Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 04 nov 2025, 18:38

Sasa Matic vidi da je ruka bila bukvalno..

Kakvi yadovi, rukom je igrao i drugi gol je neregularan, prvi gol ce se u petak znati, po meni ni to nije penal.

Mi smo najgoru utaknicu odigrali, ne bjezi niko od tog , al brate ne mozes reci da je drugi gol regularan, al bas nikako!

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 04 nov 2025, 18:41

Zeljo prvo treba da nauci uplatnicu da popuni, pa onda idu teze stvari tipa saopstenja, prigovori i slicno.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 18:42

Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5272
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 04 nov 2025, 18:52

spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te

Manijakdokraja9
Postovi: 948
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 04 nov 2025, 18:55

Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija :urnebes:

Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 04 nov 2025, 18:59

spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
Čuj kompleks nabili. 😂😂😂

Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo. 😁

Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
😂😂😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 19:00

tutankamon1905 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:52
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te
Hoces li biti ljubazan pa mi naci taj moj post koji se tice Bilbije i igranja rukom ?

Manijakdokraja9 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:55
Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija :urnebes:

Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
Jarane, pjena ti na usta.

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 19:03

Samba71 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:59
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
Čuj kompleks nabili. 😂😂😂

Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo. 😁

Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
😂😂😂
Tutinac, kako objasnjavas da je uvijek neka frka s vama i prije i poslije utakmice ? Samo je s vama ciganluk uvijek. Mi i protiv tog Zrinjskog odigramo pa bude navijackog prepucavanja, i svako na svoju stranu a vi svoj seljakluk prosipate sedmicu prije i sedmicu poslije utakmice. Udaviste legendo. Uvijek ugrozeni, ovi seljaci, ovi krkani, ovi ovo, ovi ono. Druze, dijagnozu imate svi redom.

Manijakdokraja9
Postovi: 948
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 04 nov 2025, 19:08

spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 19:00
tutankamon1905 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:52
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te
Hoces li biti ljubazan pa mi naci taj moj post koji se tice Bilbije i igranja rukom ?

Manijakdokraja9 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:55
Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija :urnebes:

Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
Jarane, pjena ti na usta.
Odgovor koji zraci inteligencijom. Valjalo je ovo smislit pa napisat.

let3
Postovi: 31846
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 04 nov 2025, 19:10

Samba71 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:59
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
Čuj kompleks nabili. 😂😂😂

Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo. 😁

Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
😂😂😂
Ironija kad pijacarska pogan kao najveci kompleksasi kako na stadionima tako i na forumima, drugima pricaju o nekim kompleksima :lol: :tokralju:

Avatar
CHR
Postovi: 1463
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CHR » 04 nov 2025, 19:11

44 godine jbt. :cry: Pocivao u miru, Mladene

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 19:14

Manijakdokraja9 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:08
Odgovor koji zraci inteligencijom. Valjalo je ovo smislit pa napisat.
Hocemo jos koji kilometarski post, hajde nacrtaj nam sve intelektualac. Reci nam nesto o pijaci u Vrapcicima.

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 19:16

let3 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:10
Ironija kad pijacarska pogan kao najveci kompleksasi kako na stadionima tako i na forumima, drugima pricaju o nekim kompleksima :lol: :tokralju:
Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19121
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 04 nov 2025, 19:18

Evo u LP od tijela se odbila u ruku i penal.


:salut: IP :bih:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

let3
Postovi: 31846
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 04 nov 2025, 19:25

spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 19:16
let3 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:10
Ironija kad pijacarska pogan kao najveci kompleksasi kako na stadionima tako i na forumima, drugima pricaju o nekim kompleksima :lol: :tokralju:
Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.
Jah 3,2,1 :D

Druze sve je istina sto sam napisao, iskompleksirani ste odavno i to svi znaju. Nema potrebe da okreces to na druge.
I previse se uzbuđujes zbog cinjenica.

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 04 nov 2025, 19:25

let3 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:25
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 19:16
let3 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:10
Ironija kad pijacarska pogan kao najveci kompleksasi kako na stadionima tako i na forumima, drugima pricaju o nekim kompleksima :lol: :tokralju:
Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.
Jah 3,2,1 :D

Druze sve je istina sto sam napisao, iskompleksirani ste odavno i to svi znaju. Nema potrebe da okreces to na druge.
I previse se uzbuđujes zbog cinjenica.
Moj babo je jaci od tvog. :guz:

Avatar
Beli98
Postovi: 3276
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 04 nov 2025, 19:28

feniksptica je napisao/la:
04 nov 2025, 19:18
Evo u LP od tijela se odbila u ruku i penal.


:salut: IP :bih:
Sad ce Zeljo zalbu UEFI :kafa:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 04 nov 2025, 19:34

feniksptica je napisao/la:
04 nov 2025, 19:18
Evo u LP od tijela se odbila u ruku i penal.


:salut: IP :bih:
Pa IP to nije svirao prije dvije godine na Grbavici protiv Zrinjskog. I to ruka daleko od tijela. Tada se govorilo da je pravilo ako lopta istog igraca pogodi u tijelo pa u ruku da to nije penal. Ne znam jel se mijenjalo sta.

fks74
Postovi: 13476
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 nov 2025, 19:37

Samba71 je napisao/la:
04 nov 2025, 18:59
spolacentra je napisao/la:
04 nov 2025, 18:42
Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
Čuj kompleks nabili. 😂😂😂

Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo. 😁

Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
😂😂😂
Nemate se šta buniti, ljudi su vas pošteno dobili. Niste bili na nivou i tjt.

bvsic
Postovi: 4887
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 04 nov 2025, 19:44

Beli98 je napisao/la:
04 nov 2025, 19:28
feniksptica je napisao/la:
04 nov 2025, 19:18
Evo u LP od tijela se odbila u ruku i penal.


:salut: IP :bih:
Sad ce Zeljo zalbu UEFI :kafa:
Strasno sta rade ove kone, kad je ovo bilo ne sjecam se nikakvih zalbi :kafa:

slika

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []