BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Nije to nista odjednom, vico odavno za sve zivo ispipava teren i puls navijaca i javnosti....kako se brzo zaboravi prica o zabrani ljiljana, ali vidio da nece proc pa se povuko i okreno pricu da nije na to mislio...Sheyi je napisao/la: ↑04 nov 2025, 09:33Ali ovo je tako hinjski odradjeno, sve te grupe su uvijek dobijale karte, koliko god zele, protiv kog god da igramo i bez obzira na zainteresovanost i sad kao nema ulaznica za duel protiv **** Rumunije jer je kao preveliko intetesovanje, a samo na eventu je preko mjesec bilo dostupnih ulaznica i onda u svemu tome ulaznice dobije grupa vodjena kriminalcima. Ovo mene koji vise nisam clan nijedne grupe boli. Podlo do neba.
Tako ti je i za ovo...ovo nije preko noci uradjeno, nego je skonto da mu se sad moze konacno da uradi ovako nesto
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
-
General505
- Postovi: 441
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
ArtemisFowl je napisao/la: ↑04 nov 2025, 08:24Zato što su sve vrijeme bili povlašteni od saveza. Nevezano za ovu situaciju, al nema logike da od 12000 karata, oni dobiju 1000 komada dok običan narod ne može prismrdit karti.Pact1921 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 01:18Evo ja idem na tekme puno godina i gostovanja i sve ali iskreno ja na reprezentaciju nikad nisam otisao jer je i daleko i jer ne volim ni igrace koji igraju za reprezentaciju vec godinama ni selektori koji su birani od Ćire . Ali ja ne kontam ovo nisu nam dali da kupimo karte sta ti iko ima dati fino ovo preko online na svoje ime i prezime kupis kartu jesi mozda ti kao pojedinac clan grupe BHF ali ti brate valjda sam trebas da uzmes kartu za tekmu . To mene sad najvise buni u citavoj ovoj prici jer sta ti ima ko ne dati da kupis kartu evo ima ovih npr 100 ljutih krajisnika njih 100 svi po jedan fino online se prijave i kupe kartu i na ulazu skeniraju tebi kao pojedincu ne moze niko zabraniti da je ti kupis pogotovu sad jer nije bilo fizicke prodaje .
Šta obican narod,?? Koji ce ti q obican narod dolaze na utakmice samo kad ide dobro i kad dolazi Ronaldo da bi ibretili mu se, boli ih za repku i navijanje, vecinom primitivni krezubasi koji veze od fudbala i repke nemaju.( Pa mene je bilo sram bolan poslije portugala, kad sam vidio i cuo koliko se nasijalo balijandera ugleda, samopostovanja, stava, toliko da sam htio migrirat iz drzave)
Ionako zadnjih godina ppzorišna atmosfera u Zenici ni blizu kao nekad, niti je taj dozivljaj upravo zbog takvih.
Ne zelim da branim BHF niti pravdam neke postupke ali realno ti momci jos kako tako drze neki nivo, prave neku atmosferu i svugdje ih ima ma gdje igra repka, malo je danas takvih navijackih grupa cak i u svijetu koji sve isprate.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
-
Marokanci58
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Ja sam bio bubnjar za vrijeme Zenge prije 20 godina. Danas sam u godinama i sjedim na zapadu ponekad kada dodjem.
Svi znamo sa strane da Robijaši nikad nikome nisu tolerirali po Zenici da se izdižu iznad ostalih. Kad su to svi shvatili pa i BHF od tada vise nikada nije bilo problema. Tako su pustili i Mađare da se **** i objavljuju po internetu dva dana pa se vidilo kako su prošli zadnju večer. Ali nesto mi je nejasno ti kao navijač Želje pozivaš Zeničane da reaguju. Zašto? 80% ovih Abdićevaca su sa tribine manijaka. To sto su oni kriminalci, plaćenici i slicno ili pojedinci kako volite reci ne opravdava vas. Obračunate se sa plaćenicima sa vlastite tribine koje vodi Zula. Pozdrav iz Gračanice. Uvijek ste bili grupa koja je patriotizam najvise isticala od svih. Šta je sada ovo? I ne nisu pojedinci nego veća brojka.
