BH klubovi u Evropi 25/26

Avatar
Nemanja99
Postovi: 304
Pridružen/a: 07 okt 2025, 10:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Nemanja99 » 26 okt 2025, 11:28

Pa podveležoidu, nije čovjek morao osobno biti da sazna. Možeš li pojmiti bar neke jednostavne stvari?
Recimo, nisam bio u Vrapčićima, ali znam da je Zrinja otresao klub iz tog naselja sa 3:1.
Nije tako teško za shvatiti, pokušaj.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 okt 2025, 11:32

Nemanja99 je napisao/la:
26 okt 2025, 11:28
Pa podveležoidu, nije čovjek morao osobno biti da sazna. Možeš li pojmiti bar neke jednostavne stvari?
Recimo, nisam bio u Vrapčićima, ali znam da je Zrinja otresao klub iz tog naselja sa 3:1.
Nije tako teško za shvatiti, pokušaj.
Ma ja prepričavalo se na sijelu u Kočerinu skonto sam sada škutore

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la LondonBlues » 26 okt 2025, 14:34

Threeplanetrees je napisao/la:
26 okt 2025, 11:32
Nemanja99 je napisao/la:
26 okt 2025, 11:28
Pa podveležoidu, nije čovjek morao osobno biti da sazna. Možeš li pojmiti bar neke jednostavne stvari?
Recimo, nisam bio u Vrapčićima, ali znam da je Zrinja otresao klub iz tog naselja sa 3:1.
Nije tako teško za shvatiti, pokušaj.
Ma ja prepričavalo se na sijelu u Kočerinu skonto sam sada škutore
Bar je prizno da je sad skonto, decko je buffering sam po sebi.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 26 okt 2025, 14:49

LondonBlues je napisao/la:
26 okt 2025, 10:17
I to je brojka izjednacena bila
Steta sto su kamere bile zaljepljene frankfurtovim naljepnicama..pa bi osim sramotnog bjezanja nakon prvog nokauta, jos po labrnji dobili od frankfurtovih ultrasa za ovakav izlet u prazno.
Ajde breee, ajdeeee

Avatar
Riziko
Postovi: 6086
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Riziko » 26 okt 2025, 14:54

Nekad su samo tuta i rigi vodili forumske bitke, sad su dobro pojačani.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

pitar9876
Postovi: 75
Pridružen/a: 29 mar 2025, 23:47
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la pitar9876 » 26 okt 2025, 15:08

Cekaj ako sam dobro upratio, Srbi napali Ultrase, a nije bilo ubodnih rana? Pa to mora da su neki poCetnici pravi cetnik to sebi ne bi dozvolio, radi reputacije prije svega.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 26 okt 2025, 15:19

Riziko je napisao/la:
26 okt 2025, 14:54
Nekad su samo tuta i rigi vodili forumske bitke, sad su dobro pojačani.
i ovo smo nas dvojica, samo druge profile otvorili da nas bude vise :bih:
pitar9876 je napisao/la:
26 okt 2025, 15:08
Cekaj ako sam dobro upratio, Srbi napali Ultrase, a nije bilo ubodnih rana? Pa to mora da su neki poCetnici pravi cetnik to sebi ne bi dozvolio, radi reputacije prije svega.
mischung :mrgreen: bre je bio najhrabriji i najglasniji, al uzalud. rikverc odma, spasavaj sta se spasit da

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la napapijri1987 » 26 okt 2025, 18:39

Zrinjaaaa je napisao/la:
25 okt 2025, 13:02
Kad mi Holiday Inn nacija napise da sam Kurd 😂,a još vise tvrdi da smo mi fasisti dok mu je dedo bio uzvišeni član 13. SS brdske divizije „Handžar…Poznati kao koljači sa etiketom svirepih ubojstava….Grob te **** pa dedo ti se u grobu okreće
Ako se moj okrece zbog toga tvoj je onda kao ves masina na centrifugi kada je vidio kako ti tata pusi srpske cune u agresiji na BiH i kako ti nosis izraelske zastave 🤣🤣🤣
Mada od koga je ne cudi me nista.
U drugom svjetskom ratu veci fasisti od hitlera,u jugi veci komunisti od tita,u agresiji na BiH veci nacionalisti od milosevica, trenutno veci katolici od pape a u buducnosti ko zna. Mozda budete veci rusofili od srba a kako ste krenuli mogli bi malo i merhabat zarad neke koristi.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la LavoviGabela » 29 okt 2025, 11:38

napapijri1987 je napisao/la:
26 okt 2025, 18:39
Zrinjaaaa je napisao/la:
25 okt 2025, 13:02
Kad mi Holiday Inn nacija napise da sam Kurd 😂,a još vise tvrdi da smo mi fasisti dok mu je dedo bio uzvišeni član 13. SS brdske divizije „Handžar…Poznati kao koljači sa etiketom svirepih ubojstava….Grob te **** pa dedo ti se u grobu okreće
Ako se moj okrece zbog toga tvoj je onda kao ves masina na centrifugi kada je vidio kako ti tata pusi srpske cune u agresiji na BiH i kako ti nosis izraelske zastave 🤣🤣🤣
Mada od koga je ne cudi me nista.
U drugom svjetskom ratu veci fasisti od hitlera,u jugi veci komunisti od tita,u agresiji na BiH veci nacionalisti od milosevica, trenutno veci katolici od pape a u buducnosti ko zna. Mozda budete veci rusofili od srba a kako ste krenuli mogli bi malo i merhabat zarad neke koristi.
Hrvati/Srbi - Jugosloveni - Muslimani - Bosnjaci?
Sve u 50god.
Sta je slijedece Turci, Osmanlije, Bosanci?
Kad ce zasjedat krug 99 da vam objasn ista ste :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Rigoletto » 29 okt 2025, 14:40

Riziko je napisao/la:
26 okt 2025, 14:54
Nekad su samo tuta i rigi vodili forumske bitke, sad su dobro pojačani.
Mi smo to radili za 0 pfeninga, čisto jer su nam potkapacitirani podvelešci simpatični. Potkapacitirani podvelešci, lajkam ovu igru riječima i nastavit ću je koristiti.
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la LondonBlues » 29 okt 2025, 15:02

Rigoletto je napisao/la:
29 okt 2025, 14:40
Riziko je napisao/la:
26 okt 2025, 14:54
Nekad su samo tuta i rigi vodili forumske bitke, sad su dobro pojačani.
Mi smo to radili za 0 pfeninga, čisto jer su nam potkapacitirani podvelešci simpatični. Potkapacitirani podvelešci, lajkam ovu igru riječima i nastavit ću je koristiti.
I mi smo tu samo iz ljubavi prema potkapacitiranim
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Lynx
Postovi: 1709
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Lynx » 29 okt 2025, 16:23

Ja došao pročitati kakav fudbalski komentar na igru Zrinjskog, kad ono u šta se pretvori tema :rol: :rol: :rol:

Napravite sebi temu entička pripadnost/izjašnjavanje pa se tamo prepucavajte
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Zaboljesutra » 05 nov 2025, 22:38

Kad ne može ovaj nazovi sportski portal objaviti konferenciju za medije BiH predstavnika u konferenciji onda moram ja. :mrgreen:



Inače veoma malo vijesti o HŠK Zrinjski na ovom portalu osim ako nije iznošenje nekog prljavog veša.Zanimljivo :hmmmmm:
Jel to neka ljubomora prema uspjesima ili je nešto drugo u pitanju?
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 nov 2025, 22:41

Zaboljesutra je napisao/la:
05 nov 2025, 22:38
Kad ne može ovaj nazovi sportski portal objaviti konferenciju za medije BiH predstavnika u konferenciji onda moram ja. :mrgreen:



Inače veoma malo vijesti o HŠK Zrinjski na ovom portalu osim ako nije iznošenje nekog prljavog veša.Zanimljivo :hmmmmm:
Jel to neka ljubomora prema uspjesima ili je nešto drugo u pitanju?
Bit ce par clanaka kad bude nova prijava za ŠtiNca :bih:

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Zaboljesutra » 05 nov 2025, 22:48

Inače HŠK Zrinjski sutra nastupa na stadionu koji je idelan za FK Sarajevo i Željezničar.
Kapacitet 15 000 mjesta a vrijednost izgradnje 37 milijuna eura.


slika

slika
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Zaboljesutra » 06 nov 2025, 18:09

slika

slika

slika

slika

slika

slika

:bih: :bih: :bih:

Sportsport ba :urnebes:
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 06 nov 2025, 20:05

Stimac sa dva napadaca na Kiev. il pukovnik il pokojnik.
Respekt :salut:

NajvecaRadosti
Postovi: 10159
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la NajvecaRadosti » 06 nov 2025, 20:11

tutankamon1905 je napisao/la:
06 nov 2025, 20:05
Stimac sa dva napadaca na Kiev. il pukovnik il pokojnik.
Respekt :salut:
Odmara igrace za nedelju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Nemanja99
Postovi: 304
Pridružen/a: 07 okt 2025, 10:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Nemanja99 » 06 nov 2025, 20:52

Najveći klub zajedničke nam države nastupa za deset minuta, nadam se podršci cjelokupnog forumskog puka.
Usput, čestitam komšijama, njihov Samsunšport ih je osvetio protiv malteškog giganta Hamruna.

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la LondonBlues » 06 nov 2025, 20:55

tutankamon1905 je napisao/la:
06 nov 2025, 20:05
Stimac sa dva napadaca na Kiev. il pukovnik il pokojnik.
Respekt :salut:
Iznenadjen sam sastavom, ali vjerujem da bi moglo da bude pozitivno
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Perotti i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []