BH klubovi u Evropi 25/26

Avatar
Beli98
Postovi: 3262
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Beli98 » 06 nov 2025, 23:14

Cekamo da proruski suporter dojde sa samaranja. :kafa:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Samba71 » 06 nov 2025, 23:16

slika

Yamb reprezentacija 😁
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la NajvecaRadosti » 06 nov 2025, 23:19

Oni su prvaci sugave zemlje
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Ledara
Postovi: 141
Pridružen/a: 04 okt 2025, 14:19
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Ledara » 06 nov 2025, 23:34

Neće niko ponovit onu Borčevu sezonu čini mi se.
Ovi ako bod nabodu u preostale tri utakmice dobri su.
O brate rođače, o brate ćutuče
Zašto me raspila, zašto me utuče
O brate obade, o brate udave
Zašto me udavi, zašto me ubode

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la NoProfit » 06 nov 2025, 23:36

Jedva 6:0

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Neutral » 07 nov 2025, 01:03

Ovo je napad na rimokatolicanstvo stimca :(

Makar je za dom spreman, lakse ce zaspat doma.

Nek' odgode jos jednu :thumbup:

Diadora
Postovi: 685
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Diadora » 07 nov 2025, 03:31

Bh liga je amaterska. I nemojte molim vas misliti da bi bilo Koji bh klub prosao bolje. Ovako su partizanu prosle godine strpali 10 komada u 2 tekme.

Bh liga je rang regianallige nord-nordost. Ovaj ovakav dynamo je mrtvi prosjek za evropske standarde. Zrinjski Koji je najjaci u nasoj ligi na rosteru nema nijednog igraca Koji bi u ovom prosjecnom dynamu mogao biti na klupi a kamo li u prvoj. Nema ni jedan igrac u nasoj ligi Koji bi mogao prismrditi ovakvom osrednjem klubu.sta tek reci za lige petice.

Upravo zbog ovoga mi se moramo iskljucivo oslanjati na dijasporu sto SE tice reprezentacije

Avatar
TefalTava
Postovi: 1072
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la TefalTava » 07 nov 2025, 04:56

Diadora je napisao/la:
07 nov 2025, 03:31
Bh liga je amaterska. I nemojte molim vas misliti da bi bilo Koji bh klub prosao bolje. Ovako su partizanu prosle godine strpali 10 komada u 2 tekme.

Bh liga je rang regianallige nord-nordost. Ovaj ovakav dynamo je mrtvi prosjek za evropske standarde. Zrinjski Koji je najjaci u nasoj ligi na rosteru nema nijednog igraca Koji bi u ovom prosjecnom dynamu mogao biti na klupi a kamo li u prvoj. Nema ni jedan igrac u nasoj ligi Koji bi mogao prismrditi ovakvom osrednjem klubu.sta tek reci za lige petice.

Upravo zbog ovoga mi se moramo iskljucivo oslanjati na dijasporu sto SE tice reprezentacije
Joj kad dijaspora dodje ovako da pametuje :urnebes: :urnebes:

KosevoZove
Postovi: 1789
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la KosevoZove » 07 nov 2025, 06:06

Kuci spremni aaaa igoreeee ?!! :urnebes: :urnebes:

Gdje je ta sila u evropi posto se vi velikani ??

Mame vam se najebem nafurali se ko da ste bayern….

Ebemo ti mater igoreee, igoreeeee!!! :opaopa:

Nemoj se sta naljutiti ljubi te tvoj facko. ;)
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la opalaopala » 07 nov 2025, 06:30

Ustaj Igore, 7 je. Nije valjda Yarmolenko.
Jubilarni dresovi zabiljezeni jubilarnom brukom.
:bih: :bih: :bih: :bih:
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la NoProfit » 07 nov 2025, 07:15

Gdje nestadoše one tri hiljade povampirenih ustaša iz Mainza? :rol:

Avatar
Silvester071
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Silvester071 » 07 nov 2025, 07:32

Budite ponizni momci, bez provokacija 🤣

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la MikiPirs » 07 nov 2025, 07:55

Sta kaze Stimac na sve ovo, da li je nako. 6:0 bio spreman za…?

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2752
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la AvantiBL » 07 nov 2025, 08:05

Hej Zrinjski ko vam brani????
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
DamirT
Postovi: 30883
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la DamirT » 07 nov 2025, 08:07

Diadora je napisao/la:
07 nov 2025, 03:31
Bh liga je amaterska. I nemojte molim vas misliti da bi bilo Koji bh klub prosao bolje. Ovako su partizanu prosle godine strpali 10 komada u 2 tekme.

Bh liga je rang regianallige nord-nordost. Ovaj ovakav dynamo je mrtvi prosjek za evropske standarde. Zrinjski Koji je najjaci u nasoj ligi na rosteru nema nijednog igraca Koji bi u ovom prosjecnom dynamu mogao biti na klupi a kamo li u prvoj. Nema ni jedan igrac u nasoj ligi Koji bi mogao prismrditi ovakvom osrednjem klubu.sta tek reci za lige petice.

Upravo zbog ovoga mi se moramo iskljucivo oslanjati na dijasporu sto SE tice reprezentacije
I sta si to ti sada rekao, a sto se odavno ne zna?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18856
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la ronaldo99 » 07 nov 2025, 08:16

Kolko je bilo sinoc navijaca zrinjskog, nisam pratio nista vidim da su nekih 6 komada primili? Zanima me cifra jer kazu napunili u mainzu pola stadiona,pa u njemackoj bi i stupcanica napunila 3-4 milje navijaca.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la MikiPirs » 07 nov 2025, 08:20

DamirT je napisao/la:
07 nov 2025, 08:07
Diadora je napisao/la:
07 nov 2025, 03:31
Bh liga je amaterska. I nemojte molim vas misliti da bi bilo Koji bh klub prosao bolje. Ovako su partizanu prosle godine strpali 10 komada u 2 tekme.

Bh liga je rang regianallige nord-nordost. Ovaj ovakav dynamo je mrtvi prosjek za evropske standarde. Zrinjski Koji je najjaci u nasoj ligi na rosteru nema nijednog igraca Koji bi u ovom prosjecnom dynamu mogao biti na klupi a kamo li u prvoj. Nema ni jedan igrac u nasoj ligi Koji bi mogao prismrditi ovakvom osrednjem klubu.sta tek reci za lige petice.

Upravo zbog ovoga mi se moramo iskljucivo oslanjati na dijasporu sto SE tice reprezentacije
I sta si to ti sada rekao, a sto se odavno ne zna?
Sve sto je napisao je tacno, samo sto se to sve moze staviti u stranu ako se grize, dobro sloze igraci u TIM i kada se ima malo i srece, sve ovo nabrojano je Borac prosle godine pokazao i dokazao da moze ;)

Avatar
Silvester071
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Silvester071 » 07 nov 2025, 08:23

AvantiBL je napisao/la:
07 nov 2025, 08:05
Hej Zrinjski ko vam brani????
Čini mi se sa im trener inače gotovi Petra Grašu i njegove kompilacije 🤣🤣🤣

Mislim da je nakon šestog gola Kabiriju perika spala hahahahaha

Mostarwolf1981
Postovi: 4092
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 07 nov 2025, 08:51

ronaldo99 je napisao/la:
07 nov 2025, 08:16
Kolko je bilo sinoc navijaca zrinjskog, nisam pratio nista vidim da su nekih 6 komada primili? Zanima me cifra jer kazu napunili u mainzu pola stadiona,pa u njemackoj bi i stupcanica napunila 3-4 milje navijaca.

slika

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5251
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 07 nov 2025, 09:10

tutankamon1905 je napisao/la:
06 nov 2025, 20:05
Stimac sa dva napadaca na Kiev. il pukovnik il pokojnik.
Respekt :salut:
Ipak pokojnik. Nado sam se nekom minimalnom porazu ili iksu, pa onda Zelji izac u susret i odigrat miroljubivi iks, ali sad se na njima moramo izivljavat.

Dobili smo sinoc i odgovor sta se desi kad ides na ono: nemas sta izgubit, treba napadacki igrat protiv bilo koga.
Rezultat je pretjeran, Zrinjski uopce nije bio tolko los al ****..dobra lekcija nadam se. Btw Ljubic je najgori golman kojeg sam gledao godinama unazad

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []