FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Turo
Postovi: 1035
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 02 nov 2025, 23:36

To je bio drugi žuti karton za Savića?

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 02 nov 2025, 23:36

bvsic je napisao/la:
02 nov 2025, 23:09
Opet postave bez Butica, ne znam sta ljudima nije jasno. Covjek jedan od najboljih nasih igraca trenutno
Zato sto ne prate fudbal vec samo gledaju neku statistiku. Butic je imao pehova sa povredama i sa nekonstantnim partijama i zato je izgledalo da je nemocan. Prva njegova utakmica na Grbavici je bila odlicna, odmah pokazao koliko zna. Niko ne vidi koliko lopti spusti i za koliko lopti se izbori, koliko duela dobije itd. Protiv Zrinjskog sam sebi namjestio dvije-tri sanse.

Odlican napadac i najbitnije, profil napadaca za nasu igru. Za nasu igru nije bio Turkes jer njemu sve moras servirati. Za nas stil je upravo ovo sto igra Karlo.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Zeko87
Postovi: 2961
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 02 nov 2025, 23:43

Poslije sljedećeg kola aBd na poziciji br 4. A do kraja drugog kruga nadam se i stabilnom trećem mjestu, koje nam uprkos stalnim turbulencijama i pripada.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 nov 2025, 23:45

jurisicduska je napisao/la:
02 nov 2025, 23:30
Ne bih ja dirao Maroodzu iz prvih 11.
21 godina, ne zna jezik, prva tekma i opet solidan

Strasne atribute ima.
Brz skocan miran zna dodat između linija naravno da zbog neuigranosti je danas bilo klimavo ali ima ovdje igraca itekako.
:facepalm: :facepalm:
Slijedecu tekmu garant ce biti najgori...

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 02 nov 2025, 23:49

Vanja8 je napisao/la:
02 nov 2025, 23:45
jurisicduska je napisao/la:
02 nov 2025, 23:30
Ne bih ja dirao Maroodzu iz prvih 11.
21 godina, ne zna jezik, prva tekma i opet solidan

Strasne atribute ima.
Brz skocan miran zna dodat između linija naravno da zbog neuigranosti je danas bilo klimavo ali ima ovdje igraca itekako.
:facepalm: :facepalm:
Slijedecu tekmu garant ce biti najgori...
Hahaha

Salu na stranu samo onako fudbalski ima smisla on bas. Vise ima smisla od svih drugih u odbrani izuzev Mujkica. 21 godina a ne znam par puta možda si primijetio kako riješi presing , vidis odmah da tu ima igrača. Plus prijem kojim gura sebi loptu u prostor isto. I plus anticipacija i markiranje. Vidjet ćete da će nam to bit najbolji stoper.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 02 nov 2025, 23:50

Ispratit borca sa 3 komada kuci i eto nas u vrhu opet. Stabilizacija gotova, sad se ide u napad
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 nov 2025, 23:59

jurisicduska je napisao/la:
02 nov 2025, 23:49
Vanja8 je napisao/la:
02 nov 2025, 23:45
jurisicduska je napisao/la:
02 nov 2025, 23:30
Ne bih ja dirao Maroodzu iz prvih 11.
21 godina, ne zna jezik, prva tekma i opet solidan

Strasne atribute ima.
Brz skocan miran zna dodat između linija naravno da zbog neuigranosti je danas bilo klimavo ali ima ovdje igraca itekako.
:facepalm: :facepalm:
Slijedecu tekmu garant ce biti najgori...
Hahaha

Salu na stranu samo onako fudbalski ima smisla on bas. Vise ima smisla od svih drugih u odbrani izuzev Mujkica. 21 godina a ne znam par puta možda si primijetio kako riješi presing , vidis odmah da tu ima igrača. Plus prijem kojim gura sebi loptu u prostor isto. I plus anticipacija i markiranje. Vidjet ćete da će nam to bit najbolji stoper.
Rijesi zato sto razmislja i sto je prosao omladinske skole u Engleskoj...
Kod nas svi stoperi u presingu kontaju na isti nacin, lopta nazad ka centralnom stoperu koga odmah pritiskaju suparnicki napadaci...
On se okrene prema njemu i kad se ovi zalete prema Bralicu on jednostavno zaobidje njega i izmedju linija poprecnim pasom posalje loptu Ristovskom ili napravi polukruzno i uposli Mujkica ili Gulia...
Sve je to ok, ali jedno me brine... :stop:
Ne valja nikad kad ti pocnes nekog hvaliti... :shhh:

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 03 nov 2025, 00:02

Babic je jako dobar igrac.
Odlicna kontrola lopte,pasovi,motorika..
Bas je zapazeno odigrao veceras.

Danas Gulli uzasan,Francis prelos,Mlinaric kao da nije igrao,inace je nesto ko slina.
Ne mislim ni da bi bio puno bolji da igra svoju poziciju,igrao je neke tekme pa opet je bio tanak.

Kako kod nas neki igraci potonu ili proigraju kad odu,to nikad necu razumijeti.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 nov 2025, 01:20

Pendulum je napisao/la:
02 nov 2025, 22:36
Naime, dva velika kluba iz naše zemlje, Sarajevo i Velež, pokazali su da vjeruju u svoje mlade snage, te su im dali šansu na terenu, a oni su im to na najbolji mogući način vratili.

U istom kolu, samo u različitim terminima, oba tima istrčala su na teren sa po četiri igrača koja su bila zaštićeno godište u startnoj postavi. Oba su na kraju upisala pobjede.
:clap:
Cuj Velez velik klub, u 50 godina jedan trofej i to kup

FK SARAJEVO je jedini VELIKI KLUB BREND U BIVSOJ DRZAVI A IBU OVOJ SAD ovo ostalo je ciganluk i smjesno

zeljko je bio vecinski drugoligas u doba josipa i jovanke

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 nov 2025, 05:05

Penal 100% crveni karton li la,

Gledaj kako hnk posudje vrsi pritisak a prosle godine 2 penala na kosevu i penal u posusju. Protiv zapadnog mostara svake godine budu 10x vise zakinuti i nist..

Autonomas valjda bio u polici ustase ga htjele da prebiju, sto autonomasa ne prebise majkumu **** abdic fikret

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 03 nov 2025, 06:59

Samo da kažem na ovo što se iz Posušja žale, koliko se sjećam nama protiv njih prošle sezone nisu svirana četiri penala, a posebno pamtimo onaj u Posušju nad Gulijem kada se lomilo sve oko titule. Nek se žale tom što im je sređivao suđenje u tim utakmicama.

mirzatele
Postovi: 12008
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 03 nov 2025, 07:58

Na klubu je da već od danas krene sa marketingom za utakmicu protiv Borca.

stokastoka23
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 03 nov 2025, 09:07

Iako sam jučer u toku utakmice mislio da je prestrog crveni karton, tek sada na ponovljenom snimku vidim da je bilo povlačenje za dres, a poslije i udarac u nogu - u prevodu prekršaj nad igračem a da nije pokušao da igra sa loptom.

slika

U ovom momentu mogu reći da nam je najveće pojačanje povratak Mujkića. Sa tri nazad izgledamo mnogo sigurnije. Možda bi samo bilo bolje staviti lijevo Kuprešaka i Mujkića. Kyeremeh pod hitno na hlađenje.

Ovako nešto protiv borca

Mušija

Ristovski Bralić Mujakić

Beganović Mamas _______ Kurpešak

Mlinarić / Ljajić

Butić Guly

Obzirom da imamo veliki problem sa povredama ne znam ko bi nam mogao iznijet vezni red. Koji je stepen povrede kod Elezia, kad se očekuje povratak Cimirota, imamo li psihologa za Đorđevića ?

mirzatele
Postovi: 12008
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 03 nov 2025, 09:32

Rile Maroodza Mujkic
Beganovic Cimirot Elezi Kupresak
Ljajic
Mlinaric Guli

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 03 nov 2025, 10:05

SARAJEVO SIAMO NOI

Avatar
Zutti
Postovi: 2485
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 03 nov 2025, 11:09

OzmoodPinglewood je napisao/la:
03 nov 2025, 10:05
Rijetko glupa pjesma, stihovi u kojima se, standardno navijači predstavljaju kao najniži sloj društva, gdje se sve svodi na to kako je ovo sve glupost zbog koje se gube glave, a za to su naravno uvijek odgovorni navijači. Gotivim i ZP i Sulu, al ovo je odron.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

kogmagie46
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kogmagie46 » 03 nov 2025, 11:45

Zna li iko hoće li se nas kapitencic uozbiljiti, klupirati, prodati?

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 03 nov 2025, 11:47

Zutti je napisao/la:
03 nov 2025, 11:09
OzmoodPinglewood je napisao/la:
03 nov 2025, 10:05
Rijetko glupa pjesma, stihovi u kojima se, standardno navijači predstavljaju kao najniži sloj društva, gdje se sve svodi na to kako je ovo sve glupost zbog koje se gube glave, a za to su naravno uvijek odgovorni navijači. Gotivim i ZP i Sulu, al ovo je odron.

I meni je vala bezveze. Bolje da su navijacku pjesmu obradili i dodali malo “ svog šmeka “. Ovo je beze 😔
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 03 nov 2025, 11:54

Zutti je napisao/la:
03 nov 2025, 11:09
OzmoodPinglewood je napisao/la:
03 nov 2025, 10:05
Rijetko glupa pjesma, stihovi u kojima se, standardno navijači predstavljaju kao najniži sloj društva, gdje se sve svodi na to kako je ovo sve glupost zbog koje se gube glave, a za to su naravno uvijek odgovorni navijači. Gotivim i ZP i Sulu, al ovo je odron.
Bilo kako bilo, spot dolazi u pravo vrijeme, kad smo blizu da u nasem gradu docekamo novog Vedrana. Ovo izmedju Hordi i Manijaka je bas blizu da izazove tragediju. Tako da, ako ce ikom makar malo oci otvorit, pozdravljam pjesmu.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 03 nov 2025, 12:20

slika
Kakvi glupani majko mila 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []