Premijer liga BiH - aktuelno

let3
Postovi: 31803
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 07 nov 2025, 22:41

jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:32
let3 je napisao/la:
07 nov 2025, 22:17
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:15


Hoćemo završit cemo treći osvojit kup i superkup. Vi ?.
Ako cete vi zavsiti kao treci i osvojiti kup, superkup itd, onda cemo mi osvojiti prvenstvo sa 10 bodova prednosti :mrgreen:
To ne može. I da ste kvalitetni a niste.
Znas i sam da će prvenstvo neko drugi osvojit.
Kup je naše takmicenje ko Real u Ligi prvaka mi smo tu neprikosnoveni.
A Zrinjskog smo nadigrali nedavno tako da gajim optimizam.

A evo vraćaju se polako Ljajic, Elezi će slijedece sedmice, Gojkovic se vraća na zimu će Mamić dovest par fudbalera. Nije nako optimizam.
Ma prvenstvo Borac, Kup Zrinjskom i to ti je milion %.
Za ova niza mjesta (trece, cetvrto) ce se ganjati ova sirotinja ispod - mi, vi i siroki. Isto kad se gazde najedu i bace onaj ostatak sa kostima kerovima da glođu.
Tako su Vico i Beus sredili ovu ligu i tu nema iskakanja. Ko god misli drugacije taj laze sebe i zivi neki lazni optimizam.

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 07 nov 2025, 22:46

Orvel je napisao/la:
07 nov 2025, 22:41
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:35
Orvel je napisao/la:
07 nov 2025, 22:27


Pa onda ne znam sta se vi zalili mjesecima na igranje rukom Bilbije kad su vas dobili zbog gola postignutog poslije igranja te ruke.

Pravilo je jasno. Svaki pogodak postignut nakon igranja rukom prilikom istog posjeda lopte je neregularan. Pisi huso materi, nije ni pola prvenstva. Bice ovakvih situacija ko god malo glabu proviri iznad povrsine.

Do sad realno najvise moj klub ostecen direktnim odlukama htio to neko priznati ili ne.
Nije to pravilo.
Vi ste 2 puta oštećeni i 2 puta pogurani. Nivelacija.
Sarajevo je ubjedljivo najvise oštećeno i jednom pogurano.
Iza Sarajeva Rudar iz Prijedora pa Posusje
A gdje smo dva puta pogurani? Pretpostavljam da je jedan od tih onaj crveni na Grbavici za Sedorfa protiv Posusja. A sta je drugi poguranac?

Evo ti gdje smo osteceni: crveni kartoni protiv pijace.
Siroki brijeg i ruku na srce 2 ponistena gola koja su u najmanju ruku diskutabilno ponistena.
Ponisten gol Jaganjca protiv Radnika
I sada ovaj drugi gol pijace koji nije ponisten.

Da ne pricamo sad o sjeckanju igre sa Slogom i dijeljenju zutih kartona jer nam je sljedeca bila sa Borcem sto je isto tako neregularno ali eto fokusirao sam se samo na utakmicr koje su direktno uticale na rezultat. 30 dana se disciplinska komisija nije oglasavala za one crvene iz tunela.
Jbt onaj Varga iz Sloge je najveći mesar lige. Do sada je trebao imati 3 crvena u sezoni. Šta mu sve sudije kroz prste gledaju. :? Nešto ala Aldin Isaković bilvaktile.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 07 nov 2025, 22:55

Orvel je napisao/la:
07 nov 2025, 22:41
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:35
Orvel je napisao/la:
07 nov 2025, 22:27


Pa onda ne znam sta se vi zalili mjesecima na igranje rukom Bilbije kad su vas dobili zbog gola postignutog poslije igranja te ruke.

Pravilo je jasno. Svaki pogodak postignut nakon igranja rukom prilikom istog posjeda lopte je neregularan. Pisi huso materi, nije ni pola prvenstva. Bice ovakvih situacija ko god malo glabu proviri iznad povrsine.

Do sad realno najvise moj klub ostecen direktnim odlukama htio to neko priznati ili ne.
Nije to pravilo.
Vi ste 2 puta oštećeni i 2 puta pogurani. Nivelacija.
Sarajevo je ubjedljivo najvise oštećeno i jednom pogurano.
Iza Sarajeva Rudar iz Prijedora pa Posusje
A gdje smo dva puta pogurani? Pretpostavljam da je jedan od tih onaj crveni na Grbavici za Sedorfa protiv Posusja. A sta je drugi poguranac?

Evo ti gdje smo osteceni: crveni kartoni protiv pijace.
Siroki brijeg i ruku na srce 2 ponistena gola koja su u najmanju ruku diskutabilno ponistena.
Ponisten gol Jaganjca protiv Radnika
I sada ovaj drugi gol pijace koji nije ponisten.

Da ne pricamo sad o sjeckanju igre sa Slogom i dijeljenju zutih kartona jer nam je sljedeca bila sa Borcem sto je isto tako neregularno ali eto fokusirao sam se samo na utakmicr koje su direktno uticale na rezultat. 30 dana se disciplinska komisija nije oglasavala za one crvene iz tunela.
Pogurani ste za crveni Sedorfu protiv Posusja koje je bilo bolje od vas i sa 11 na 11. To sto neki pričaju o intenzitetu faula zadnjeg igraca nakon sto je izgubio loptu je suludo. Ono je školski primjer crvenog kartona.

U 11. minuti susreta, sudac dopušta nastavak igre smatrajući da nije bilo dovoljnog intenziteta za prekršaj. Međutim, uzimajući u obzir sve elemente situacije, jasno je da je sudac napravio propust, jer je morao dosuditi očigledan prekršaj u korist gostujuće ekipe. U navedenoj situaciji odbrambeni igrač je spriječio protivnika u očiglednoj prilici za postizanje pogotka (DOGSO) te je sudac trebao dosuditi prekršaj i isključiti odbrambenog igrača (crveni karton).

Ono sto najvise treba gledat je izgubljena lopta sedorfa.


Također se penal za Rudar nije dosudio. Evo opis situacije iz medija (savez) a nadi klip pa pogledaj.

U 63. minuti, nakon ispravno dosuđene prednosti od strane suca, akcija se nastavila preko krilne strane, gdje je u završnici došlo do zakašnjelog starta obrambenog igrača domaćih broj 33 u vlastitom kaznenom prostoru.

VAR intervencija je u ovom slučaju izostala, iako je postojala mogućnost da sudija situaciju pregleda i ispravi odluku, s obzirom na to da se radilo o nedozvoljeno oštrom startu, što je trebalo rezultirati dosuđivanjem kaznenog udarca.

Hajd tu bi osvojili 0 bodova umjesto 1 pa i nije neki plus.

Ne mislim da je sve ovo bilo ali eto ima materijala i jeste oštećeni ali ne sve ovo sto si nabrojao a s obzirom da normalno diskutujemo mozemo normalno .

Posušje protiv vas, nas , Borca 100% pokradeno perfidno

Mi protiv Borca, Sirokog, Radnika 2x prvu utakmicu gol za 3:4 su dali iz offsidea imas slike imas sve 100% hajd ostalo

Također protiv Sloge :

Nakon VAR provjere sudija Martinović priznao je gol i pokazao na centar. Iako, dojam je da je igrač Sloge igrao rukom...
Po svemu onom što se vidjelo, penal je opravdano dosuđen. No, sporano je ono što se desilo prije kornera iz kojeg su gosti dobili kazneni udarac.

Nego mi loši pa nek nas i J*** ima još par situacija ali eto ne mogu 100% da tvrdim da smo oštećeni i pogurani smo protiv Posusja za crveni karton.

Mi smo ubjedljivo najosteceniji klub i prošle i ove godine. Ne opravdavam našu igru za go **** ali svi to zaboravljaju jer se od nas očekuje. Ovo je objektivno nije seljački i na svoj mlin.

J*** i vas itekako ali ne isto kao nas. Nas posebno mrze. Vas su tek uzeli na zub. Većinom ste imali ok sudjenje.

Ja imam osjećaj da nas svaku tekmu bar perfidno tim sjećanjem J***

Ne sjecam se vise tekme protiv Borca gdje nam ne poniste gol ne dobijemo crveni njima se oprosti crveni , ili npr dobiju dva puta penal u prvoj minuti utakmice smijesno

Protiv Veleza zadnje kolo prosle godine je najveca pljacka u historiji fudbala , i njihovi su to govorili. Ono je bas bilo bezobrazno a sutra nam sudi taj frajer

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 07 nov 2025, 23:35

Pendulum je napisao/la:
07 nov 2025, 22:32
Šta kaže Kaljanac jel bio penal na Saviću?
MikiPirs je napisao/la:
03 nov 2025, 11:14
Pendulum je napisao/la:
03 nov 2025, 11:01
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Zar taj covjek nakon derbija Zeljo-Sarajevo i dalje ima kredibilitet kod ljudi :rol: :rol: :rol: :hmmmmm:
Evo na kraju Kaljanac kaže da je penal nad Savićem a Valjić kaže da nije. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 07 nov 2025, 23:38

jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:55
Orvel je napisao/la:
07 nov 2025, 22:41
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 22:35


Nije to pravilo.
Vi ste 2 puta oštećeni i 2 puta pogurani. Nivelacija.
Sarajevo je ubjedljivo najvise oštećeno i jednom pogurano.
Iza Sarajeva Rudar iz Prijedora pa Posusje
A gdje smo dva puta pogurani? Pretpostavljam da je jedan od tih onaj crveni na Grbavici za Sedorfa protiv Posusja. A sta je drugi poguranac?

Evo ti gdje smo osteceni: crveni kartoni protiv pijace.
Siroki brijeg i ruku na srce 2 ponistena gola koja su u najmanju ruku diskutabilno ponistena.
Ponisten gol Jaganjca protiv Radnika
I sada ovaj drugi gol pijace koji nije ponisten.

Da ne pricamo sad o sjeckanju igre sa Slogom i dijeljenju zutih kartona jer nam je sljedeca bila sa Borcem sto je isto tako neregularno ali eto fokusirao sam se samo na utakmicr koje su direktno uticale na rezultat. 30 dana se disciplinska komisija nije oglasavala za one crvene iz tunela.
Pogurani ste za crveni Sedorfu protiv Posusja koje je bilo bolje od vas i sa 11 na 11. To sto neki pričaju o intenzitetu faula zadnjeg igraca nakon sto je izgubio loptu je suludo. Ono je školski primjer crvenog kartona.

U 11. minuti susreta, sudac dopušta nastavak igre smatrajući da nije bilo dovoljnog intenziteta za prekršaj. Međutim, uzimajući u obzir sve elemente situacije, jasno je da je sudac napravio propust, jer je morao dosuditi očigledan prekršaj u korist gostujuće ekipe. U navedenoj situaciji odbrambeni igrač je spriječio protivnika u očiglednoj prilici za postizanje pogotka (DOGSO) te je sudac trebao dosuditi prekršaj i isključiti odbrambenog igrača (crveni karton).

Ono sto najvise treba gledat je izgubljena lopta sedorfa.


Također se penal za Rudar nije dosudio. Evo opis situacije iz medija (savez) a nadi klip pa pogledaj.

U 63. minuti, nakon ispravno dosuđene prednosti od strane suca, akcija se nastavila preko krilne strane, gdje je u završnici došlo do zakašnjelog starta obrambenog igrača domaćih broj 33 u vlastitom kaznenom prostoru.

VAR intervencija je u ovom slučaju izostala, iako je postojala mogućnost da sudija situaciju pregleda i ispravi odluku, s obzirom na to da se radilo o nedozvoljeno oštrom startu, što je trebalo rezultirati dosuđivanjem kaznenog udarca.