-
Crkvice1988
- Postovi: 240
- Pridružen/a: 28 sep 2025, 10:02
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
U srz. Pomesti ispred svoje avlijeMarokanci58 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 09:58Ja sam bio bubnjar za vrijeme Zenge prije 20 godina. Danas sam u godinama i sjedim na zapadu ponekad kada dodjem.
Svi znamo sa strane da Robijaši nikad nikome nisu tolerirali po Zenici da se izdižu iznad ostalih. Kad su to svi shvatili pa i BHF od tada vise nikada nije bilo problema. Tako su pustili i Mađare da se **** i objavljuju po internetu dva dana pa se vidilo kako su prošli zadnju večer. Ali nesto mi je nejasno ti kao navijač Želje pozivaš Zeničane da reaguju. Zašto? 80% ovih Abdićevaca su sa tribine manijaka. To sto su oni kriminalci, plaćenici i slicno ili pojedinci kako volite reci ne opravdava vas. Obračunate se sa plaćenicima sa vlastite tribine koje vodi Zula. Pozdrav iz Gračanice. Uvijek ste bili grupa koja je patriotizam najvise isticala od svih. Šta je sada ovo? I ne nisu pojedinci nego veća brojka.
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
- ArtemisFowl
- Postovi: 2022
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Napisao je čovjek fino da svako može kartu kupiti regularnim putem. Ovako su se naučili da im bude sve na gotovo, zato i jeste pobuna. Nisu se bunili na ovu skupinu kad je osnovana, već sad kad su ostali bez karata.General505 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 09:43ArtemisFowl je napisao/la: ↑04 nov 2025, 08:24Zato što su sve vrijeme bili povlašteni od saveza. Nevezano za ovu situaciju, al nema logike da od 12000 karata, oni dobiju 1000 komada dok običan narod ne može prismrdit karti.Pact1921 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 01:18Evo ja idem na tekme puno godina i gostovanja i sve ali iskreno ja na reprezentaciju nikad nisam otisao jer je i daleko i jer ne volim ni igrace koji igraju za reprezentaciju vec godinama ni selektori koji su birani od Ćire . Ali ja ne kontam ovo nisu nam dali da kupimo karte sta ti iko ima dati fino ovo preko online na svoje ime i prezime kupis kartu jesi mozda ti kao pojedinac clan grupe BHF ali ti brate valjda sam trebas da uzmes kartu za tekmu . To mene sad najvise buni u citavoj ovoj prici jer sta ti ima ko ne dati da kupis kartu evo ima ovih npr 100 ljutih krajisnika njih 100 svi po jedan fino online se prijave i kupe kartu i na ulazu skeniraju tebi kao pojedincu ne moze niko zabraniti da je ti kupis pogotovu sad jer nije bilo fizicke prodaje .
Šta obican narod,?? Koji ce ti q obican narod dolaze na utakmice samo kad ide dobro i kad dolazi Ronaldo da bi ibretili mu se, boli ih za repku i navijanje, vecinom primitivni krezubasi koji veze od fudbala i repke nemaju.( Pa mene je bilo sram bolan poslije portugala, kad sam vidio i cuo koliko se nasijalo balijandera ugleda, samopostovanja, stava, toliko da sam htio migrirat iz drzave)
Ionako zadnjih godina ppzorišna atmosfera u Zenici ni blizu kao nekad, niti je taj dozivljaj upravo zbog takvih.
Ne zelim da branim BHF niti pravdam neke postupke ali realno ti momci jos kako tako drze neki nivo, prave neku atmosferu i svugdje ih ima ma gdje igra repka, malo je danas takvih navijackih grupa cak i u svijetu koji sve isprate.
-
19vendetta87
- Postovi: 10274
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Koliko si ti glup jbt, ja ne mogu da vjerujem.ArtemisFowl je napisao/la: ↑04 nov 2025, 10:51Nisu se bunili na ovu skupinu kad je osnovana, već sad kad su ostali bez karata.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Ma ko ce im sta uraditi hahahahahfeniksptica je napisao/la: ↑04 nov 2025, 08:21Nece im niko nista uradit u Zenici, zivi bili pa vidjeli.
