FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 16:45

Zanimljivo da je sudjenje sasvim korektno

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 16:46

Nema Zeljo sanse ovdje realno.

Gace se skinu cim iz grada odes

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 25 okt 2025, 16:48

Boljevic se pretorio u mrtvu ojebinu.
Nece ni da potrci.

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 25 okt 2025, 16:48

Sta je bilo na Grbavici ako je u Prijedoru los teren?

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 16:49

Boljevic na prednjeg veznog ako deni ne moze Vini unutra mislim da sa nekim visokim presingom mozemo ih natjerat na duge lopte i vracanje posjeda a i na neku eventualnu gresku drugacije ne vidim kako bi mogli makar X izvuc sve u svemu poluvrijeme gore nego protiv posusja privh 35min

BarbareZeljin
Postovi: 1327
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 25 okt 2025, 16:49

Ma nemamo sredine i kreacije. Pojeli nas ljudi,zasluzeno vode. Da Bog da mi da i bod iscupamo ako ovako nastavimo u drugom.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 okt 2025, 16:50

Opusteno ima jos da se igra
Siguran sam da ce Adzem odmah praviti izmjene


Boljevic moze stopama Krpica
Nije to to vise
Nema on brzinu, a sve je vise potrebna u ligi 10
Jedva cekam tog malog iz Arsenala, Pejic ne moze igrati amf
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 okt 2025, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 25 okt 2025, 16:50

Većina nas nažalost kad je vidjela sastav smo znali da ćemo biti loši. Ne shvatam zaista Adzema. Nije skoro nikad problem izgubiti, ali, biti ovoliko inferioran protiv Rudara je bruka i sramota. Vezni red ne postoji. Lagumdzija katastrofa. Boljevic ništa. Cveta odsječen. Bekovi ne izlaze naprijed. Pejic nevidljiv. Vrijeme da Osmanović dobije šansu u prvih 11.
I da, ono sto je fulio Lagumdzija za nepovjerovati, sa 4 metara direkt u golmana. Tobe jarebi..

Avatar
bhsport
Postovi: 13536
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 okt 2025, 16:50

Katastrofa, mrtva ekipa.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 okt 2025, 16:51

Treba biti realan i reći da nijednu utakmicu ove sezone na gostovanju nismo izgledali dobro..
Posušje ni sami ne znamo kako smo dobili, Velež dobili jedva sa igračem više, protiv Sloge jedino šansu imao Boljević, protiv Širokog najbolja utakmica ali je izgubili, protiv Radnika očajno prvo i solidno drugo poluvrijeme i izgubili, danas opet preloše.
Mi igramo na publiku i hajc.. čim odemo na stranu, ne ličimo na ekipu iz vrha tabele.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 25 okt 2025, 16:51

Jesmo loši....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 25 okt 2025, 16:52

Ne moze se Rudar poredit sa RS klubovima ocekivo sam klanje sudija ljudi igraju fudbal stadion popunjen svaku tekmu apsolutno svaki kontakt odma pruzaju ruku fair play stvarno svaka cast ocigledno nisu htjeli da budu tal sa Borcem

MukiBek
Postovi: 586
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 okt 2025, 16:52

Alic ima problema s Bolivarom, Boljevic mu ne pomaze. Hoda gora I kad se krene prema naprijed uvijek uspori napad. Nazalost njegovo kurcenje bi trebalo da se zavrsi.

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 okt 2025, 16:52

Stanite gdje onaj sto voli Boljevica.Ali nije on jedini.Pejic Cvetko katastrofa.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 25 okt 2025, 16:52

Ne znam sto su ovako mrtvi? Ko da su pripreme u toku pa teske noge ..

Avatar
Valter
Postovi: 1203
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 25 okt 2025, 16:54

Za sada je dobro. Villarreal - Željo 1:0. Alić defanzivno odličan, lik ga samo 10 puta izradio. Lagumdžija kontroliše utakmicu.
Je.bo njihove Špance, imamo mi Holanđane

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 okt 2025, 16:54

NoDi80 je napisao/la:
25 okt 2025, 16:50
Opusteno ima jos da se igra
Siguran sam da ce Adzem odmah praviti izmjene


Boljevic moze stopama Krpica
Nije to to vise
Nema on brzinu, a sve je vise potrebna u ligi 10
Jedva cekam tog malog iz Arsenala, Pejic ne moze igrati amf
Nema od nas nista, strah me sta ce se desiti jer svaki derbi igramo vani sad. Kuci nam dolaze ekipe protiv kojih ne znamo igrati kad se postave.
Fk Željezničar.

Azzuri
Postovi: 799
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 25 okt 2025, 16:55

Pod izgovorom sudijskih pljacki (koji je stvarno bilo), sklonile su se stvari s pravog problema, na gostovanjima ne postojimo…ovo je danas samo kulminacija svega, gdje su nas ljudi oducili od nogometa, omjer posjeda 70-30, kao da je Real. Sramotno i ponizavajuce! Trenutak u kojem Muftic voda loptu gore dole po kaznenom nekih 15ak sekundi i lagano izbija pokazuje sve gdje smo i sta smo.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 25 okt 2025, 16:56

Moramo ovo preokrenuti u drugom kako znamo. Muftiću ako može da ne “zadržavaš” vrijeme u dvadesetoj minuti.

Ejnur
Postovi: 649
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 25 okt 2025, 16:56

bhsport je napisao/la:
25 okt 2025, 16:50
Katastrofa, mrtva ekipa.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
Sudjenje je dobro,nemojte molim vas pitarluka da skacete i kad treba i kad ne treba.
Ako je i bila to je neka mala greskica,al nije za napisat sudjenje tu i tamo.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []