Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avalPacidoroP » 02 nov 2025, 22:10

Ma dobijaju pitari lagano..
Onda kreće i kod njih lažna euforija,k'o što je kod nas bila i tako u krug.
Zrinjski je trenutno najbolja ekipa. Prije svega radi defanzive koja im je ko beton.. vidjet ćemo kakav im je ovaj rezervni golman, i do kad neće biti Karačića.

Avatar
Suki46
Postovi: 3215
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suki46 » 02 nov 2025, 22:10

let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:07
Azzuri je napisao/la:
02 nov 2025, 22:04
Ma cista je utakmica bila, ko je gledao vidio je…oni nafakaski njihovo, ali za razliku od prije Sloga je danas odigrala maximalno, nisu se sklonili uopce.
Sta bolan cista, pogledaj reakcije odbrane Sloge kod gola Borca :lol: a i klupe Sloge, na celu sa Maksimovicem.
Samo sto nisu i oni slavili gol :rol:
Reakcija odbrane u fazonu , mogli ste ovo i ranije :urnebes: Toliko providna i cirkus liga da je to neviđeno.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 02 nov 2025, 22:11

Nista faul juricica 10-20s prije?
A i izvodjenje out-a zamal pa smijesno.
Volim tebe, više od sebe

ZaZelju
Postovi: 1569
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ZaZelju » 02 nov 2025, 22:11

Sarajevo mora dobiti Borca. To je jedan od 4 kluba koja će ovu sezonu zapeti protiv njih.
Oni mogu pobijediti samo srpske klubove. Ovo je večeras bila jeftina predstava.
Velež su pokrali ali najgore je što je Veležu to svejedno. Njima je samo bilo bitno dobiti Želju i odmah zaborave sve šta se desilo prije toga.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avalPacidoroP » 02 nov 2025, 22:12

Suki46 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:10
let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:07
Azzuri je napisao/la:
02 nov 2025, 22:04
Ma cista je utakmica bila, ko je gledao vidio je…oni nafakaski njihovo, ali za razliku od prije Sloga je danas odigrala maximalno, nisu se sklonili uopce.
Sta bolan cista, pogledaj reakcije odbrane Sloge kod gola Borca :lol: a i klupe Sloge, na celu sa Maksimovicem.
Samo sto nisu i oni slavili gol :rol:
Reakcija odbrane u fazonu , mogli ste ovo i ranije :urnebes: Toliko providna i cirkus liga da je to neviđeno.
Jovic kad ga zabi syeba se u fazonu kako ovo prodje i udje :mrgreen:

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 02 nov 2025, 22:13

Zutti je napisao/la:
02 nov 2025, 22:09
NajvecaRadosti je napisao/la:
02 nov 2025, 22:04
Zigazaga je napisao/la:
02 nov 2025, 22:00
Opet sklanjalica 😋😉
Ma nije brate nisu ovo toliki majstori.Ko je mogao garantovati da ovaj nece promasit loptu,ode u gol aut,ispuca,kraj.
Kad se pusta ne pusta se ovako rizicno.

Nesto se desava iza zastora,izuzetno cudno kolo
Pa kad se namješta upravo se namješta ovako, baš da narod kaže: "Ko je mogao garantovati da ovaj nece promasit loptu,ode u gol aut,ispuca,kraj". Mali trikovi velikih majstora :D

Ovo je baš ofirno bilo, al hajd, vjerujte da je Sloga zamalo izbila bod Borcu :rol:
Vjeruj brate da ovi igraci ne znaju osnovne stvari a ne pod pritiskom pogoditi lika u trepavicu i da on skoci i spusti tacno na mjesto gdje treba njegov igrac doletiti.Nesto ne vjerujem da je ovo pusten gol mada kako god neko ih je pritisnuo to je jasno i idemo ih dobit
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

let3
Postovi: 31812
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 02 nov 2025, 22:14

Suki46 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:10
let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:07
Azzuri je napisao/la:
02 nov 2025, 22:04
Ma cista je utakmica bila, ko je gledao vidio je…oni nafakaski njihovo, ali za razliku od prije Sloga je danas odigrala maximalno, nisu se sklonili uopce.
Sta bolan cista, pogledaj reakcije odbrane Sloge kod gola Borca :lol: a i klupe Sloge, na celu sa Maksimovicem.
Samo sto nisu i oni slavili gol :rol:
Reakcija odbrane u fazonu , mogli ste ovo i ranije :urnebes: Toliko providna i cirkus liga da je to neviđeno.
Najkorumpiranija liga na svijetu. Pablo Escobar je simbol postenja za Vicu i Beusa, kakva je to tek mafija.

Sto je najsmjesnije, mnogi ovdje misle da se Sloga posteno borila i zamalo otkinula bod Borcu :tokralju:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 5703
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bazinga12345 » 02 nov 2025, 22:15

ZaZelju je napisao/la:
02 nov 2025, 22:11
Sarajevo mora dobiti Borca. To je jedan od 4 kluba koja će ovu sezonu zapeti protiv njih.
Oni mogu pobijediti samo srpske klubove. Ovo je večeras bila jeftina predstava.
Velež su pokrali ali najgore je što je Veležu to svejedno. Njima je samo bilo bitno dobiti Želju i odmah zaborave sve šta se desilo prije toga.
Šta treba da uradimo da vi budete zadovoljni, da opet ostanemo bez predsjednika u ratu sa savezom?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

pitar9876
Postovi: 75
Pridružen/a: 29 mar 2025, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pitar9876 » 02 nov 2025, 22:15

Ako Borac ove godine ne uzme titulu, Vico treba uradit seminarski rad na tu temu, a moglo bi se i neka veca istrazivanja napravit, kakvi su to glupani.

Avatar
Suki46
Postovi: 3215
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suki46 » 02 nov 2025, 22:17

let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:14
Suki46 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:10
let3 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:07


Sta bolan cista, pogledaj reakcije odbrane Sloge kod gola Borca :lol: a i klupe Sloge, na celu sa Maksimovicem.
Samo sto nisu i oni slavili gol :rol:
Reakcija odbrane u fazonu , mogli ste ovo i ranije :urnebes: Toliko providna i cirkus liga da je to neviđeno.
Najkorumpiranija liga na svijetu. Pablo Escobar je simbol postenja za Vicu i Beusa, kakva je to tek mafija.

Sto je najsmjesnije, mnogi ovdje misle da se Sloga posteno borila i zamalo otkinula bod Borcu :tokralju:
Ma misle jer je gol pao u 96 minuti pa u fazonu sreca,zadnji napad bla bla bla.Ko je gledao utakmicu i zna sami razvoj situacija u ovoj ligi , okrenuo je pare kao forumaši gore ;) :mrgreen:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 02 nov 2025, 22:17

Ma Borac bez sudija ne bi bio tu gdje jest realno

Sarajevo nema kapacitet da uzme Borca zbog katastrofalne odbrane, mislim da ce Borac lako sanse praviti+ sudija je tu

Ocekujem jos jednu krizu udbaske oyebine

ZaZelju
Postovi: 1569
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ZaZelju » 02 nov 2025, 22:17

Bazinga12345 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:15
ZaZelju je napisao/la:
02 nov 2025, 22:11
Sarajevo mora dobiti Borca. To je jedan od 4 kluba koja će ovu sezonu zapeti protiv njih.
Oni mogu pobijediti samo srpske klubove. Ovo je večeras bila jeftina predstava.
Velež su pokrali ali najgore je što je Veležu to svejedno. Njima je samo bilo bitno dobiti Želju i odmah zaborave sve šta se desilo prije toga.
Šta treba da uradimo da vi budete zadovoljni, da opet ostanemo bez predsjednika u ratu sa savezom?
Ne morate čestitati Borcu na večerašnjem poklonu od Sloge, a vas preko sudija pokrali prije nekoliko kola.

let3
Postovi: 31812
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 02 nov 2025, 22:20

Sarajevski klubovi su i zasluzili da se Borac i Zrinjski sprdaju i cirkuzaju ovako sa njima, to jest sa citavom ligom. Ha ja.
I nek se zayebavaju ovako i narednih 5 godina :pray: Nista bolje nismo ni zasluzili.

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 02 nov 2025, 22:23

Forumski željezničari nisu najpametniji.

Umjesto što lupate gluparije po forumu, radite nešto korisno, pomozite Muftiću da se vrati na istočnu hemisferu.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 02 nov 2025, 22:24

Hrammm1921 je napisao/la:
02 nov 2025, 22:17
Ma Borac bez sudija ne bi bio tu gdje jest realno

Sarajevo nema kapacitet da uzme Borca zbog katastrofalne odbrane, mislim da ce Borac lako sanse praviti+ sudija je tu

Ocekujem jos jednu krizu udbaske oyebine

U zadnje 3 tekme 0 primljenih pogodaka i od svih odbrana u ligi trenutno u zadnje 3 tekme je primilo najmanje golova. Sto znaci da to ide ka boljem. :D A uveli smo jos jednog ljevonogog stopera koji obecava i vratio nam se Mujkic. :D

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 02 nov 2025, 22:24



slika

Hvala Ibro Rahimicu :D

Convicts u Hadžićima :kafa:
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

ZaZelju
Postovi: 1569
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ZaZelju » 02 nov 2025, 22:25

Balorda je napisao/la:
02 nov 2025, 21:54
Bravo Borac :salut:
Je li bilo bravo kad vas pokradoše u BL.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 02 nov 2025, 22:26

Porodismo ovaj gol na kraju, na silu je uguran. Realno nemam sta tarziti u Sarajevu sl kolo, bez Vukovica, Karoline, Herere, Cavica plus ovaj pad forme i igre, sve ispod 3 gola za Sarajevo ce biti uspjeh.

Bilo je ovo mucno za gledati veceras, bas!

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 02 nov 2025, 22:27

ZaZelju je napisao/la:
02 nov 2025, 22:25
Balorda je napisao/la:
02 nov 2025, 21:54
Bravo Borac :salut:
Je li bilo bravo kad vas pokradoše u BL.
Tad nije bilo bravo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 02 nov 2025, 22:29

MikiPirs je napisao/la:
02 nov 2025, 22:26
Porodismo ovaj gol na kraju, na silu je uguran. Realno nemam sta tarziti u Sarajevu sl kolo, bez Vukovica, Karoline, Herere, Cavica plus ovaj pad forme i igre, sve ispod 3 gola za Sarajevo ce biti uspjeh.

Bilo je ovo mucno za gledati veceras, bas!
Ne igraju ni nama Banic, Elezi, Cimirot, Gojković, Ristovski 50-50, Ljaic ne može čitavu - sve prva ekipa :D
Mislim da nama malo više nedostaje igrača nego vama.
Tako da mojne mi izgovora te vrste.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Noke995 i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []