sa 28 m..

Kako je Husref kriv za gresku CIMIROTA, dali je Cimirot imao 3 opcije da doda dalije to bila isforsirana greska, sta je Adzem uradio na sta nije HUSREF odgovorio firmacijom taktikom izmjenama. Dalije zeljeznicar ostecen za nesto, tvrde da je Guli trebao dobit crveni je smjesno, zuti karton ristovskim jel trebao bit, dalije udarac djobom u bit faul za tu ekipu koja to radi, udaranje igraca 3x od tog 2x puta na zemlji, naravno to je upozorenje,

Husref je izgubio od borca 5-1 u bl bilo 2-1 PONISTEN GO crveni karton i primis 3 gola od tog jedan iz penala na 3-1

Protiv zrinjskog igra je bila slabija kao i protiv sb gdje se sb svira nepostojeci penal

Izgubili smo od prve 3 ekipe u gostima (sloga nije vodio hm)

Imamo 5 igraca povrijdjeni kako zato sve moze bit HUSREF KRIV

LAZE KO GOD KAZE DA SE DANAS NISU SVI BORILI, BILA BI OVDE DRUGA PRICA DA JE Adem il bar Elezi


Smeta nekom izjava HUSREFA sto je rekao sta je tu je


Banic
Adem
Elezi
Mujakic

100% od ova 4 igraca bi 3 bila u prvih 11 a cetvrti bi igrao bar 35 minuta minimum
Realno, tebi se ne bi trebalo replicirati nista, ono, jasno nam je...znaš li, ipak, kud gonis? Ostavi se branjenja tetka
Drag mi je kao forumas prvenstveno jer zna sastaviti recenicu za ganisa,ali ako i od koga dobijem proljev od njega cu.

E gledaj mu rezonovanja,jbt!

Zbog ovih stvari nama ovako i treba da bude.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

HordeSaSjevera
Postovi: 23
Pridružen/a: 01 jul 2024, 14:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordeSaSjevera » 27 sep 2025, 21:23

Ipak on voli Sarajevo vise od svog zivota... :D
Sarajeva mi smo navijači,
Bordo, bordo od sudbine jači!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6849
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 27 sep 2025, 21:23

Slusali neko onog senilnog glavonju ??? Cimorot imao privatne probleme i ti ga stavis u prvih 11 na derbiju gdje nema 3 nasa navijaca ???
Pa yebo te on a ti njega, i smjenjivali se tako do ujutru jahali jedan drugog !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 27 sep 2025, 21:23

Amco46 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:21
GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:16
slika
Umjesto one zastave volim sarajevo vise od zivota svog.
Ovakvu zastavu napravit i zalijepit im na ulazu u titovoj svaki dan da gledaju.
Covjek koji je definicija modernog trenera, koji je ovog zelju guzzio u svakoj utakmici. Nije kriv on sto je imao bogalje u vidu Mehmedovica i ostalih idiota koji ne znaju rijesiti zicere.

Da je ostao, danas bi bila druga situacija.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 27 sep 2025, 21:24

zagorski je napisao/la:
27 sep 2025, 20:49
riki46 je napisao/la:
27 sep 2025, 20:45
Jel moguće da ljudi na bojkot pozivaju :bow:
Sta je tvoj prijedlog fkt?? Ti zadovoljan?!
Normalno da nisam, ali ne misliš valjda da bi nešto postigli bojkotom. I da horde pozovu na bojkot, ne bi ih niko yebavo ni 2%. Zadnji put kad se bojkotovalo na evropsku utakmicu došlo 20000, a prosjek u ligi bio veći nego sad. Ajlu smo "otjerali" bojkotom, a ona već mjesecima u klubu.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 sep 2025, 21:24

DzemoSmjecanin je napisao/la:
27 sep 2025, 21:19
KarloIvandic je napisao/la:
27 sep 2025, 21:07
Cuj Husrefa da je cimirot imao privatnih problema . Pa sto ga stavi **** ti on
Izjava u rangu one kad je Melun fulio penal, ne bira on ko ce pucati penal. Tad je to izvalio. Ima li iko od tih mačijih hordi da im se barem malo najebe mamice u gradu, na treningu, pa ovo je za debelog degeneka?
Kakve horde kakav kuurac, to je nekad bilo horde, sad samo svi licni interes nema emocije nema kluba nema volje nema navijanja... tako je kako jee
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 27 sep 2025, 21:25

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:23
Amco46 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:21
GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:16
slika
Umjesto one zastave volim sarajevo vise od zivota svog.
Ovakvu zastavu napravit i zalijepit im na ulazu u titovoj svaki dan da gledaju.
Covjek koji je definicija modernog trenera, koji je ovog zelju guzzio u svakoj utakmici. Nije kriv on sto je imao bogalje u vidu Mehmedovica i ostalih idiota koji ne znaju rijesiti zicere.

Da je ostao, danas bi bila druga situacija.
Slazem se totalno brate, al napadan sam bio jer husref je sarajevo ostali mi smo **** :opaopa:

r3m1
Postovi: 703
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 27 sep 2025, 21:26

slika
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5950
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 27 sep 2025, 21:27

Ko izadje zadnji nek ugasi svjetlo. Jel jasno svima koliko smo kurcu z uši pali. I da je ovo sve javašluk zadnjih godinu dana sta rade u klubu.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

maroon46
Postovi: 565
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 27 sep 2025, 21:29

"Kad prestane uzrok, prestaje i posljedica".

mire971
Postovi: 80
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mire971 » 27 sep 2025, 21:29

H8Z7 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:10
mire971 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:08
Evo sve i da Husref da veceras ostavku, jel stvarno mislite da postoji trener koji ovako loše selektiranu ekipu može posložiti a tek se zatvorio prelazni rok
Ekipa je selektirana za 352 zadnja tri rok, što Husref gura 4231 niko mu nije kriv.
Mozes li mi tacno reci koju smo formaciju igrali veceras protiv zelje od prve do zadnje minute ?
Zadnja izmjena: mire971, dana/u 27 sep 2025, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Napoli
Postovi: 873
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 27 sep 2025, 21:30

Neka ga sad što duže na klupi, obožavam njegove izjave i izgovore nakon što ga dominiraju ovi seoski treneri.
Većina ga je dozivala yebo im on mater kad im je već yebao klub 10 puta
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 21:30

Rule_hz je napisao/la:
27 sep 2025, 21:27
Ko izadje zadnji nek ugasi svjetlo. Jel jasno svima koliko smo kurcu z uši pali. I da je ovo sve javašluk zadnjih godinu dana sta rade u klubu.
Ovo je samo početak,vidjet ćete za nekoliko mjeseci. Hvala Mirvicu, Ajla, hvala sto ćemo se boriti za opstanak. Musmicu, jednom preuzmi odgovornost, nemoj svaljivati na igrače. Odlazite, dosta je
Evo i oni tebe selame!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 27 sep 2025, 21:31

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
27 sep 2025, 21:16
slika
Ovo treba biti na svakoj stranici.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 sep 2025, 21:32

Ma klub je dotakao dno koje nikad u zivotu nije bio. Samo zamisljam kakvu prevaru veceras smislja. Sutra ide prica o imaginarnom stadionu ili ce dovesti neko mega pojava je. Treće nema.

Avatar
budzak
Postovi: 564
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la budzak » 27 sep 2025, 21:33

Šta kaže Mamić na sve ovo, najbolje odmah noćas da on preuzme klupu i na*** Aylah, al bukvalno iz kluba. Musemiću senilni starče razguli iz svetinje, voliš pare uzmi i odj****.

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 27 sep 2025, 21:34

Ovaj put teško da ga je iko i prizivao, a genijalnom alfa i omega dvojcu je nakon šest godina palo na pamet da je on rješenje. Ja ga volim kao legendu FK Sarajevo, ali svakome sposobnom da razmišlja racionalno je bilo jasno kako će završiti.

Druga stvar je što je klub u totalnom kurcu na apsolutno svim poljima, zbog toga me i iritiraju ovi što pokušavaju širiti nekakvu pozitivu jer je nema. Svjetlo na kraju tunela ne postoji. Ovo je gore i od manchesterovskih Glazera, oni bar šute, dok ovaj naš troglodit stavlja nekakve storije na Instagramu. Riba skoro uvijek smrdi od glave.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 27 sep 2025, 21:34

Usrooooooooo hebem li ti najmilijeee usrooooo
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []