Kerim Alajbegovic has caught the interest of Manchester United, Chelsea, Porto according to information coming out of Austria. But it is known that Bayer 04 Leverkusen have a buy back clause on him.
Kerim Alajbegović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kerim Alajbegović
Neka egzotika tipa Porto bi bila odlicna stepenica.
Re: Kerim Alajbegović
Vjerujem i nadam se da nije glup da ide bilo gdje do kraja sezone, razvoj i minute su jedina bitna stvar trenutno. Neka odradi poslije Salzburga npr. sezonu-dvije u Leverkusenu, tek onda napasti veću stepenicu. Ne vidim razlog za žurbom.
-
MostarNeretva
- Postovi: 731
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Slazem se treba mu rutina i nek ostane gdje jeste jedn godinu dana. Mora nauciti da mijenja tempo, kada stati,kada poci, kada odigrati jednostacno, kada ici na teske stvari. Sve stvar rutine i iskustva ..
-
General505
- Postovi: 441
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Ma da Leipzig, Dortmund, Lyon...i sl ekipe, bi mu najbolje odgovarale kao naredna stepenica
Re: Kerim Alajbegović
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Chelsea bi bio još gora opcija, oni imaju krila na izvoz i kupuju samo da bi kasnije preprodali.
Re: Kerim Alajbegović
Povratak u Bundesligu na ljeto a i to samo ako će imati zagarantiranih 11 u nekoj ekipi. Mada. U Benfica, Porto ne zvuci loše.
O Italiji ne treba ni razmišljati. Barem do 40e godine.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
On ce napraviti pametan sljedeci korak, kao sto je to i sad uradio, sigurno ne Chelsea, United i neka slicna opcije.
Re: Kerim Alajbegović
To mozda prosle sezone, Cunha i Mbeumo su krila i igraju svaku, prosle sezone je igrao samo s lijevim krilom, sad kad je Mbeumo tu imaju oba krila al bi oprt najgora opcija bio Chelsea i United, dvije najgluplje ekipe iako navijam za Junajted. Samo budala moze vjerovat da ove dvije ekipe nesto mogu.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑21 okt 2025, 03:53Šta će u United kada oni ne igraju sa krilima već sa dvije desetke a tu trenutno igraju dva igrača zajedno plaćena 150 miliona plus imaju Bruno i Zirkzee? Nije valjda budala tolika. Stepenica po stepenica.
Chelsea bi bio još gora opcija, oni imaju krila na izvoz i kupuju samo da bi kasnije preprodali.
Najbolje nesto tipa Lajpcig, Dortmjnd, porto, benfika, ajax, napoli, leverkusen
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Nikakvi Unitedi, Chelsiji, Stare dame i ostale nezdrave sredine u “velikim” klubovima.
Re: Kerim Alajbegović
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kerim Alajbegović
- akisarajevo92
- Postovi: 19204
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Pola ih ne priznaje ovaj klub. Dosta ih navija za Austriu Salzburg.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kerim Alajbegović
A Salzburg je klasičan plastični projekat. Uostalom kao i svi RB klubovi.
- akisarajevo92
- Postovi: 19204
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Usli su ove god u drugu ligu, bilo je veselo na ovom stadionu nedavno kad su gostovali Lieferingu (RB Salzburg B)
Ono sto je osjetno jeste itekako losija posjeta na utakmicama EL kod vecine klubova u odnosu na ranije godine, nekako je izgubilo prestiz igrati Evropu sa uvodjenjem EL i vecim brojem utakmicama
Presaltaj utakmice EL i KL veceras i vidjet ces o cemu pricam, ili poluprazni stadioni ili sa dosta praznih mjesta
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, b00t, BarbareZeljin, boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, NEZALAGANJE, omanovski, pama, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, Principatus, Proximic, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, unavita, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee, Zglavkar i 680 gostiju.




