FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Merdian sport evo piše da Škoro ostaje da uprava nije prihvatila ostavku?
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Škoro uklonio veze i vezice iz Akademije? OK.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
Re: FK Sarajevo
E moj Tobe, jest da pođahkad pretjeraš, al mi bi bili Bayern da više ljudi razmišlja kao ti..
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: FK Sarajevo
Zamisli lika osloljavas sa predsjednik, koliko jadan mozes biti. Jad, cemer, snishodljivost, ulizivanje, svega ma temi.
Re: FK Sarajevo
Nisi imao prije 15 godina, to što imaš sada.bordobijeli je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:10Sta sam slagao ???fks74 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:03Nemoj lagati.bordobijeli je napisao/la: ↑02 okt 2025, 17:58Gospodine predsjednice investirate al mi ništa ne vidimo .
Stadion,kamp , rezultati , mladi igraci , sve isto kao i prije 15 godina.Niko vise ne puši ove priče predsjednice , interesuje nas rezultat sportski i uslovi na stadionu ostalo šuplja priča.
Re: FK Sarajevo
Sta ce bgt govoriti, bolje mu je da suti, da ne bi glavna navijacka grupa, kojih dodje jedva 500 na tribinu, optuzila voljeni klub za namjestanje utakmicazagorski je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:46Bukvalno na kraju rece,kad je ‘upitan’ ima li poruku za navijace, da ga boli tuki za njih i da je njihovo da dolaze i navijaju a njegovo da vodi klub i da se oko toga ne pitaju nista i ne treba da ih interesuje.
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
Re: FK Sarajevo
Kao sto Husrefove ulizice nisu njemu cinile nikakve usluge divljacki ga braneci i napadajuci sve koji nisu za njega, ne cinite ih ni vi Homeru.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovaj forum je zlo.
Izlijecu padobranci nakon ovog razgovora ko iz fiseka.
Dosta dobrih stvari receno i otvoreno.
Naravno neke stvari treba znati i procitati izmedju redova.
Vrlo jednostavno,lahko je tudjim qrcem gloginje mlatiti.
Ne uvlaci se navijacima sto se vidi iz „poruke navijacima“.
„Nemam poruku. Imao sam ih i previse…ahahahah
Za mene licno kad priznas da fulas ili si fulao govori da ipak obraz nije djon.
Ovim sto ovdje pokusavaju konstantno podapeti klubu i okrenuti nas protiv istog,jedna poruka..
Napusite se dusmni,idemo sad najjace moguce.
Od mene podrska svakako izostati nece.
Volim,volim,volim……Volim Sarajevo
Izlijecu padobranci nakon ovog razgovora ko iz fiseka.
Dosta dobrih stvari receno i otvoreno.
Naravno neke stvari treba znati i procitati izmedju redova.
Vrlo jednostavno,lahko je tudjim qrcem gloginje mlatiti.
Ne uvlaci se navijacima sto se vidi iz „poruke navijacima“.
„Nemam poruku. Imao sam ih i previse…ahahahah
Za mene licno kad priznas da fulas ili si fulao govori da ipak obraz nije djon.
Ovim sto ovdje pokusavaju konstantno podapeti klubu i okrenuti nas protiv istog,jedna poruka..
Napusite se dusmni,idemo sad najjace moguce.
Od mene podrska svakako izostati nece.
Volim,volim,volim……Volim Sarajevo
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- Jet2Holiday
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bahati, bahati shrek.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
Strosmajer
- Postovi: 65
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Intervju odličan, prvenstveno zato sto sam po prvi put saznao ko je ovaj Mirvic.
Ono sto me raduje je da je lik ledžit. Brinule su me price oko njega, ne zato sto vjerujem svemu sto pročitam, nego zato sto ništa konkretno nisam mogao pročitati… jbg, onaj željin ‘mašnica’ je bio ublehas i lažov, ali se bar tako odmah i predstavio. O ovom nisi mogao naći ništa, a on suti.
Od ostalih stvari, s nečim se mogu i složiti, svašta mi se ne svidja, ono sto je 100% tačno i vidi se na svakom koraku je da bi svako da se pita a niko ne bi radio.
Mada, to ne sprijecava nas da ovdje polemisemo, jel tako
Ono sto me raduje je da je lik ledžit. Brinule su me price oko njega, ne zato sto vjerujem svemu sto pročitam, nego zato sto ništa konkretno nisam mogao pročitati… jbg, onaj željin ‘mašnica’ je bio ublehas i lažov, ali se bar tako odmah i predstavio. O ovom nisi mogao naći ništa, a on suti.
Od ostalih stvari, s nečim se mogu i složiti, svašta mi se ne svidja, ono sto je 100% tačno i vidi se na svakom koraku je da bi svako da se pita a niko ne bi radio.
Mada, to ne sprijecava nas da ovdje polemisemo, jel tako
Re: FK Sarajevo
"Teško je pronaći prave, ali još je teže izbjeći krive ljude. FK Sarajevo je predugo bilo opštenarodno dobro iz kojeg je svako samo izvlačio, to je postala navika i standard rada."
Ovdje se samo ceka neka nova vijest da se obavezno dobro popljuje klub bez obzira kakva je ista, ne trebaju nam neprijatelji pored ovakvih "navijaca".
Ovdje se samo ceka neka nova vijest da se obavezno dobro popljuje klub bez obzira kakva je ista, ne trebaju nam neprijatelji pored ovakvih "navijaca".
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Ovo gore napisano je bit svega, kada nema koristi onda ništa ne valja.James1987 je napisao/la: ↑02 okt 2025, 20:44"Teško je pronaći prave, ali još je teže izbjeći krive ljude. FK Sarajevo je predugo bilo opštenarodno dobro iz kojeg je svako samo izvlačio, to je postala navika i standard rada."
![]()
![]()
![]()
Ovdje se samo ceka neka nova vijest da se obavezno dobro popljuje klub bez obzira kakva je ista, ne trebaju nam neprijatelji pored ovakvih "navijaca".
Re: FK Sarajevo
neka mu neko kaze ovo nije Amerika nego Europa.
- muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nebitno jel placen clanak ili nije, ovo je realan intervju, tj. realno opisuje situaciju u Klubu, drzavi.
svaki klub trazi investitora, znaci nekog ko ce uloziti pare a ne trazi niko da bude nekome **** da mu placaju. logicno je da ce onda covjek raditi poso mimo terena da vrati ulaganja (sto odlicno radi) a sad se nadam da ce i mamici uspjeti zavrsiti stvari i na terenu.
sretno nam!
svaki klub trazi investitora, znaci nekog ko ce uloziti pare a ne trazi niko da bude nekome **** da mu placaju. logicno je da ce onda covjek raditi poso mimo terena da vrati ulaganja (sto odlicno radi) a sad se nadam da ce i mamici uspjeti zavrsiti stvari i na terenu.
sretno nam!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
-
Strosmajer
- Postovi: 65
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 09:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Haj dobro, mislim da je to jedino glupo pitanje u ovom intervju. Floskularenje. Nego koju poruku bi evo ti rekao da je Ok?zagorski je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:46Bukvalno na kraju rece,kad je ‘upitan’ ima li poruku za navijace, da ga boli tuki za njih i da je njihovo da dolaze i navijaju a njegovo da vodi klub i da se oko toga ne pitaju nista i ne treba da ih interesuje.
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
Re: FK Sarajevo
Ovo da svaki klub trazi investitora nije tacno,muhamedhulk je napisao/la: ↑02 okt 2025, 20:51nebitno jel placen clanak ili nije, ovo je realan intervju, tj. realno opisuje situaciju u Klubu, drzavi.
svaki klub trazi investitora, znaci nekog ko ce uloziti pare a ne trazi niko da bude nekome **** da mu placaju. logicno je da ce onda covjek raditi poso mimo terena da vrati ulaganja (sto odlicno radi) a sad se nadam da ce i mamici uspjeti zavrsiti stvari i na terenu.
sretno nam!
Pa neki dan nam covjek objasni da su nase kone odbile Mamice...
Molili ljudi Azmira da ih uzme, pa makar u fuziji sa T.City, ali odbile Mamice, zato nemoj trolati...
Re: FK Sarajevo
Realno intervju je dobar, rekao je kakva je situacija u drzavi i priznao da je pogrijesio
Ali to ne mijenja cinjenicu da Ajla nema sta da trazi u fudbalskom klubu i da potrosis tolike godine jer si slijep ocigledno. Kaze eto da je rastjerao te neke ocigledno pa vidicemo kakva ce nam situacija biti i kakvo sudjenje cemo imati.
Nadam se isto da ova 2 miliona u Butmir ce bit dobro iskoristena i da akademija procepi vise
Ali to ne mijenja cinjenicu da Ajla nema sta da trazi u fudbalskom klubu i da potrosis tolike godine jer si slijep ocigledno. Kaze eto da je rastjerao te neke ocigledno pa vidicemo kakva ce nam situacija biti i kakvo sudjenje cemo imati.
Nadam se isto da ova 2 miliona u Butmir ce bit dobro iskoristena i da akademija procepi vise
Re: FK Sarajevo
Realno, puno s.remo a 7500 članova, članarina 20 km i to godišnja.Strosmajer je napisao/la: ↑02 okt 2025, 21:01Haj dobro, mislim da je to jedino glupo pitanje u ovom intervju. Floskularenje. Nego koju poruku bi evo ti rekao da je Ok?zagorski je napisao/la: ↑02 okt 2025, 19:46Bukvalno na kraju rece,kad je ‘upitan’ ima li poruku za navijace, da ga boli tuki za njih i da je njihovo da dolaze i navijaju a njegovo da vodi klub i da se oko toga ne pitaju nista i ne treba da ih interesuje.
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.
“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”