Ja ovo smatram zavrsenim
Ovi su sad i lav i kandza
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Očigledno imaš problem da shvatiš da svaka navijačka grupa ima saradnju sa svojim savezom čiju reprezentaciju prati ili sa upravom svog kluba. Čak i kad su najzategnutiji odnosi saradnja u određenim pogledima postoji. Ovo što je BHF do sad radio je potpuno normalan slučaj.ArtemisFowl je napisao/la: ↑04 nov 2025, 10:51Napisao je čovjek fino da svako može kartu kupiti regularnim putem. Ovako su se naučili da im bude sve na gotovo, zato i jeste pobuna. Nisu se bunili na ovu skupinu kad je osnovana, već sad kad su ostali bez karata.General505 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 09:43ArtemisFowl je napisao/la: ↑04 nov 2025, 08:24
Zato što su sve vrijeme bili povlašteni od saveza. Nevezano za ovu situaciju, al nema logike da od 12000 karata, oni dobiju 1000 komada dok običan narod ne može prismrdit karti.
Šta obican narod,?? Koji ce ti q obican narod dolaze na utakmice samo kad ide dobro i kad dolazi Ronaldo da bi ibretili mu se, boli ih za repku i navijanje, vecinom primitivni krezubasi koji veze od fudbala i repke nemaju.( Pa mene je bilo sram bolan poslije portugala, kad sam vidio i cuo koliko se nasijalo balijandera ugleda, samopostovanja, stava, toliko da sam htio migrirat iz drzave)
Ionako zadnjih godina ppzorišna atmosfera u Zenici ni blizu kao nekad, niti je taj dozivljaj upravo zbog takvih.
Ne zelim da branim BHF niti pravdam neke postupke ali realno ti momci jos kako tako drze neki nivo, prave neku atmosferu i svugdje ih ima ma gdje igra repka, malo je danas takvih navijackih grupa cak i u svijetu koji sve isprate.
I da se razumijemo. Nisam član BHF, za mene će vazda biti "dijasporaši" i ljudi koji su navijači 20 dana godišnje, al ovdje treba stati na njihovu stranu jer je jasno šta se dešava.
Husref Musemić - Babuka.
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Naravno da vecina ovih koji prate reprezentaciju nece shvatiti u cenu je tu problem, ali je problem.
Naravno, pored svih kritika, i ove iznad napisane, opet sam na strani BHF u ovom sukobu. Ali sve stvari treba nazvati svojim, pravim, imenom
I sada se moze organizovati i da dosta ekipe BHF online ili kupovinom na mjestima gdje se kupuju karte ipaj budu na utakmici.
- PeppermintSA
- Postovi: 3503
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Pa očigledno jesu, u očima čovjeka koji je formirao Ćaci bandu da ih sruši, jer su mu trn u oku.PeppermintSA je napisao/la: ↑04 nov 2025, 11:06Na stranu sve, ali ispade da su Fanaticosi temeljni stub državnostiono, trebali su dobiti karte i očito je da se Vico pokušava obračunati s njima preko tih svojih ćacija, ali de ba, malo odvadite.
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Tako.je i sad bilo sve javljeno pa evo ljuti krajisnici kazu isplanirani avioni busevi sve jer su imali rezervisane karte za utakmicu...sad kad je stadion rasprodan online jos prije 20 dana e onda su javili grupama da nema karata...
Naravno mogli su uzimati pojedinacno karte al zasto bi ako je savez rekao da imaju.....
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Odavno ja to govorim ovdje
Treba naci alternativu, odj***t ih totalno.
MIslim da narod radi foruma ovdje visi.
Al da smo kakvi karakteri , napravili bi i novi forum i sve na novo.
SS ba je odavno smeće i to tesko
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Relativizacija i banaliziranje da se ovaj problem svede na puko davanje karti i ko ima ko nema....onda kad ovo preraste u puno veci problem onda ce bit "joj nedime dragi sta je ovo"...
Nevjerovatno dje smo se doveli...ovako ti i preuzmu kontrolu nad npr sigurnosnim sektorom, a prica se svede na to da je xy stranka izgubila moc da zaposljava svoje i da tenderise i tjt....a to sto su posljedice takvog cina preuzimanja nesalgedive to niko nista...to cemo se pitat otkud sad tako nesto kad bude 12:05...
Najjace sto ovi koji glume neutralnost u svemu misle njih ce neko postedit kad dodju na red.:..
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 591 gost.



