FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 okt 2025, 17:41

Sve postujem ali ovo je FK Sarajevo i navijace interesuje fudbal i rezultati a oni su katastrofa posljednjih 5 godina . Sva druga prica transferi , marketing , je lijepa al ovo je fudbalski klub gdje je pobjeda na terenu glavni faktor za radost navijaca . Ja nevjerujem da je neko poceo navijati za FK Sarajevo radi transfera ili marketinga .Rezultat nemamo a uslovi na stsdionu su nam uzasni , kisnemo , lisice hodaju po tribinama . Cijenim ulagnja al mi nista od tog ne vidimo gospodine Mirvic.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 02 okt 2025, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 02 okt 2025, 17:45

Apsolutno nikoga ne interesuje sta on i ajla rade mimo kluba. Laze lik da mu se neko od navijaca mijesa i pametuje za poslove van fudbala.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 02 okt 2025, 17:46

H8Z7 je napisao/la:
02 okt 2025, 17:10
Što se tiče gospođe Alimanović saradnja nikad nije prekinuta. Radi se o izvrsnoj osobi, pravom borcu, velikom profesionalcu i ona je u našim poslovnim poduhvatima u BiH i regionu važna karika. Jasno je da smo povukli niz pogrešnih poteza u okviru njenog angažmana u FK Sarajevo, prvenstveno u nekom segmentu komunikacija. Mi dolazimo iz korporativnog i poslovnog okruženja, a fudbal u BiH funkcioniše po potpuno drugim pravilima. Zbog toga je i razumljiva je averzija navijača koji ne mogu imati cjelokupnu sliku već samo fragmente koji su pokazani u javnosti.

Važno je reći da je upravo Ajla bila ta koja je predložila i insistirala da se povuče sa pozicije generalnog direktora. Shvatamo i bili smo spremni složiti se s njom i sa navijačima da ona nije pravo lice koje će predstavljati FK Sarajevo. S druge strane, samo ja mogu odlučiti kome ću dati povjerenje da vodi sve ostale poslove na kojima radimo i s tim nisam spreman trgovati, niti su to stvari o kojima bi bilo ko trebao imati neko značajno mišljenje.”
Ovim putem želim da se okonča manipulisanje navijačima FK Sarajevo koje za cilj ima nanošenje štete ovom klubu od pojedinaca koji su na sreću FK Sarajevo zauvijek odstranjeni iz ovog kluba. Otkako sam podnijela ostavku ja više ne radim u FK Sarajevo. Tačno je da obavljam druge poslove za Mirvića koji ima razvijene i druge biznise u BiH i van nje", rekla nam je Alimanović pa dodala:

"Po odlasku Letermea koji je klub defakto napustio prije mjesec dana, na molbu obojice većinskih investitora (Mirvića i Tana) uključila sam se kao ispomoć klubu da administrativno premostim vakuum koji je nastao i pomognem u kreiranju uslova za ulazak dodatnog investitora. Ovo je proces na kojem radimo već nekoliko mjeseci i moj angažman vezan za FK Sarajevo je u tom smislu privremen i prestaje čim se procedure okončaju, tačnije veoma brzo.
:urnebes: Ne znate ni lagati!
nevjerovatno
uvodni dio licno Mirvic sastavio
pored činjenice da je uporno izbjegavao zvanična pojavljivanja u medijima ili na društvenim događajima
poslije ovog nije ni bilo smisla citati do kraja

evo i za ove sto kazu da nas mediji ne vole
avazu dres
ss ide u ponoc na aerodrom po trenera i intervju
bice bolje kad pokriju i njih i onda cemo citati kako je sve ekstra a opet cemo se boriti za evropu i time rijesiti sve nase probleme

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 02 okt 2025, 17:49

Odnos je normalan, predsjednik saveza - predsjednik kluba... Krucijalna stvar na kojoj treba raditi je suđenje i vjerujem da je g. Zeljković toga vrlo svjestan. Zašto ne reći da Zrinjski ima najbolje suđenje u ligi, a o tome niko ne priča.
Antologijska izjava.

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 02 okt 2025, 17:51

To o medijima pričaju samo oni koji imaju IQ ispod 50 i nisu u stanju upamtiti šta su jučer ručali, a kamoli objektivno procjeniti šta se radi. Mediji su bili puno oštriji i bolji prije desetak godina, sada je i to najnižim granama ikada.

Intervju, tačnije ovi odgovori su sramotni. Sa ovim egotriperom nikada ništa nećemo osvojiti, štaviše čeka nas neko dno, u to sam svakim danom sve sigurniji.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7197
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 02 okt 2025, 17:51

N3R3D je napisao/la:
02 okt 2025, 17:50
Svi koji poznaju nekoga se trebaju javiti na info i prebaciti, ovo je bezveze više ovdje vrijeme provoditi.
Zašto?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 okt 2025, 17:58

Gospodine predsjednice investirate al mi ništa ne vidimo .
Stadion,kamp , rezultati , mladi igraci , sve isto kao i prije 15 godina.Niko vise ne puši ove priče predsjednice , interesuje nas rezultat sportski i uslovi na stadionu ostalo šuplja priča.

bozovic10
Postovi: 155
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 02 okt 2025, 18:00

Nama ko ugodi u cunu ga ljubiti treba. Sve nam covjek nacrtao. Do nas je, ili cemo na utakmice ili necemo. Licno bih dvije titule jos nego bilo sta drugo. Ipak ima stvari u kojima je u pravu. Hocemo li skontati ili necemo do nas je.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7197
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 02 okt 2025, 18:02

Za kraj, imate li neku poruku navijačima?

"Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo."
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 02 okt 2025, 18:04

Interviju kao i ona čestitka za rodjendan, jedna velika sramota.
Ni slova o Zekicu zašto je otišao, ako ljudi ne obavljaju poslove u klubu nego neke lijeve kako onda putuju sa ekipom.
Kakva je ovo izjava "Neko možda može misliti da taj put nije ispravan, taj neko je uvijek slobodan da pokuša drugačije sa svojim novcem"
To je ona seljacka prica kao kod naših ratnih profitera" otvori sebi firmu pa vidi kako je tesko "

Što otvoreno ne kaže da je klub oštećen da je politika na čelu sa Vicom ovaj klub rezultatski unazadila, prica se o još ulaganja u Butmir a mi ćemo evropske utakmice igrat u Zenici...

Kao što neko reče ulazes hvala ti ali mi navijači od toga ne vidimo nista, više se isplati grupnea faza Europa lige nego tvoja 4,5 transfera

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 okt 2025, 18:06

bozovic10 je napisao/la:
02 okt 2025, 18:00
Nama ko ugodi u cunu ga ljubiti treba. Sve nam covjek nacrtao. Do nas je, ili cemo na utakmice ili necemo. Licno bih dvije titule jos nego bilo sta drugo. Ipak ima stvari u kojima je u pravu. Hocemo li skontati ili necemo do nas je.
Ugodit ce nam kad osvojimo titulu i budemo igrali grupne faze. Trenutno smo sedmi a predhodni 5 godina variramo izmedju trece i cetvrte pozicije. Stadion kao prije 30 godina . O kakvom ulaganjima investicijama je rijec ja nista ne vidim .a tek ova prica ulaganja u mlade a mi jedva da imamo igraca koji moze zadovoljiti u 21.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 02 okt 2025, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 okt 2025, 18:08

Sablic
Sabrina
Hadzic
Fedja
Trbic
Ibrakovic
Ibricic
Rozman
Varesanovic
Zekic
Husref
Belgijanac
Hrvat 1
Hevat 2
Dino feningas
Ajla
Mamic
Cvetanovic

Cimirot Adem ristovski lulic paviciv turkes renan zeljkovic tursa balta serbedzic gojkovic elezi banic anicic drobarov mamas

Jatta 1,8
Celik 2,5
Dal 1,2
Onaj sto je otiso 1,5
Bubanja 850 k €
Hamaza 500 k€
Mujakic 400 k€
Dizadrevic sahinovic pidro savanovic svi po 300 k€

Fitnes centar..

FK SARAJEVO BEZ DERBIJA IMA PROSJEK 2500 ljudi u zadnjih 10 godina.. Recimo posusje ima 1200 ljudi po sezoni u zadnjih 10 godina, a citav grad ima 8000 ljudi, imamo bolje uslove na stadionu od 85% klubova, nekazem da netreba gradit novi stadion il kosevo renovirat.

Za 450 k € klub trebo u bankrot da ode..

Magoda i kanton federacija savez pomognu klub sa 700 k km izlaze u javnost a sigurno i tih 700 k km uslove da im klub zahvali stavi grb kantona na dres i da pojedincima mozda od 700 k km ispostola vrato 100-200 k km


Ajla je kriva sto sudija nesvira 2 penala na kisevu oensl u pisusju, sto hz izmisle pricu da smo kup osvoili namjestenim utakmicama..


Nek mi neko pokaze clanak interview da je ijedan biznismen kompanija iz bh pogurala FK SARAJEVO sa 500 k km od rata pa ovamo, a da nekazem da to konstantno radi kao TURKIS AIRLINE,

MIRVIC JE UPRAVU ON NEMORA DA POLAZE NAVIJACIMA RACUNE ZASTO ON VJERUJE AJLI, jer ako je mogao smjenut SABRINU u roki 24 sata a ona fa je dovela u klub.

NEZABORAVITE CINJENICA JE DA JE SABRINA OSVOILA NAJVISE TITULA DK KAO DIREKTOR KLUBA ODKAD POSTOJI KLUB NIKO TO NIJE USPIO (husref jedino al kao igrac trener)

I sta je bilo bankrot, gdje 900 k km bio problem


REZULTATI TITULE BI BILE TU SIGURNO SAMO STO JE U MOMENTU DOLASKA MIRVICA DOSAO I VICO TACNIJE SNSD DODIK KOSARAC TELEGELTI AMIDZIC ITD ITD A UEFA TO SVE AMINOVALA

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 02 okt 2025, 18:08

H8Z7 je napisao/la:
02 okt 2025, 18:02
Za kraj, imate li neku poruku navijačima?

"Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo."
Ma zna da je ofiran. Ovo smrdi na to da ćemo se ubrzo igrati razlaza. :plac:
The saddest thing in life is wasted talent.


Avatar
Vedolami1
Postovi: 19
Pridružen/a: 14 sep 2025, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vedolami1 » 02 okt 2025, 18:21

Da "nas" ne znam mozda bi mislio da g. Mirvic prica gluposti al to je realnost naseg podneblja. Samo mi ovaj novinar nije postavio prava pitanja. Sta je krajni cilj?, Sta sa uslovima na stadionu osnovnim za navijace ako vec je nase da idemo na stadion?. Sto dizati cijene karata ako taj prihod je zanemariv dio prihoda, kao sto rece ....

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 02 okt 2025, 18:22

Koronu je dočekao sa razvijenim kreditnim linijama, skladištima, distribucijom i - Zakucao!

slika

Plačem :urnebes:

atomskaNavika
Postovi: 18
Pridružen/a: 25 maj 2025, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la atomskaNavika » 02 okt 2025, 18:24

Ali kakav spin ljudi moji… Jucer u Avazu članak: Svi su krivi, niko ne valja, a danas drugi: Ja sam najbolji, ako neko misli drugacije nek proba (ako ima pare ko ja) :bow:
Svaka čast, valja i ovo znati :clap:
Sad kad imaš trideset, opet samo misliš ti kome glavu razbiti.

Avatar
IstinskiPitar
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IstinskiPitar » 02 okt 2025, 18:24

Odličan interview Predsjednika Mirvića, zaista. Priznao je greške koje je pravio i otvoreno progovorio o nekim stvarima koje možda nisu popularne za reći, ali su itekako istinite i tačne.

Svaki navijač ima dužnost da ovaj intervju, ne samo pročita, nego dobro izanalizira. Koliko god su griješili oni u klubu, toliko smo i mi griješili kao navijači.

Jedan od glavnih razloga grešaka koje su se dešavale je upravo ovo:
Znate, kad dođete u Bosnu i Hercegovinu sa imidžem nekog bogatog investitora, automatski ste meta oportunista, zlonamjernih, ali i dobronamjernih savjetodavaca. Iz današnjeg ugla, nema dileme da nismo uvijek slušali prave savjete. Treba vremena da se to sve shvati i da se nauči. Ali nismo odustali
Sve jasno. Iskustvo kroz koje su mnogi dobronamjerni ljudi iz dijaspore prošli.

Ovaj dio je posebno bolan, ali istinit:
Žao mi je što nismo proslavili osvojeni Kup. Toliko smo radili i zasluženo podigli trofej u trenutku kad je to vjerovatno bilo teže nego bilo koje druge godine. Izostala je satisfakcija da to i proslavimo sa svojim navijačima. Imam dojam da su nam zavist, trač i ljubomora to svima oduzeli.
I da, Predsjednik Mirvić je potpuno u pravu da Zrinjski ima najbolje suđenje u državi. I Borac ima kakvu-takvu protekciju, ali ni blizu kao Zrinjski. Zašto o tome ne pričati? I šta je loše u tome što ima korektan odnos sa predsjednikom saveza? Sviđalo se to nama ili ne, on je izabran demokratski od strane sve tri nacionalne komponente.

Pa čak i što se tiče Ajle Alimanović, zašto bi nas zanimalo kakve ona poslove obavlja za Predsjednika Mirvića koji nisu vezani za klub? Budimo realni, da nam određene okolnosti i pehovi nisu dozvoljavali naprijed, iako se jeste griješilo, ali zar da to sve odbacimo u afektu i bijesu?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 okt 2025, 18:25

bordobijeli je napisao/la:
02 okt 2025, 17:41
Sve postujem ali ovo je FK Sarajevo i navijace interesuje fudbal i rezultati a oni su katastrofa posljednjih 5 godina . Sva druga prica transferi , marketing , je lijepa al ovo je fudbalski klub gdje je pobjeda na terenu glavni faktor za radost navijaca . Ja nevjerujem da je neko poceo navijati za FK Sarajevo radi transfera ili marketinga .Rezultat nemamo a uslovi na stsdionu su nam uzasni , kisnemo , lisice hodaju po tribinama . Cijenim ulagnja al mi nista od tog ne vidimo gospodine Mirvic.
Ocemu ti pricas kralju, FK SARAJEVO KOLIKO je imalo trifeja 95-2011. Svako 4 godine kup ili prvenstvo, pritom bez akademije bez kamp i sa dubiozom od oko 3 m km, (u ovom momentu je to kao 10 m km) i nismo ni blizu bili osteceni sudiskim kradjama kao u zadnje 4 godune.

Igracki i ss roster, nikad nije bio jaci NIKAD, igra u zadnje 4 godine je bila dovoljno dobra bar za 3 kupa i jedno prvenstvo, AL AKO TI MISLIS STETU KOJU TI SAVEZ SUDIJE NANESU SUDJENJEM RENOVIRANJEM STADIONA (329 dana) i TAKODJE STO JE JOS VAZNIJE OGROMNIM POMAGANJU ZRINJSKOM I BORCU I STO SE TA CINJENICA KRIJE KAO FK SARAJEVO JE FUDBALSKI KLUB JARANE BEZ NOVCA PRODAJE SPORTSKE MREZE NEMOZE KLUB A KLUB MOZE BEZ REZULTATA JER SA IVAKVIM ULAGINJIMA I IGRACIMA I STVARANJE VRIJEDNOSTIMA SIGURNO CE DOC VRIJEME GDJECEMO
MI BIT ONO STO HE DINAMO U HRVASKOJ SA NEULAGANJIMA I BEZ OVOG STO MIRVIC PRICA BICES MNOGO SLABI NEGO ZRINJSKI I BORAC JER JE NJIHOVA POLITIKA ZALOZILA SVE NA NJIH DO SB SLOGA POSUSJE SU TU SAMO DA BI MOGLI MAZAT OCI, dok mi pored zelje koji trazi da bude prvak ne kroz kvalitet igara i na fer takmicenje vec kroz guranje politike kao i velez sloboda, ZATO I MORAMO OJACAT DOTE MJERE DA KAD DODJE VRIJEME SA OVI MALI KLUBOVI poput zelje veleza slobode celika nemaju tu koc da kroz politiku urusavaju nas klub i izbijaju nam titule politickim kanalima.


UPRAVUJE NASI LJUDI NIT IMAJU ZNANJE NIT PARE NIT KORAL NAJVECI USPJEH JE KOLIKO MOZE UPLIVAT U POLITIKU I DA stitom politike dodju do titule novca itd itd.

Mega mikser je pozajmnjivao klubu kojem je oresjednik novac sa 4% kamate. SVE JJASNO

Avatar
H8Z7
Postovi: 7197
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 02 okt 2025, 18:30

scholsey je napisao/la:
02 okt 2025, 18:08
H8Z7 je napisao/la:
02 okt 2025, 18:02
Za kraj, imate li neku poruku navijačima?

"Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo."
Ma zna da je ofiran. Ovo smrdi na to da ćemo se ubrzo igrati razlaza. :plac:
Amin sutra
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, SamoTi4000 i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []