-
Samba71
- Postovi: 796
- Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Samba71 » 06 nov 2025, 22:31
Bumbaclat je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:26
jurisicduska je napisao/la: ↑06 nov 2025, 21:54
rukovanje je gesta kojom igrači pokazuju međusobno poštovanje bez obzira na ishod utakmice. To je dio FIFA-inog i UEFA-inog Fair Play kodeksa.
Sto bi se neko rukovao sa onakvim likom. Pratim fudbal čitav život nikad onakav hinjaluk nisam vidio. Gdje je njemu fair Play? Gdje je njemu međusobno poštovanje bilo kad je plako Gigovicu i ubjeđivao ga.
Nevjerovatno mi je da se vi uopste raspravljate jesu li se trebali ili nisu, naravno da nisu. Sto bi ?
Sutra nek vam neko na ulici **** mater pa prekosutra kad prođete vi se rukujte s njim. Imal iko ikakvog karaktera sunce vam ****.
Nemoj tako. Ko zna sta se zaista desilo dole. Plodjeni su obecali objaviti cijeli snimak desavanja. Vjerovatno je zapelo negdje s montazom, ali brzo ce to.
Zaboravili šifru clouda, tamo im spašeno.



(halalite na zafrkanciji, al morao sam)
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la TrofejiSuTu » 06 nov 2025, 22:41
Kakva blamaza i ponizavanje s ovim golovima.
Doslovno se zayebavaju u 16 i resetaju onako ko na treningu.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 06 nov 2025, 22:49
Nikakva ekipa, da nemaju sudjenje bili bi sesti svake sezone
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
Combattente87
- Postovi: 1390
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 06 nov 2025, 22:55
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:49
Nikakva ekipa, da nemaju sudjenje bili bi sesti svake sezone
Vama bi svi bili šesti na kraju sezone....Predpostavljam da bi Sarajevo bilo šampion svake sezone

BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
19vendetta87
- Postovi: 10261
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 06 nov 2025, 22:57
Combattente87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:55
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:49
Nikakva ekipa, da nemaju sudjenje bili bi sesti svake sezone
Vama bi svi bili šesti na kraju sezone....Predpostavljam da bi Sarajevo bilo šampion svake sezone
Napustiti ligu i onda poslati UEFI prijedlog da odigramo po pet utakmica protiv Zrinjskog i Borca uz prisustvo najboljih stranih sudija i var-a. Ako i jednu izgubimo, a ubjedjen samnda ne bi, onda prekidamo sa bilo kakvim zaljenjem.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 06 nov 2025, 22:58
Combattente87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:55
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:49
Nikakva ekipa, da nemaju sudjenje bili bi sesti svake sezone
Vama bi svi bili šesti na kraju sezone....Predpostavljam da bi Sarajevo bilo šampion svake sezone
upravo tako da nema vasih kriminalaca, i nasih prodanih bosnja. Spremate vi vec teren za subotu, svi znamo sta nas ceka od sudjenja
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
Combattente87
- Postovi: 1390
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 06 nov 2025, 23:05
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:58
Combattente87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:55
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:49
Nikakva ekipa, da nemaju sudjenje bili bi sesti svake sezone
Vama bi svi bili šesti na kraju sezone....Predpostavljam da bi Sarajevo bilo šampion svake sezone
upravo tako da nema vasih kriminalaca, i nasih prodanih bosnja. Spremate vi vec teren za subotu, svi znamo sta nas ceka od sudjenja
5:1

BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
Pablo11
- Postovi: 5150
- Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pablo11 » 06 nov 2025, 23:06
Ne zaboravite slati mailove, ali iza 00h, jer ovakav pornic ni u uefi nisu vidjeli.
Fk Željezničar.
-
DoSmrtiOdani87
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoSmrtiOdani87 » 06 nov 2025, 23:08
Combattente87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 23:05
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:58
upravo tako da nema vasih kriminalaca, i nasih prodanih bosnja. Spremate vi vec teren za subotu, svi znamo sta nas ceka od sudjenja
5:1
Mozes ti to bolje
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1776
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 06 nov 2025, 23:12
Doveli onog seljaka iz Metkovića da dolijeva ulje na vatru ovom narodu kojem je pun **** svega pa im se vrati ovakvom sramotom. Maka je Kuman za onu odvratnu karikaturu
-
Combattente87
- Postovi: 1390
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 06 nov 2025, 23:13
DoSmrtiOdani87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 23:08
Combattente87 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 23:05
plisek je napisao/la: ↑06 nov 2025, 22:58
upravo tako da nema vasih kriminalaca, i nasih prodanih bosnja. Spremate vi vec teren za subotu, svi znamo sta nas ceka od sudjenja
5:1
Mozes ti to bolje
Nema potrebe

BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
Balorda
- Postovi: 5122
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 06 nov 2025, 23:16
Ma mentalitet pobjednika.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
CHR
- Postovi: 1358
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 06 nov 2025, 23:24
Bruka i sramota.
-
let3
- Postovi: 31805
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 06 nov 2025, 23:40
bordobijeli je napisao/la: ↑06 nov 2025, 23:22
Jedino mi žao Štimca

.
I meni.
Dinamo Kijev mu šest puta obezvrijedilo krscanske vrijednosti

-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Manijakdokraja9 » 07 nov 2025, 00:19
Tuce11 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 18:34
Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 17:46
Tuce11 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 17:22
Ovako bi trebalo izgledati
Ako ne sklone one stubove na istoku (valjda je to istok iza gola) sve im dzaba. Ono mi je bas nejasno sta je ko mislio kad je one stubove udario.
Duga priča. Uglavnom istok bi trebao biti bez stubova.
Mozes li ukratko napisati sta je bila zamisao s tim stubovima? Vjeruj mi godinama svaki put isto pomislim kad ih vidim i nista mi nije jasno, bez zayebancije.
-
Objektivac
- Postovi: 88
- Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Objektivac » 07 nov 2025, 00:25
Edo Vehabovic vam je trn u oku, Velezovci ga i vole jer je prgav i bori se za svoj klub. Znam da vam je krivo, ali sta se moze, svako bi volio jednog Edu Vehabovica u svom klubu.
Ovi susjedi se jos bave Velezom, samo im Velez u glavi i tako ce bit za vijeke vijekova, bez obzira na titule i uspjehe, ne mogu ljudi mirno spavati samo jer Velez postoji. Kakvi pacenici
-
19vendetta87
- Postovi: 10261
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 07 nov 2025, 00:34
Objektivac je napisao/la: ↑07 nov 2025, 00:25
Edo Vehabovic vam je trn u oku, Velezovci ga i vole jer je prgav i bori se za svoj klub. Znam da vam je krivo, ali sta se moze, svako bi volio jednog Edu Vehabovica u svom klubu.
Vehabovic je samo losa kopija Krpica po ponasanju.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la MostarReds22 » 07 nov 2025, 01:13
Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑07 nov 2025, 00:19
Tuce11 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 18:34
Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑06 nov 2025, 17:46
Ako ne sklone one stubove na istoku (valjda je to istok iza gola) sve im dzaba. Ono mi je bas nejasno sta je ko mislio kad je one stubove udario.
Duga priča. Uglavnom istok bi trebao biti bez stubova.
Mozes li ukratko napisati sta je bila zamisao s tim stubovima? Vjeruj mi godinama svaki put isto pomislim kad ih vidim i nista mi nije jasno, bez zayebancije.
Nije se moglo naci rijesenje da bude tribina u istoj visini sa sjeverom tj. dedarom, a da se ne ulazi u pomocni teren pa da se teren ne izmjesta i zbog neke potpore su stubovi tu gdje jesu. Najlakse ih je otpilati kad se kompletira stadion i cao djaci. Veze nemam s arhitekturom i gradjevinom, ali meni su tako objasnili. Sto se tice ovog projekta sto stavljaju iznad, od ovoga se odustalo davnih dana, pravit ce se jos jedna zdenka izmedju RA i nove tribine i to je to. Eventualno zatvorit nekako prazan prostor sa strane zapadne tribine.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []