FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zanimljivo da je sudjenje sasvim korektno
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nema Zeljo sanse ovdje realno.
Gace se skinu cim iz grada odes
Gace se skinu cim iz grada odes
Re: FK Željezničar
Boljevic se pretorio u mrtvu ojebinu.
Nece ni da potrci.
Nece ni da potrci.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta je bilo na Grbavici ako je u Prijedoru los teren?
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Boljevic na prednjeg veznog ako deni ne moze Vini unutra mislim da sa nekim visokim presingom mozemo ih natjerat na duge lopte i vracanje posjeda a i na neku eventualnu gresku drugacije ne vidim kako bi mogli makar X izvuc sve u svemu poluvrijeme gore nego protiv posusja privh 35min
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1327
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nemamo sredine i kreacije. Pojeli nas ljudi,zasluzeno vode. Da Bog da mi da i bod iscupamo ako ovako nastavimo u drugom.
Re: FK Željezničar
Opusteno ima jos da se igra
Siguran sam da ce Adzem odmah praviti izmjene
Boljevic moze stopama Krpica
Nije to to vise
Nema on brzinu, a sve je vise potrebna u ligi 10
Jedva cekam tog malog iz Arsenala, Pejic ne moze igrati amf
Siguran sam da ce Adzem odmah praviti izmjene
Boljevic moze stopama Krpica
Nije to to vise
Nema on brzinu, a sve je vise potrebna u ligi 10
Jedva cekam tog malog iz Arsenala, Pejic ne moze igrati amf
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 okt 2025, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Većina nas nažalost kad je vidjela sastav smo znali da ćemo biti loši. Ne shvatam zaista Adzema. Nije skoro nikad problem izgubiti, ali, biti ovoliko inferioran protiv Rudara je bruka i sramota. Vezni red ne postoji. Lagumdzija katastrofa. Boljevic ništa. Cveta odsječen. Bekovi ne izlaze naprijed. Pejic nevidljiv. Vrijeme da Osmanović dobije šansu u prvih 11.
I da, ono sto je fulio Lagumdzija za nepovjerovati, sa 4 metara direkt u golmana. Tobe jarebi..
I da, ono sto je fulio Lagumdzija za nepovjerovati, sa 4 metara direkt u golmana. Tobe jarebi..
Re: FK Željezničar
Katastrofa, mrtva ekipa.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Treba biti realan i reći da nijednu utakmicu ove sezone na gostovanju nismo izgledali dobro..
Posušje ni sami ne znamo kako smo dobili, Velež dobili jedva sa igračem više, protiv Sloge jedino šansu imao Boljević, protiv Širokog najbolja utakmica ali je izgubili, protiv Radnika očajno prvo i solidno drugo poluvrijeme i izgubili, danas opet preloše.
Mi igramo na publiku i hajc.. čim odemo na stranu, ne ličimo na ekipu iz vrha tabele.
Posušje ni sami ne znamo kako smo dobili, Velež dobili jedva sa igračem više, protiv Sloge jedino šansu imao Boljević, protiv Širokog najbolja utakmica ali je izgubili, protiv Radnika očajno prvo i solidno drugo poluvrijeme i izgubili, danas opet preloše.
Mi igramo na publiku i hajc.. čim odemo na stranu, ne ličimo na ekipu iz vrha tabele.
- kolezeljovac
- Postovi: 4701
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jesmo loši....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne moze se Rudar poredit sa RS klubovima ocekivo sam klanje sudija ljudi igraju fudbal stadion popunjen svaku tekmu apsolutno svaki kontakt odma pruzaju ruku fair play stvarno svaka cast ocigledno nisu htjeli da budu tal sa Borcem
Re: FK Željezničar
Alic ima problema s Bolivarom, Boljevic mu ne pomaze. Hoda gora I kad se krene prema naprijed uvijek uspori napad. Nazalost njegovo kurcenje bi trebalo da se zavrsi.
Re: FK Željezničar
Stanite gdje onaj sto voli Boljevica.Ali nije on jedini.Pejic Cvetko katastrofa.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne znam sto su ovako mrtvi? Ko da su pripreme u toku pa teske noge ..
Re: FK Željezničar
Za sada je dobro. Villarreal - Željo 1:0. Alić defanzivno odličan, lik ga samo 10 puta izradio. Lagumdžija kontroliše utakmicu.
Je.bo njihove Špance, imamo mi Holanđane
Je.bo njihove Špance, imamo mi Holanđane
Re: FK Željezničar
Nema od nas nista, strah me sta ce se desiti jer svaki derbi igramo vani sad. Kuci nam dolaze ekipe protiv kojih ne znamo igrati kad se postave.
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Pod izgovorom sudijskih pljacki (koji je stvarno bilo), sklonile su se stvari s pravog problema, na gostovanjima ne postojimo…ovo je danas samo kulminacija svega, gdje su nas ljudi oducili od nogometa, omjer posjeda 70-30, kao da je Real. Sramotno i ponizavajuce! Trenutak u kojem Muftic voda loptu gore dole po kaznenom nekih 15ak sekundi i lagano izbija pokazuje sve gdje smo i sta smo.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Moramo ovo preokrenuti u drugom kako znamo. Muftiću ako može da ne “zadržavaš” vrijeme u dvadesetoj minuti.
Re: FK Željezničar
Sudjenje je dobro,nemojte molim vas pitarluka da skacete i kad treba i kad ne treba.bhsport je napisao/la: ↑25 okt 2025, 16:50Katastrofa, mrtva ekipa.
Boljevic mrtvac najveci, vadi ga Adzeme od kako ulazi nema nas nigdje.
Pejica nigdje.
Sudjenje tu i tamo, Alicu zuti nizasta a njihov igrac napucava loptom djecaka koji dohvaca lopte bez zutog i zatim vuc Alica za dres sa ledja bez zutog.
Adzem odgovoran za ovaj debakl.
Ako je i bila to je neka mala greskica,al nije za napisat sudjenje tu i tamo.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 19 gostiju.


