BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1207
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Zglavkar » 18 nov 2025, 12:03

Barbarez je pred Rumuniju prokomentarisao da je Karić bio u planu da igra, tako da mu se definitivno donekle vjeruje, mada se ja lično nikad ne bih kockao s debitantom pod ovakvim pritiskom.

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la juka55 » 18 nov 2025, 12:16

slika

šta ko misli o ovome
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1207
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Zglavkar » 18 nov 2025, 12:18

Da smo igrali tako unazad godinu dana, možda bi moglo, ovako odjednom prelaziti na formaciju s tri štopera bi bio suicid.

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Beduin » 18 nov 2025, 12:19

Nema se tu sta misliti, da ti Bajraktarevic drzi desnu stranu udbrani, nema od tog nista.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la eleGancy » 18 nov 2025, 12:20

juka55 je napisao/la:
18 nov 2025, 12:16
slika

šta ko misli o ovome
previse ofanzivni bekovi, pogotovo esmir koji je 0 u odbrani, memic ok

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4384
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la RollingPaper » 18 nov 2025, 12:21

Ma kakva tri stopera, prvo Kolasinac ne moze igrat 90 min, drugo ako se jedan povrijedi samo Mujakic ostane na klupi koji nije klasicni stoper.


Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la N3R3D » 18 nov 2025, 12:21

Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la DamirT » 18 nov 2025, 12:22

N3R3D je napisao/la:
18 nov 2025, 12:21
Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?


Naravno, moze doci do promjena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Clutch
Postovi: 7176
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Clutch » 18 nov 2025, 12:25

Vasilj
Malić-Hadžikadunić-Muharemović-Karić
Šunjić-Tahirović
Bajraktarević-Gigović-Memić
Džeko

Gotovo sam siguran da će ovo biti startna postava. Čvrsto i kompaktno. Jedina dilema je RB ali stvar koju radi Barba je ostavljanje opcija i aduta za nastavak utakmice u ovisnosti od rezultata tako da u ovom slučaju očekujem Memića prvo na krilu a zatim ukoliko rezultat bude zahtijevao prebaciti ga na RB, identično kao protiv Rumunije. Uz naravno Alajbegovića i Tabakovića (koji može biti koristan i ako budemo vodili i ulazi svakako).

Na ovu gore postavu ja bih umjesto Tahirovića volio da zaigra Hadžiahmetović, ali znamo svi da od toga nema ništa. Možda čak i Tabaković od početka umjesto Edina prvenstveno zbog trke, ali sumnjam da će se desiti.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

CAZIN
Postovi: 2498
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la CAZIN » 18 nov 2025, 12:25

DamirT je napisao/la:
18 nov 2025, 12:22
N3R3D je napisao/la:
18 nov 2025, 12:21
Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?


Naravno, moze doci do promjena.
Jesmo mi u 3 potu kad pobjedimo večeras?

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la N3R3D » 18 nov 2025, 12:26

DamirT je napisao/la:
18 nov 2025, 12:22
N3R3D je napisao/la:
18 nov 2025, 12:21
Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?


Naravno, moze doci do promjena.
U kojem bi mi bili?

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Sveti » 18 nov 2025, 12:27

Clutch je napisao/la:
18 nov 2025, 12:25
Vasilj
Malić-Hadžikadunić-Muharemović-Karić
Šunjić-Tahirović
Bajraktarević-Gigović-Memić
Džeko

Gotovo sam siguran da će ovo biti startna postava. Čvrsto i kompaktno. Jedina dilema je RB ali stvar koju radi Barba je ostavljanje opcija i aduta za nastavak utakmice u ovisnosti od rezultata tako da u ovom slučaju očekujem Memića prvo na krilu a zatim ukoliko rezultat bude zahtijevao prebaciti ga na RB, identično kao protiv Rumunije. Uz naravno Alajbegovića i Tabakovića (koji može biti koristan i ako budemo vodili i ulazi svakako).

Na ovu gore postavu ja bih umjesto Tahirovića volio da zaigra Hadžiahmetović, ali znamo svi da od toga nema ništa. Možda čak i Tabaković od početka umjesto Edina prvenstveno zbog trke, ali sumnjam da će se desiti.
Ipak sam misljenja da ce kerim startat umjesto esmira

Ostalo je vjerovatno tacno
naprijed rejal

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la DamirT » 18 nov 2025, 12:27

N3R3D je napisao/la:
18 nov 2025, 12:26
DamirT je napisao/la:
18 nov 2025, 12:22
N3R3D je napisao/la:
18 nov 2025, 12:21
Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?


Naravno, moze doci do promjena.
U kojem bi mi bili?
Zadnji ubjedljivo, bile bi mozda 2, 3 ove zadnje reprezentacije losije od nas po ovim bodovima pored imena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la NoDi80 » 18 nov 2025, 12:31

Jedan si Zeljo u sred Beca :bih:
slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

hugoviana
Postovi: 395
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la hugoviana » 18 nov 2025, 12:31

Imam loš osjećaj da će startati Mujakića večeras, samo je pitanje da li na CB ili LB

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la DamirT » 18 nov 2025, 12:34

Austrijski ORF jutros javlja da 27.000 ulaznica ima vlasnike sa prezimenima koja završavaju na "ić". Kapacitet stadiona je 50.800.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

VivaLaLiberta
Postovi: 269
Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la VivaLaLiberta » 18 nov 2025, 12:36

baboedindzeko09 je napisao/la:
18 nov 2025, 11:15
Beduin je napisao/la:
18 nov 2025, 11:13
Prati li ko austrijske medije, pisu li o nasim navijacima, procjene neke, kako je na ulicama?
25+k sigurno (njihov neki medij na twitteru napisa a naš reposta da je oko 27000 naših kupilo kartu), mislim da će ovo sje.bati i Pariz. Nas 50ak je iz Tuzle samo krenulo u zadnja 24 sata, što ja znam :D
Ima nas brate možemo korteo dobar napravit sami :D :bih:
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”

Avatar
Cartman
Postovi: 20531
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la Cartman » 18 nov 2025, 12:44

DamirT je napisao/la:
18 nov 2025, 12:34
Austrijski ORF jutros javlja da 27.000 ulaznica ima vlasnike sa prezimenima koja završavaju na "ić". Kapacitet stadiona je 50.800.
Recimo da nas 10% ima prezimena sto ne zavrsavaju na ic i eto nas na 30 hiljada. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025

Post Postao/la PasodelMar » 18 nov 2025, 12:44

DamirT je napisao/la:
18 nov 2025, 12:34
Austrijski ORF jutros javlja da 27.000 ulaznica ima vlasnike sa prezimenima koja završavaju na "ić". Kapacitet stadiona je 50.800.
Sto posto tačna informacija. Ovdje gori već sada na nekim mjestima, a do 18h će eksplodirati sve ovdje.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []