Nema sanse ovo zadnje. Ipak A selekciju dosta ljudi prati. Haos bi napravili da to odluce. Jedino bi ogranicili broj mjesta i to je to.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:15Nemojte ćif.ute matere ti s nama u grupu. Ili ćemo biti suspendovani nakon domaće utakmice na jedno 5 godina ili će se ista na zahtjev Kabirija održati iza zatvorenih vrata u Širokom Brijegu ili Mostaru.
BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ispunila bi se Vahi želja da repka igra u MostaruDamirT je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:38Nema sanse ovo zadnje. Ipak A selekciju dosta ljudi prati. Haos bi napravili da to odluce. Jedino bi ogranicili broj mjesta i to je to.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:15Nemojte ćif.ute matere ti s nama u grupu. Ili ćemo biti suspendovani nakon domaće utakmice na jedno 5 godina ili će se ista na zahtjev Kabirija održati iza zatvorenih vrata u Širokom Brijegu ili Mostaru.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Nema sanse da ce pozvati nekog novog za najbitnije meceve. Ovdje ce jedino uletiti Kolasinac. Ovi ostali ce vjerovatno isti biti, osim u slucaju povreda. A i tada ima one igrace koje je prije zvao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Šta nam rade sa ligom i klubovima u istoj pa niko haos nije napravio. Sumnjam da bi ikakva reakcija bila na ovo gore što spominje kolega ili, bila bi minimalna.DamirT je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:38Nema sanse ovo zadnje. Ipak A selekciju dosta ljudi prati. Haos bi napravili da to odluce. Jedino bi ogranicili broj mjesta i to je to.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:15Nemojte ćif.ute matere ti s nama u grupu. Ili ćemo biti suspendovani nakon domaće utakmice na jedno 5 godina ili će se ista na zahtjev Kabirija održati iza zatvorenih vrata u Širokom Brijegu ili Mostaru.
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
U ligi se krade 30 godina. Moje misljenje je da repka ipak vise znaci navijacima od lige.Pendulum je napisao/la: ↑17 okt 2025, 11:25Šta nam rade sa ligom i klubovima u istoj pa niko haos nije napravio. Sumnjam da bi ikakva reakcija bila na ovo gore što spominje kolega ili, bila bi minimalna.DamirT je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:38Nema sanse ovo zadnje. Ipak A selekciju dosta ljudi prati. Haos bi napravili da to odluce. Jedino bi ogranicili broj mjesta i to je to.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 08:15Nemojte ćif.ute matere ti s nama u grupu. Ili ćemo biti suspendovani nakon domaće utakmice na jedno 5 godina ili će se ista na zahtjev Kabirija održati iza zatvorenih vrata u Širokom Brijegu ili Mostaru.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Coolpanda24 je napisao/la: ↑16 okt 2025, 20:29Doduše on je rekao da nisu krivi ni Barbarez ni Anel, nego neko treći da je umiješan u sve to. Ma ko će znati više![]()
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ovo je ravno kao sto je jedan forumas napisao da su mu i njegovi prijatelji rekli da nismo igrali dobro, kao ima dokaze, i onda ubacio screenshotove messanger-a svojih prijatelja na forum, a rukopis ko da je moja polupismena nena pisala, sve sami "strucnjaci". Ima dobra ona stara: "Nije vazno sta ti ko kaze vec ko ti sta kaze", tako i ovom podcastu.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 375
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Izgleda loše...Confiance je napisao/la: ↑15 okt 2025, 20:06kakav je kvalitet terena na Bilinom polju, recimo za slucaj jace kise i padanja. Ono nekada su radili teren pa je bio ekstra, a bilo je nekad utakmica da je teren katastrofalan u kisnim uslovima, skoro da se nije moglo i igrati, voda se zadrzavala, puno blata i sl.
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Meni je cudno bilo koliko se hvalio Spahic, znao sam da ce se eventualno poceti pljuvati
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Vidis po onim flekama na terenu da je vrijeme za mijenjanje trave.BosnianDragon2024 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 15:36Izgleda loše...Confiance je napisao/la: ↑15 okt 2025, 20:06kakav je kvalitet terena na Bilinom polju, recimo za slucaj jace kise i padanja. Ono nekada su radili teren pa je bio ekstra, a bilo je nekad utakmica da je teren katastrofalan u kisnim uslovima, skoro da se nije moglo i igrati, voda se zadrzavala, puno blata i sl.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
A gdje i igra ? Lik je desno krilo. Tu imamo Memica i Esmira.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
on nije krilojasmin10 je napisao/la: ↑17 okt 2025, 18:04A gdje i igra ? Lik je desno krilo. Tu imamo Memica i Esmira.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Najjace kae ne smije se desit da ti slabi kipar vrati 0:2 a on izgubio u Zenici od njih
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Jedino kome se mora dati šansa makar na spisku, ako ne i u prvih 11 je Emir Karić s obzirom na to da su mu konkurencija na toj poziciji čovjek kojeg su i SAD okarakterisale kao teroristu, te Burnić koji em je klupa u njemačkoj cvajti, em i kada igra, ne igra poziciju na kojoj ga mi koristimo. Totalno bespotreban.
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MokraKifla, MundijalVibes26, omanovski, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, s4mke, Shevko, signalidunapark, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Wisey i 399 gostiju.



