Stjepan Radeljić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Stadion Koševo
Re: Stjepan Radeljić
EDIN DŽEKO!!!
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Re: Stjepan Radeljić
Ganibegovicu, de molim te pitaj kockara za ovaj poziv? Da li on uopste bira igrace ili neko drugi salje pozive ili je mentalno retardiran I senilan pa je zaboravio da je radeljic povrijedzen ? Poslao naknadni poziv a povrijedzen radeljic vise nije povrijedzen? Hoce li radeljic doci na okupljanje ? Jer ocito nije povrijedzen...
Polupismeni mentalno ograniceni kockar u svom elementu. A moguce je I da neko drugi pravi sastav za njega
Re: Stjepan Radeljić
Re: Stjepan Radeljić
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 375
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Re: Stjepan Radeljić
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Hvala Bogu ako jeste.Coolpanda24 je napisao/la: ↑09 nov 2025, 19:25Da l’ je ovo njegov kraj rerezentativne karijere dok je ovaj SŠ tu? Barba ne prašta ovakve stvari, da za klub igraš, a za repku povreDŽen![]()
Re: Stjepan Radeljić
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Re: Stjepan Radeljić
Ja se zivo nadam da ga nece ispalit iz repke jer onda nemaju opravdanje za izbacaj Ahmedhodzica koji bi nam odgovarao realno.
Cirkus
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Diadora je napisao/la: ↑09 nov 2025, 18:44On izgleda tek treba da SE povrijedi..
Ganibegovicu, de molim te pitaj kockara za ovaj poziv? Da li on uopste bira igrace ili neko drugi salje pozive ili je mentalno retardiran I senilan pa je zaboravio da je radeljic povrijedzen ? Poslao naknadni poziv a povrijedzen radeljic vise nije povrijedzen? Hoce li radeljic doci na okupljanje ? Jer ocito nije povrijedzen...
Polupismeni mentalno ograniceni kockar u svom elementu. A moguce je I da neko drugi pravi sastav za njega
075 ❤
Re: Stjepan Radeljić
Nakon što je odigrao meč protiv Varaždina stameni defanzivac se javio za Faktor te objasnio zašto se neće pojaviti na okupljanju.
- Odradio sam trening u petak i subotu, a prije toga 20 dana nisam trenirao. Čuo sam se sa selektorom i sve smo dogovorili.
- Jednostavno ne pada mi napamet da dođem na okupljanje ovako nespreman i nekom zauzimam mjesto - kazao nam je Radeljić.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Stjepan Radeljić
Re: Stjepan Radeljić
To što je pozvao povrijedjenog igrača je generalno nelogično, ali to što je promijenjena odluka ima smisla čak i pod ovim okolnostima što je Radeljic zaigrao večeras.
Sergej je možda očekivao da će ranije zaigrati obzirom da je nekoliko sedmica povrijedjen. Obzirom da nije zaigrao ranije, možda je jednostavno procijenio da nije dovoljno spreman bez obzira što je danas zaigrao. Možda je ovo danas igrao recimo sa 50-60% mogućnosti i potrebno mu je da se vrati u formu, a imaš spremnijeg igrača koji je tu negdje sa njim (Barišić).
Re: Stjepan Radeljić
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 588 gostiju.



