BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
- JayCatwright
- Postovi: 9497
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampionRaymondRed je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:43Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Napiši i pošalji ovdje, ja ću njima proslijediti.JayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:45ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampionRaymondRed je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:43Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
- dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
JayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:45ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampionRaymondRed je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:43Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
Majstore sto se tice organizacije i navijanja daleko smo najjaci.Imao sam priliku gledati Slovenija-Srbija na Allianz Areni na Euru srbi se srame sami sebe i navijanja koliki je ocaj.Nasi su pokazali stotinu puta da su dobro organizirani i dobro navijaju bilo nogomet rukomet kosarka.
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Najgori su mi likovi sto moraju nesto napisati da priseru. Jednostavno bi isparili kad bi svoje misljenje nekad za sebe drzaliJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:45ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampionRaymondRed je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:43Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Sto duze drzimo x i budemo koliko-toliko ravnopravni sto se vise utakmica bude odvijala mi cemo biti u velikoj psihickoj prednosti.
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Al to su realno manje bitne strvari sto se tiče navijanja. Na stadionu naši igraci moraju osjetiti da nisu u gostima, to je glavna bit.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- JayCatwright
- Postovi: 9497
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Samo godine bola i nadanja..
- Jet2Holiday
- Postovi: 1024
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Glup si.JayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:45ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampionRaymondRed je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:43Povedi brate, tebe cekajuJayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:40šteta ovolikog broja navijača i ovakve atmosfera, a ovako lošeg navijanja i ovako loših navijačkih pjesama
Pjevalo se i pjevat ce se.
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
DjaniTarik
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ne smije niko pisnuti sada druze sve nervoza J**+prisonbreak je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:50Koliko je Barba lud sa prvih 11 niko ne smije ni predikciju baciti haha
Mislim da je ljudima na stadionu lakse jedno 100x nego nama pred ekrana
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
- Kontakt:
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
DjaniTarik je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:51Ne smije niko pisnuti sada druze sve nervoza ****prisonbreak je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:50Koliko je Barba lud sa prvih 11 niko ne smije ni predikciju baciti haha
Mislim da je ljudima na stadionu lakse jedno 100x nego nama pred ekrana
Mislim da su ovi sigurni, ali opet tesko prognozirat
Vasilj
Malic
Muharemovic
Sunjic
Tahirovic
Gigovic
Dzeko
Memic
- Centre forward
- Postovi: 6583
- Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
- Lokacija: Rudolf Diesel straße
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
11-0-0 Rekordmeister
Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Da imamo utakmice kao što su oni imali, davno bi se ohladio u kaburu.Centre forward je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:55Sad razmišljam, kako li je bilo bivšoj braći Hrvatima kad su igrali finale SP ?
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ma ima ovih klupskih pjesama navijackih koje treba Malo preobratit na repku u drzavu. Recimo ona pjesama manijaka " ale ale aleoooi, pjevajmo zajedno,naprijed, naprijed zeljo volim te,ludo ja ko nikoga".. umjesto zeljo stavis bosno I imas super pjesmu koja ce pokrenuti cijeli stadion.FrDiHu je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:48JayCatwright je napisao/la: ↑18 nov 2025, 18:45ne čekaju mene, ali dijete od 6 godina bi smislilo bolju pjesmu od Bosna je šampion
Majstore sto se tice organizacije i navijanja daleko smo najjaci.Imao sam priliku gledati Slovenija-Srbija na Allianz Areni na Euru srbi se srame sami sebe i navijanja koliki je ocaj.Nasi su pokazali stotinu puta da su dobro organizirani i dobro navijaju bilo nogomet rukomet kosarka.
Od hordi I red army par pjesama isto..
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 592 gosta.





