Radnik ce te svakako kiksat, govorim za narednu kuci sto igrate, tu ce Rudar zakucati ekser u tabut RAhmetlije .. ekiiii oni ce Radnika Rudar i Posusje uzetiMostarwolf1981 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:56samo mi reci od kad je Radnik Bijeljina iz PrijedoraHrammm1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:52Mostarwolf1981 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:36
S obzirom da ste prije 20ak dana pisali da ispadamo, sad da ce za par kola biti borba za opstanak, dobri smo
Nikakva euforija, cisto nasladjivanje vasem najavljivanju pakla za Edu i unaprijed upisanim bodovima
Iduci ponedjeljak smo vec 3 boda iza vas![]()
![]()
kako ce vas spanci iz Prijedora spustiti na zemlju ..
Premijer liga BiH - aktuelno
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Combattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:12Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...Hrammm1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:27Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
Nezasluzeno? Ponisten gol za 0:1 u Bijeljini? Bila je emisija gdje su rekli da je cist pogodak? Oni golovi u Sirokom svaki bio neregularan? ( sunce) nije se mogla linija povuci itd?
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankamaCombattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:12Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...Hrammm1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:27Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravo genije, moram da ti pohvalim učiteljicu !svrakino1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:24ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankamaCombattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:12Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...Hrammm1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 09:27Ove RAhmetlije se previse nesto digle, spustite se malo, za par sedmica ce opet biti nama je cilj opstanak. Euforija ih pukla a igraju ko qrac. Sreca penal i odnese utakmicu na drugu stranu, to je presudilo , nikakav kvalitet vas niti igra. Nismo imali ni jednog raspolozenog igraca i nasa najgora utakmica ove godine na Grbavici, dovoljno da nas uzmete (zasluzeno)
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
Ko priča o nama!?
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste, ali sada ide brigada matematičara da ti objasni neke stvari
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ti pricasCombattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:28Bravo genije, moram da ti pohvalim učiteljicu !svrakino1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:24ako Vas uzmu Pitari sad za vikend nećete ni Vi bit na drugoj poziciji dok taj imaginarni djed pocne letat sa sankamaCombattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:12
Topla preporuka da se vi malo spustite na zemlju i nešto promjenite, izmađijate, eventualno promjenite u rotaciji jer vam ovi stranci igraju kao da su neprijatelji kluba, inače vam slijedi bolan prelazak u donji dio tabele...
Trenutno na kontu imate bar 5 nezasluženo dobijenih bodova, a u narednom periodu sa ovom igrom i ovim rosterom teško ćete se zadržati na trenutnoj poziciji.
Uzmu li nas pitari sada za vikend, nećete vi deda mraza dočekati na toj poziciji !
Ko priča o nama!?
Vi nešto ako izgubite mijenja se tabela
znaci citam kako si napisao - Vi se pitate sljedeci vikend
a mi sno valjda izgubili u Mostaru
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.
Ovako
Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije
Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Ovako
Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije
Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Zadnja izmjena: SoulEclipsee, dana/u 03 nov 2025, 10:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa, kako se glave hlade, ide lagano shizofrenija i spin da su sinoć oštećeni
Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu
Mi ćemo ovdje uživati u njihovom ludilu
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Penal je.Combattente87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:30Jeste, ali sada ide brigada matematičara da ti objasni neke stvari![]()
![]()
![]()
![]()
Sad je jedna situacija protic vas vs 1001 za vas
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .
Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj ni ti suditi da se obraćam svim navijačima ŽeljezničaraSoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:39Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .
Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno drug, ignoriši ga nemoj se nervirati može on tvrditi šta hoće sebe samo laže .Balorda je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:40Nemoj ni ti suditi da se obraćam svim navijačima ŽeljezničaraSoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:39Koje oštećen, ljudi nas pročitali ko knjigu ,dobili su zasluženo sudjenje pa hajde dobro je .
Balorda nemoj suditi po navijačima koje te ovde provociraju.![]()
![]()
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brate evo od mene izvinjenje što su jedni navijači psovali drugim. Stvarno za svaku osuduSoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:35Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grtotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.
Ovako
Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije
Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Manijaci poručili igračima:
U pobjedi se ne uzvisi, u porazu ne ponizi
U pobjedi se ne uzvisi, u porazu ne ponizi
MNON
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uvijek brate i a pojedinaca i bit će ih ,da je sve bilo normalno trebali smo se organizovati posle pjesme Grbavica da pjevamo Jedna si Jedina svi u glas u inat onim poČetnicima iz saveza što su bili na zapadu.Threeplanetrees je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:45Brate evo od mene izvinjenje što su jedni navijači psovali drugim. Stvarno za svaku osuduSoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 10:35Nisam odavno bio na forumu pa d i ja prozborim koju, kopirati ću par rečenica sa drugog foruma što sam napisao , bio sam na Grabavici u ušao sam tačno dok se penal izvodio. Grtotlo Grbavice svaka čast raja, jug još kad bude bit ćemo senzacija.
Ovako
Ljudi nisam se ovako iznervirao od onog finala kupa na Koševu 2001/02 godine protiv kona znaju starije generacije, hajd što smo zijanili nego nisu dali da izađemo i bili smo primorani gledati koje kako dižu pehar na sjeveru i to je trajalo malo duže od ceremonije dodjele medalja do pehara, ali tad su ljudi bili ljudi sve je to normalno, zajedno se kući vraćalo. Mi smo te godine titulu uzeli.
A onda smo godinama harali poslije
Želim čestitati Veležu, zasluženo a Red Army katastrofa živa stid me pričati, sram vas bilo. Ultrasi kad su bili u zdenci nisu nas provocirali,psovale majke . A vi ste stvorili negativnu atmosferu zbog prošle utakmice.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.





