BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Kako mi je zao kartona Dedicu i Katicu, ali idemo hrabro
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Donnie Darko je napisao/la: ↑15 nov 2025, 21:30Ruku na srce nema puno razloga za biti zahvalan trenutno, al ako ima jedan, to je meni dovoljno. Momci se trude i hvala im.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
U Austriji ce biti svega.
Barbarez je ispravio svoju gresku na poluvremenu
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Al idemo se pobit pa sta bude.
-
BOSNAAAMOJAAA
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 jul 2025, 21:05
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
- RollingPaper
- Postovi: 4395
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Opet totalno pogrešnih prvih 11, ali izmjene na vrijeme ako ništa.
Burnić i Baždar ne smiju biti blizu terena ako mislimo šta napraviti.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Husref Musemić - Babuka.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Koliko se sjecam u Bukurestu nisu zvizdali nasoj himnoj niti su kakve ispade oko rata radili. Ona slika danas je nastala u BG i tek par likova na istoj, msm da im nismo trebali zvizdati i skandirati cigani, jer znamo ko stoji iza. Trebalo je druge korake poduzeti.
^^Koliko pobjeda, isto toliko moze i radovati i igra iz dr. poluvremena. Austrija nije nista posebno. Barbarez je veceras pogodio svaku izmjenu, Tabak reseta mora startsti iducu.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
I da se opet poserem po malogradjanstini i izmetu ovog foruma
Idemo u Bec
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- MokraKifla
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 595 gostiju.









