BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Barbarez je pred Rumuniju prokomentarisao da je Karić bio u planu da igra, tako da mu se definitivno donekle vjeruje, mada se ja lično nikad ne bih kockao s debitantom pod ovakvim pritiskom.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
SARAJEVO SIAMO NOI <3
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Da smo igrali tako unazad godinu dana, možda bi moglo, ovako odjednom prelaziti na formaciju s tri štopera bi bio suicid.
- Beduin
- Postovi: 19468
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Nema se tu sta misliti, da ti Bajraktarevic drzi desnu stranu udbrani, nema od tog nista.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- RollingPaper
- Postovi: 4384
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ma kakva tri stopera, prvo Kolasinac ne moze igrat 90 min, drugo ako se jedan povrijedi samo Mujakic ostane na klupi koji nije klasicni stoper.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ima li neko sliku kako bi šeširi trebali izgledati na Mundijalu?
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Naravno, moze doci do promjena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Vasilj
Malić-Hadžikadunić-Muharemović-Karić
Šunjić-Tahirović
Bajraktarević-Gigović-Memić
Džeko
Gotovo sam siguran da će ovo biti startna postava. Čvrsto i kompaktno. Jedina dilema je RB ali stvar koju radi Barba je ostavljanje opcija i aduta za nastavak utakmice u ovisnosti od rezultata tako da u ovom slučaju očekujem Memića prvo na krilu a zatim ukoliko rezultat bude zahtijevao prebaciti ga na RB, identično kao protiv Rumunije. Uz naravno Alajbegovića i Tabakovića (koji može biti koristan i ako budemo vodili i ulazi svakako).
Na ovu gore postavu ja bih umjesto Tahirovića volio da zaigra Hadžiahmetović, ali znamo svi da od toga nema ništa. Možda čak i Tabaković od početka umjesto Edina prvenstveno zbog trke, ali sumnjam da će se desiti.
Malić-Hadžikadunić-Muharemović-Karić
Šunjić-Tahirović
Bajraktarević-Gigović-Memić
Džeko
Gotovo sam siguran da će ovo biti startna postava. Čvrsto i kompaktno. Jedina dilema je RB ali stvar koju radi Barba je ostavljanje opcija i aduta za nastavak utakmice u ovisnosti od rezultata tako da u ovom slučaju očekujem Memića prvo na krilu a zatim ukoliko rezultat bude zahtijevao prebaciti ga na RB, identično kao protiv Rumunije. Uz naravno Alajbegovića i Tabakovića (koji može biti koristan i ako budemo vodili i ulazi svakako).
Na ovu gore postavu ja bih umjesto Tahirovića volio da zaigra Hadžiahmetović, ali znamo svi da od toga nema ništa. Možda čak i Tabaković od početka umjesto Edina prvenstveno zbog trke, ali sumnjam da će se desiti.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ipak sam misljenja da ce kerim startat umjesto esmiraClutch je napisao/la: ↑18 nov 2025, 12:25Vasilj
Malić-Hadžikadunić-Muharemović-Karić
Šunjić-Tahirović
Bajraktarević-Gigović-Memić
Džeko
Gotovo sam siguran da će ovo biti startna postava. Čvrsto i kompaktno. Jedina dilema je RB ali stvar koju radi Barba je ostavljanje opcija i aduta za nastavak utakmice u ovisnosti od rezultata tako da u ovom slučaju očekujem Memića prvo na krilu a zatim ukoliko rezultat bude zahtijevao prebaciti ga na RB, identično kao protiv Rumunije. Uz naravno Alajbegovića i Tabakovića (koji može biti koristan i ako budemo vodili i ulazi svakako).
Na ovu gore postavu ja bih umjesto Tahirovića volio da zaigra Hadžiahmetović, ali znamo svi da od toga nema ništa. Možda čak i Tabaković od početka umjesto Edina prvenstveno zbog trke, ali sumnjam da će se desiti.
Ostalo je vjerovatno tacno
naprijed rejal
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Zadnji ubjedljivo, bile bi mozda 2, 3 ove zadnje reprezentacije losije od nas po ovim bodovima pored imena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Imam loš osjećaj da će startati Mujakića večeras, samo je pitanje da li na CB ili LB
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Austrijski ORF jutros javlja da 27.000 ulaznica ima vlasnike sa prezimenima koja završavaju na "ić". Kapacitet stadiona je 50.800.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
VivaLaLiberta
- Postovi: 269
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ima nas brate možemo korteo dobar napravit samibaboedindzeko09 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 11:1525+k sigurno (njihov neki medij na twitteru napisa a naš reposta da je oko 27000 naših kupilo kartu), mislim da će ovo sje.bati i Pariz. Nas 50ak je iz Tuzle samo krenulo u zadnja 24 sata, što ja znam![]()
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Recimo da nas 10% ima prezimena sto ne zavrsavaju na ic i eto nas na 30 hiljada.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- PasodelMar
- Postovi: 701
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 24 gosta.







