Premijer liga BiH - aktuelno
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sasa Matic vidi da je ruka bila bukvalno..
Kakvi yadovi, rukom je igrao i drugi gol je neregularan, prvi gol ce se u petak znati, po meni ni to nije penal.
Mi smo najgoru utaknicu odigrali, ne bjezi niko od tog , al brate ne mozes reci da je drugi gol regularan, al bas nikako!
Kakvi yadovi, rukom je igrao i drugi gol je neregularan, prvi gol ce se u petak znati, po meni ni to nije penal.
Mi smo najgoru utaknicu odigrali, ne bjezi niko od tog , al brate ne mozes reci da je drugi gol regularan, al bas nikako!
- Jet2Holiday
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zeljo prvo treba da nauci uplatnicu da popuni, pa onda idu teze stvari tipa saopstenja, prigovori i slicno.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
- tutankamon1905
- Postovi: 5272
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 948
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija
Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj kompleks nabili.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.
Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo.
Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hoces li biti ljubazan pa mi naci taj moj post koji se tice Bilbije i igranja rukom ?tutankamon1905 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:52Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te
Jarane, pjena ti na usta.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:55Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija![]()
Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tutinac, kako objasnjavas da je uvijek neka frka s vama i prije i poslije utakmice ? Samo je s vama ciganluk uvijek. Mi i protiv tog Zrinjskog odigramo pa bude navijackog prepucavanja, i svako na svoju stranu a vi svoj seljakluk prosipate sedmicu prije i sedmicu poslije utakmice. Udaviste legendo. Uvijek ugrozeni, ovi seljaci, ovi krkani, ovi ovo, ovi ono. Druze, dijagnozu imate svi redom.Samba71 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:59Čuj kompleks nabili.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.![]()
Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo.
Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
![]()
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 948
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odgovor koji zraci inteligencijom. Valjalo je ovo smislit pa napisat.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 19:00Hoces li biti ljubazan pa mi naci taj moj post koji se tice Bilbije i igranja rukom ?tutankamon1905 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:52Kako to zna upakovat fino kad je u svoju korist, **** majku.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku.
Al Bilbija je stoka sto nije prekino igru i reko, sudija ponisti nam gol molim te
Jarane, pjena ti na usta.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:55Zamisli ti sta je ono umislilo, da nekom komplekse nabija![]()
Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala, nije vam ni prva ni posljednja pobjeda na Grbavici, kao ni nasa u vrapcicima. Vi nemate kapacitet da nabijate ikakve komplekse. Navijaci, stadion, historija, podrska iz kola u kolo, trofeji, transferi, medjusobni omjer, jednostavno sve je na nasoj strani i uopste ne moze Velez kao klub u istu recenicu sa Zeljeznicarom, uz duzno postovanje. Ako iko ima kompleks vi imate i to nize vrijednosti jer vam je drugu sezonu zaredom najposjecenija domaca utakmica upravo protiv Zeljeznicara i ubjedljivo najnafuraniji ulazite u tu tekmu. Sportski pozdrav za sve navijace Veleza.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ironija kad pijacarska pogan kao najveci kompleksasi kako na stadionima tako i na forumima, drugima pricaju o nekim kompleksimaSamba71 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:59Čuj kompleks nabili.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.![]()
Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo.
Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
44 godine jbt.
Pocivao u miru, Mladene
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hocemo jos koji kilometarski post, hajde nacrtaj nam sve intelektualac. Reci nam nesto o pijaci u Vrapcicima.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 19:08Odgovor koji zraci inteligencijom. Valjalo je ovo smislit pa napisat.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.
- feniksptica
- Postovi: 19121
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo u LP od tijela se odbila u ruku i penal.
IP 
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jah 3,2,1spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 19:16Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.
Druze sve je istina sto sam napisao, iskompleksirani ste odavno i to svi znaju. Nema potrebe da okreces to na druge.
I previse se uzbuđujes zbog cinjenica.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moj babo je jaci od tvog.let3 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 19:25Jah 3,2,1spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 19:16Druze, iskompleksiran si. Citaj sta pises. Kao i ostali tvoji drugovi s foruma. Sad nam dokazi da ti to mozes jos jace i bolje. 3,2,1.![]()
Druze sve je istina sto sam napisao, iskompleksirani ste odavno i to svi znaju. Nema potrebe da okreces to na druge.
I previse se uzbuđujes zbog cinjenica.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad ce Zeljo zalbu UEFI
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa IP to nije svirao prije dvije godine na Grbavici protiv Zrinjskog. I to ruka daleko od tijela. Tada se govorilo da je pravilo ako lopta istog igraca pogodi u tijelo pa u ruku da to nije penal. Ne znam jel se mijenjalo sta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemate se šta buniti, ljudi su vas pošteno dobili. Niste bili na nivou i tjt.Samba71 je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:59Čuj kompleks nabili.spolacentra je napisao/la: ↑04 nov 2025, 18:42Mislim da smo im kompleks nabili. Nisu se oglasavali kad su nam Evropu izbili na Grbavici sa onim nesviranim prekrsajem na golmanu ali evo sad imaju potrebu, na silu, tvrditi da su osteceni. Pali po Vehabovicu jer je ucinio u prvoj utakmici ono sto 99 posto igraca radi, vrsi pritisak na sudije. I takvi pricaju o seljakluku i krkanluku. Ono bi na silu bodove, pa zar ima veci krkanluk od toga ? Sljedeci put toljage i u teren uletite, kako samo nekoga nije stid doci na Grbavici i pobijediti vas, hej zamisli tog bezobrazluka.![]()
Lafe žuto ti je udarilo u glavu, mijenjaj dilera i pređi na bijelo.
Mačak moj mali, pa vi ne možete Leotaru iz Trebinja kompleks nabiti. Za početak krenite od Bjelopoljca.
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Online
Trenutno korisnika/ca: Marokanci58 i 17 gostiju.


