Kerim Alajbegović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- NerminFatic
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
075 ❤
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
- akisarajevo92
- Postovi: 19198
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Opravdano. Imaš kontru 4 na 2 čini mi se i umjesto da se riješi na vrijeme lopte on je vuce li vuce i naravno protivnički igrač pravi pametan faul.
Generalno još jedna partija za zaborav iako je imao dva dobra šuta ali i par isforsiranih, bespotrebnih.
Odavno nisam gledao ekipu s ovoliko sebičnih igrača, a Kerim je jedan od njih. Pored toga sto su neki sebični, fali im i fudbalske inteligencije.
Možda novi trener donese neku promjenu. Salzburg loše izgleda od početka sezone.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Ma i on se generalno mora brze rješavati lopte.Uvijek nekako drži loptu previše u nogama i vecinom potez viškahurem je napisao/la: ↑23 okt 2025, 20:44Opravdano. Imaš kontru 4 na 2 čini mi se i umjesto da se riješi na vrijeme lopte on je vuce li vuce i naravno protivnički igrač pravi pametan faul.
Generalno još jedna partija za zaborav iako je imao dva dobra šuta ali i par isforsiranih, bespotrebnih.
Odavno nisam gledao ekipu s ovoliko sebičnih igrača, a Kerim je jedan od njih. Pored toga sto su neki sebični, fali im i fudbalske inteligencije.
Možda novi trener donese neku promjenu. Salzburg loše izgleda od početka sezone.
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Nadoci ce sve to na svoje, samo eto sad kad ima ovoliko povjerenje trenera i slobodu steta sto nije malo zreliji u tom segmentu, zasto mu trener ne skrece paznju na to.
075 ❤
Re: Kerim Alajbegović
Kod Kerima su mi najvise zasmetali ovi ocajani centarsutevi, stvarno je golemo da 5 puta zaredom ne moze da ubode ni blizu svog igraca.
Nek on samo igra redovno, to je na kraju dana najbitnije kako za njegovu klupsku tako i za reprezentativnu karijeru.
Re: Kerim Alajbegović
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Ko da igra seoske turnire, a ne profi fudbal gdje treba sazriti u svakom segmentu, pa tako i takticki.
075 ❤
Re: Kerim Alajbegović
Mene recimo oduševljava koliko trči, nudi se, ne bježi od lopte, čas je lijevo, čas desno, čas u sredini. Doduše nismo nikada imali takvog igrača u njegovim godinama pa sam ja možda malo subjektivan i ne vidim neke evidentno loše stvari koje radi.
Re: Kerim Alajbegović
Ovo je presudno za nasu reprezentaciju. U ekipi u kojoj godinama imas igrace koji se kriju od lopte, ovaj mali je ogromno osvjezenjeRaonffa je napisao/la: ↑23 okt 2025, 21:30Malo sam iznenađen komentarima ovdje, po meni je odigrao sasvim korektan meč. Naravno, ima nekih bubica poput povremenog peljanja lopte, sebičnosti ali generalno njegova igra u polju je sasvim solidna.
Mene recimo oduševljava koliko trči, nudi se, ne bježi od lopte, čas je lijevo, čas desno, čas u sredini. Doduše nismo nikada imali takvog igrača u njegovim godinama pa sam ja možda malo subjektivan i ne vidim neke evidentno loše stvari koje radi.
Re: Kerim Alajbegović
Normalno, njemu je salzburg samo odskocna daska, 18 mu je godina i cilj je da se razvija, a to ce sa driblinzima, sutevima, fintama itd. Zar ne vidis da skoro sve ide preko njega, on trazi skoro svaku loptu i dobija je od saigraca, sazriti ce on sa vremenom i takticki, ali njegova igra zivi od driblinga, finti, suteva, zato neka ga puste da razvija te stvari na tom nivou. To je dio igre i procesa, koliko puta je jedan neymar koji je mozda najbolji dribler izgubio lopti, ali je zato postao to sto je bio, da su mu uzeli rano u karijeri tu slobodu nebi se razvijo u pola igraca kakav je bio.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Svakako, koliko sam samo reprezentativnih utakmica pogledao u zadnjih 10-ak godina gdje stvari ne idu kako treba na terenu, nama treba gol a igrači se kriju od lopte, štoperi nam kreiraju napade, zaista prebolno za vidjeti. Sa njim makar znaš da će forsirati pa šta bude jbg.Sveti je napisao/la: ↑23 okt 2025, 21:52Ovo je presudno za nasu reprezentaciju. U ekipi u kojoj godinama imas igrace koji se kriju od lopte, ovaj mali je ogromno osvjezenjeRaonffa je napisao/la: ↑23 okt 2025, 21:30Malo sam iznenađen komentarima ovdje, po meni je odigrao sasvim korektan meč. Naravno, ima nekih bubica poput povremenog peljanja lopte, sebičnosti ali generalno njegova igra u polju je sasvim solidna.
Mene recimo oduševljava koliko trči, nudi se, ne bježi od lopte, čas je lijevo, čas desno, čas u sredini. Doduše nismo nikada imali takvog igrača u njegovim godinama pa sam ja možda malo subjektivan i ne vidim neke evidentno loše stvari koje radi.
Generalno ova dva tri mjeseca na seniorskom nivou je odigrao veoma dobro, stvarno sam prezadovoljan sa njim. Nadam se da neće biti povreda, a za sve ostalo ima predispozicije i na njemu je hoće li do kraja ispuniti neupitan potencijal.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 602 gosta.