Hajd tu bi osvojili 0 bodova umjesto 1 pa i nije neki plus.

Ne mislim da je sve ovo bilo ali eto ima materijala i jeste oštećeni ali ne sve ovo sto si nabrojao a s obzirom da normalno diskutujemo mozemo normalno .

Posušje protiv vas, nas , Borca 100% pokradeno perfidno

Mi protiv Borca, Sirokog, Radnika 2x prvu utakmicu gol za 3:4 su dali iz offsidea imas slike imas sve 100% hajd ostalo

Također protiv Sloge :

Nakon VAR provjere sudija Martinović priznao je gol i pokazao na centar. Iako, dojam je da je igrač Sloge igrao rukom...
Po svemu onom što se vidjelo, penal je opravdano dosuđen. No, sporano je ono što se desilo prije kornera iz kojeg su gosti dobili kazneni udarac.

Nego mi loši pa nek nas i J*** ima još par situacija ali eto ne mogu 100% da tvrdim da smo oštećeni i pogurani smo protiv Posusja za crveni karton.

Mi smo ubjedljivo najosteceniji klub i prošle i ove godine. Ne opravdavam našu igru za go **** ali svi to zaboravljaju jer se od nas očekuje. Ovo je objektivno nije seljački i na svoj mlin.

J*** i vas itekako ali ne isto kao nas. Nas posebno mrze. Vas su tek uzeli na zub. Većinom ste imali ok sudjenje.

Ja imam osjećaj da nas svaku tekmu bar perfidno tim sjećanjem J***

Ne sjecam se vise tekme protiv Borca gdje nam ne poniste gol ne dobijemo crveni njima se oprosti crveni , ili npr dobiju dva puta penal u prvoj minuti utakmice smijesno

Protiv Veleza zadnje kolo prosle godine je najveca pljacka u historiji fudbala , i njihovi su to govorili. Ono je bas bilo bezobrazno a sutra nam sudi taj frajer
Jok Duska, vi igrate prekosutra i ne sudi vam Halkic... :kafa:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 07 nov 2025, 23:40

Lijepo bih te molio sa ni u zajebanciji to tako ne postavljaš. PU PU PU

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 nov 2025, 23:48

jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:40
Lijepo bih te molio sa ni u zajebanciji to tako ne postavljaš. PU PU PU
Jedan si od jacih trollera, na nivou @sempera.
10 godina glumis da si navijac Sarajeva, a tek su te skoro provalili. :salut:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 07 nov 2025, 23:54

19vendetta87 je napisao/la:
07 nov 2025, 23:48
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:40
Lijepo bih te molio sa ni u zajebanciji to tako ne postavljaš. PU PU PU
Jedan si od jacih trollera, na nivou @sempera.
10 godina glumis da si navijac Sarajeva, a tek su te skoro provalili. :salut:
Ja ja.
Pa ima ovdje 20 ljudi znaju me uživo.
Ne znate vise sta bi pa sad i to

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 nov 2025, 23:57

jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:54

Ja ja.
Pa ima ovdje 20 ljudi znaju me uživo.
Ne znate vise sta bi pa sad i to
Objasni to Vanji, on je prvi krenuo s tom pricom, ne trebas se meni pravdati. :D
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 07 nov 2025, 23:58

19vendetta87 je napisao/la:
07 nov 2025, 23:57
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:54

Ja ja.
Pa ima ovdje 20 ljudi znaju me uživo.
Ne znate vise sta bi pa sad i to
Objasni to Vanji, on je prvi krenuo s tom pricom, ne trebas se meni pravdati. :D
:D pusti ti Vanju on ima svoje :D

Usput zna li iko gdje su ajzea i pile to su bile forumske gromade

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 08 nov 2025, 00:06

19vendetta87 je napisao/la:
07 nov 2025, 23:57
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:54

Ja ja.
Pa ima ovdje 20 ljudi znaju me uživo.
Ne znate vise sta bi pa sad i to
Objasni to Vanji, on je prvi krenuo s tom pricom, ne trebas se meni pravdati. :D
Nisam ja nista krenuo, covjek napada Edu Vehabovica vise nego svi vasi navijaci zajedno, kladio se na derbiju iako smo svi znali da cemo sa Husom na klupi zijaniti, samo kako bi stavio potpis vezano za Zelju...
Nemam ja tu sta da mislim ni da krenem sa pricom, sve je jasno... :kafa:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 08 nov 2025, 00:14

Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:06
19vendetta87 je napisao/la:
07 nov 2025, 23:57
jurisicduska je napisao/la:
07 nov 2025, 23:54

Ja ja.
Pa ima ovdje 20 ljudi znaju me uživo.
Ne znate vise sta bi pa sad i to
Objasni to Vanji, on je prvi krenuo s tom pricom, ne trebas se meni pravdati. :D
Nisam ja nista krenuo, covjek napada Edu Vehabovica vise nego svi vasi navijaci zajedno, kladio se na derbiju iako smo svi znali da cemo sa Husom na klupi zijaniti, samo kako bi stavio potpis vezano za Zelju...
Nemam ja tu sta da mislim ni da krenem sa pricom, sve je jasno... :kafa:
Uvijek objektivan i nepristrasan.
Sto jest jest sto nije nije.
Vehabovic da nije napravio ovaj incident je recimo imao perspektivu da igra u zeljeznicaru vanserijsku. Njihov tip igrača.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 08 nov 2025, 00:21

jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:14
Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:06
19vendetta87 je napisao/la:
07 nov 2025, 23:57


Objasni to Vanji, on je prvi krenuo s tom pricom, ne trebas se meni pravdati. :D
Nisam ja nista krenuo, covjek napada Edu Vehabovica vise nego svi vasi navijaci zajedno, kladio se na derbiju iako smo svi znali da cemo sa Husom na klupi zijaniti, samo kako bi stavio potpis vezano za Zelju...
Nemam ja tu sta da mislim ni da krenem sa pricom, sve je jasno... :kafa:
Uvijek objektivan i nepristrasan.
Sto jest jest sto nije nije.
Vehabovic da nije napravio ovaj incident je recimo imao perspektivu da igra u zeljeznicaru vanserijsku. Njihov tip igrača.
Nisi napao Krpica kad je to isto uradio Radovicu u tunelu, a ovdje si napravio cijeli roman o Vehabovicu...Nisi napisao da bi pljunuo Sulju...
Druga stvar, vec na slijedecem derbiju svi nasi igraci su se pozdravili sa njim na pocetku tekme...
Covjek je kapiten i pokusava zastititi klub, koji je tom momentu bio u nezavidnoj situaciji, jeste da je van sportskog kodeksa, ali je li sportski kada igraci simuliraju povrede i leze po terenu , najbanalniji primjer...

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 08 nov 2025, 00:36

Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:21
jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:14
Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:06


Nisam ja nista krenuo, covjek napada Edu Vehabovica vise nego svi vasi navijaci zajedno, kladio se na derbiju iako smo svi znali da cemo sa Husom na klupi zijaniti, samo kako bi stavio potpis vezano za Zelju...
Nemam ja tu sta da mislim ni da krenem sa pricom, sve je jasno... :kafa:
Uvijek objektivan i nepristrasan.
Sto jest jest sto nije nije.
Vehabovic da nije napravio ovaj incident je recimo imao perspektivu da igra u zeljeznicaru vanserijsku. Njihov tip igrača.
Nisi napao Krpica kad je to isto uradio Radovicu u tunelu, a ovdje si napravio cijeli roman o Vehabovicu...Nisi napisao da bi pljunuo Sulju...
Druga stvar, vec na slijedecem derbiju svi nasi igraci su se pozdravili sa njim na pocetku tekme...
Covjek je kapiten i pokusava zastititi klub, koji je tom momentu bio u nezavidnoj situaciji, jeste da je van sportskog kodeksa, ali je li sportski kada igraci simuliraju povrede i leze po terenu , najbanalniji primjer...
Ono je van ljudskih kodeksa ne sportskih.

Sto se tiče tog incidenta imaju moja mišljenja u jedno 20 postova. I ispravka krivog navoda mislim da je Stilic navukao Radovica na crveni karton. :D istine radi.

Postavlja se obrnuto pitanje. Sto je vama nekim Krpic cigan a ovaj pravi kapiten. To je potpuna neobjektivnost. Mogu bit obojica cigani ili obojica pravi kapiteni u službi svog kluba. Iz ovog se dosta toga može zaključiti.

To sto su kone u pitanju ne treba podržavat one nastupe fudbalera , prijetnje , ublehe, i još ispiranje mozga da je Karamarko prvi počeo. **** tu priču. Ja nisam taj čovjek. Upravu su za Vehabovica pa možeš me proglasit čim hoćeš. A ja znam ko sam sta sam a i mnogi odavde na mnogo načina. Posto vidim da nije zajebancija dalje ne bih diskutovao. Uvrijedio si me.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 08 nov 2025, 00:43

jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:36
Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:21
jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:14


Uvijek objektivan i nepristrasan.
Sto jest jest sto nije nije.
Vehabovic da nije napravio ovaj incident je recimo imao perspektivu da igra u zeljeznicaru vanserijsku. Njihov tip igrača.
Nisi napao Krpica kad je to isto uradio Radovicu u tunelu, a ovdje si napravio cijeli roman o Vehabovicu...Nisi napisao da bi pljunuo Sulju...
Druga stvar, vec na slijedecem derbiju svi nasi igraci su se pozdravili sa njim na pocetku tekme...
Covjek je kapiten i pokusava zastititi klub, koji je tom momentu bio u nezavidnoj situaciji, jeste da je van sportskog kodeksa, ali je li sportski kada igraci simuliraju povrede i leze po terenu , najbanalniji primjer...
Ono je van ljudskih kodeksa ne sportskih.

Sto se tiče tog incidenta imaju moja mišljenja u jedno 20 postova. I ispravka krivog navoda mislim sa je Stilic navukao Radovica na crveni karton. :D istine radi.

Postavlja se obrnuto pitanje. Sto je vama nekim Krpic cigan a ovaj pravi kapiten. To je potpuna neobjektivnost. Mogu bit obojica cigani ili obojica pravi kapiteni u službi svog kluba. Iz ovog se dosta toga može zaključiti.
Stilic ga navukao , a Krpic skocio na sudiju...
A gdje si to vidio da je neko napisao za Sulju da je ciganin...
Upravo ti potenciras da je Edo ciganin, a Krpic i Stila dobri momci...
Mozda si napisao 20 postova, a ja ni jedan ne procitah tada, mozda si Radovica napao da je on kriv...

let3
Postovi: 31803
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 08 nov 2025, 00:43

Jel ovo sad prave od Duleta nekog zeljovca :mrgreen:

Rekoh ja davno da je njemu 9 od 10 postova vezano o Zelju :D

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 08 nov 2025, 00:46

Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:43
jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:36
Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:21


Nisi napao Krpica kad je to isto uradio Radovicu u tunelu, a ovdje si napravio cijeli roman o Vehabovicu...Nisi napisao da bi pljunuo Sulju...
Druga stvar, vec na slijedecem derbiju svi nasi igraci su se pozdravili sa njim na pocetku tekme...
Covjek je kapiten i pokusava zastititi klub, koji je tom momentu bio u nezavidnoj situaciji, jeste da je van sportskog kodeksa, ali je li sportski kada igraci simuliraju povrede i leze po terenu , najbanalniji primjer...
Ono je van ljudskih kodeksa ne sportskih.

Sto se tiče tog incidenta imaju moja mišljenja u jedno 20 postova. I ispravka krivog navoda mislim sa je Stilic navukao Radovica na crveni karton. :D istine radi.

Postavlja se obrnuto pitanje. Sto je vama nekim Krpic cigan a ovaj pravi kapiten. To je potpuna neobjektivnost. Mogu bit obojica cigani ili obojica pravi kapiteni u službi svog kluba. Iz ovog se dosta toga može zaključiti.
Stilic ga navukao , a Krpic skocio na sudiju...
A gdje si to vidio da je neko napisao za Sulju da je ciganin...
Upravo ti potenciras da je Edo ciganin, a Krpic i Stila dobri momci...
Mozda si napisao 20 postova, a ja ni jedan ne procitah tada, mozda si Radovica napao da je on kriv...
Pa i jest kriv. Sta god da je bilo trebao je mirno otići u svlačionicu. Imali smo 2 igraca vise. Nit je smio ulazit u bilo kakve rasprave sa općepoznatim fudbalerima. Stilica gotivim dobar fudbaler a Krpic mi je top5 najodvratnijih ličnosti u historiji fudbala.

A situacija je išla tako da je Stilic valjda nesto opsovao gurnuo Radovica ovaj skočio da ga tuče navukao ga. Mi popušili foru.

Ovdje je frajer koji nije ni vidio sta se desava , plakao sudiji pa prijetio da isključi Karamarka koji se sklonio od incidenta. Nije učestvovao.

Let3 Vanja nije nešto u vinklu. Ili mu je rod Vehabovic.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 08 nov 2025, 00:56

jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:46
Vanja8 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:43
jurisicduska je napisao/la:
08 nov 2025, 00:36


Ono je van ljudskih kodeksa ne sportskih.

Sto se tiče tog incidenta imaju moja mišljenja u jedno 20 postova. I ispravka krivog navoda mislim sa je Stilic navukao Radovica na crveni karton. :D istine radi.

Postavlja se obrnuto pitanje. Sto je vama nekim Krpic cigan a ovaj pravi kapiten. To je potpuna neobjektivnost. Mogu bit obojica cigani ili obojica pravi kapiteni u službi svog kluba. Iz ovog se dosta toga može zaključiti.
Stilic ga navukao , a Krpic skocio na sudiju...
A gdje si to vidio da je neko napisao za Sulju da je ciganin...
Upravo ti potenciras da je Edo ciganin, a Krpic i Stila dobri momci...
Mozda si napisao 20 postova, a ja ni jedan ne procitah tada, mozda si Radovica napao da je on kriv...
Pa i jest kriv. Sta god da je bilo trebao je mirno otići u svlačionicu. Imali smo 2 igraca vise. Nit je smio ulazit u bilo kakve rasprave sa općepoznatim fudbalerima. Stilica gotivim dobar fudbaler a Krpic mi je top5 najodvratnijih ličnosti u historiji fudbala.

A situacija je išla tako da je Stilic valjda nesto opsovao gurnuo Radovica ovaj skočio da ga tuče navukao ga. Mi popušili foru.

Ovdje je frajer koji nije ni vidio sta se desava , plakao sudiji pa prijetio da isključi Karamarka koji se sklonio od incidenta. Nije učestvovao.

Let3 Vanja nije nešto u vinklu. Ili mu je rod Vehabovic.
:facepalm: :facepalm:
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 08 nov 2025, 06:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 08 nov 2025, 01:11

let3 je napisao/la:
08 nov 2025, 00:43
Jel ovo sad prave od Duleta nekog zeljovca :mrgreen:

Rekoh ja davno da je njemu 9 od 10 postova vezano o Zelju :D
Uniso u njega duh stoleta iz bora

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 08 nov 2025, 02:00

Samo, niko se ne zna ušutit’ i pravit’ mrtav kad ne ide dobro ko komšije kočerinci.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Nulatridva, Turo, Vanja8 i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []