Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 03 nov 2025, 10:15

Mostarwolf1981 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:56
Hrammm1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:52
Mostarwolf1981 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:36


S obzirom da ste prije 20ak dana pisali da ispadamo, sad da ce za par kola biti borba za opstanak, dobri smo
Nikakva euforija, cisto nasladjivanje vasem najavljivanju pakla za Edu i unaprijed upisanim bodovima
Iduci ponedjeljak smo vec 3 boda iza vas :bih:

:rol: :rol: kako ce vas spanci iz Prijedora spustiti na zemlju ..
samo mi reci od kad je Radnik Bijeljina iz Prijedora
Radnik ce te svakako kiksat, govorim za narednu kuci sto igrate, tu ce Rudar zakucati ekser u tabut RAhmetlije .. ekiiii oni ce Radnika Rudar i Posusje uzeti :rol:

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 03 nov 2025, 10:17

Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:12
Hrammm1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:27
Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !

Nezasluzeno? Ponisten gol za 0:1 u Bijeljini? Bila je emisija gdje su rekli da je cist pogodak? Oni golovi u Sirokom svaki bio neregularan? ( sunce) nije se mogla linija povuci itd?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 03 nov 2025, 10:24

Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:12
Hrammm1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:27
Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankama

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 03 nov 2025, 10:28

Da li je ovo penal?


slika
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 03 nov 2025, 10:28

svrakino1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:24
Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:12
Hrammm1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 09:27
Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankama
Bravo genije, moram da ti pohvalim učiteljicu !
Ko priča o nama!?
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 03 nov 2025, 10:30

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Jeste, ali sada ide brigada matematičara da ti objasni neke stvari :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 03 nov 2025, 10:35

Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
svrakino1921 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:24
Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:12

Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankama
Bravo genije, moram da ti pohvalim učiteljicu !
Ko priča o nama!?
ti pricas
Vi nešto ako izgubite mijenja se tabela

znaci citam kako si napisao - Vi se pitate sljedeci vikend

a mi sno valjda izgubili u Mostaru

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SoulEclipsee » 03 nov 2025, 10:35

Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.

Ovako

Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije

Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Zadnja izmjena: SoulEclipsee, dana/u 03 nov 2025, 10:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 03 nov 2025, 10:37

Ništa, kako se glave hlade, ide lagano shizofrenija i spin da su sinoć oštećeni :ljepota:

Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu :kafa:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 03 nov 2025, 10:38

Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 10:30
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Jeste, ali sada ide brigada matematičara da ti objasni neke stvari :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Penal je.
Sad je jedna situacija protic vas vs 1001 za vas :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SoulEclipsee » 03 nov 2025, 10:39

Balorda je napisao/la:
03 nov 2025, 10:37
Ništa, kako se glave hlade, ide lagano shizofrenija i spin da su sinoć oštećeni :ljepota:

Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu :kafa:
Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .

Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 03 nov 2025, 10:40

SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 10:39
Balorda je napisao/la:
03 nov 2025, 10:37
Ništa, kako se glave hlade, ide lagano shizofrenija i spin da su sinoć oštećeni :ljepota:

Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu :kafa:
Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .

Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.
Nemoj ni ti suditi da se obraćam svim navijačima Željezničara :mrgreen: :salut:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SoulEclipsee » 03 nov 2025, 10:43

Balorda je napisao/la:
03 nov 2025, 10:40
SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 10:39
Balorda je napisao/la:
03 nov 2025, 10:37
Ništa, kako se glave hlade, ide lagano shizofrenija i spin da su sinoć oštećeni :ljepota:

Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu :kafa:
Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .

Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.
Nemoj ni ti suditi da se obraćam svim navijačima Željezničara :mrgreen: :salut:
Naravno drug, ignoriši ga nemoj se nervirati može on tvrditi šta hoće sebe samo laže .

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 03 nov 2025, 10:45

SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 10:35
Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grtotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.

Ovako

Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije

Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Brate evo od mene izvinjenje što su jedni navijači psovali drugim. Stvarno za svaku osudu

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 03 nov 2025, 10:46

Manijaci poručili igračima:
U pobjedi se ne uzvisi, u porazu ne ponizi :ljepota:
MNON

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SoulEclipsee » 03 nov 2025, 10:53

Threeplanetrees je napisao/la:
03 nov 2025, 10:45
SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 10:35
Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grtotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.

Ovako

Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije

Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Brate evo od mene izvinjenje što su jedni navijači psovali drugim. Stvarno za svaku osudu
Uvijek brate i a pojedinaca i bit će ih ,da je sve bilo normalno trebali smo se organizovati posle pjesme Grbavica da pjevamo Jedna si Jedina svi u glas u inat onim poČetnicima iz saveza što su bili na zapadu.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 03 nov 2025, 10:58

:rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18851
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ronaldo99 » 03 nov 2025, 11:00

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 03 nov 2025, 11:00

Nazdravite drugovi
slika

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 03 nov 2025, 11:01

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []