BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
FerdinandF
- Postovi: 629
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Sredina tanka, a na sredini su austrijanci najjaci.
Ne znam na sta ce ovo licit, al rekoh da im oorastam sve unaprijed.
Nadam se da necemo primit vise od dva
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ma oni ce ko da gledam sjesti i cekati..dati nama loptu i vrebati kontru gdje smo vrlo ranjivi. Toga se najvise pribojavam. Ragnick je lisac malo veci.Mocvara1991 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 19:41A sta mislite ljudi moji dragi jel mi se cini ili se i RR malo prepao vaznosti utakmice pa je umjesto ofanzivnijeg Schmida stavio ovog Wimmera? Ako dobro pamtim Schmid je izrazito krilo,napadacki orijentisan max, a ovaj Wimmer se uvlaci u sredinu,malo je defanzivniji. Da li ce preko njega dobiti dodatnog u sredini terena gdje smo najtanji... Hajd budi pametan u pm
![]()
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
I ja ovako razmisljam. Strah me da Tahirovic i Sunjic nece biti u stanju distribuirati loptu do nasih krila, a ako se bekovi prikljuce da pomognu - moglo bi biti belaja pozadi (slucaj Malic iz Zenice).Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 19:32Malić i Esmir nikako ne funkcionišu, malac je prodisao kad je dobio Memića iza sebe u 2. poluvremenu. Druga stvar, mislim da se Esmir previše istrošio i bolje da je on ušao u drugom, a Alajbegović startao. Neko moje mišljenje… Kako god, sretno.![]()
Idemo, momciii!!!
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ova talibanska sranja nemoj ovdje postavljati SDA posrbico. Kako te nije sramota. Mi smo vojska Bosne I za Bosnu SE borimo. Sad I uvijek.
Vi SDA karikature od talibana ste najvece I najpodlije sluge svetosavskih okupatora. Hrk pljuc. I nestavljaj nase ljiljane u svoje islamisticke pogane povike. Bosna,Bosna,Bosna!
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Priča pola sata ništa ne kaže.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Diadora je napisao/la: ↑18 nov 2025, 20:14Ova talibanska sranja nemoj ovdje postavljati SDA posrbico. Kako te nije sramota. Mi smo vojska Bosne I za Bosnu SE borimo. Sad I uvijek.
Vi SDA karikature od talibana ste najvece I najpodlije sluge svetosavskih okupatora. Hrk pljuc. I nestavljaj nase ljiljane u svoje islamisticke pogane povike. Bosna,Bosna,Bosna!
Šipu ga trojkaš
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1181
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ne **** brate, Dzelo nije bukvalno rijeci progovorio od ovog pametnjakovica.jurisicduska je napisao/la: ↑18 nov 2025, 20:14Joj ove dvojice debila jeste mogli veće ublehe u emisiju dovest.
Priča pola sata ništa ne kaže.
Jel ovaj lik ikad sutnuo loptu u zivotu?
-
FerdinandF
- Postovi: 629
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
Slobodanpad1945
- Postovi: 644
- Pridružen/a: 17 avg 2012, 18:49
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Slična situacija, sretno namMocvara1991 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 19:49Cekam ovu utakmicu 1000 kilometara daleko od kuce, u Austriji, 600 kilometara od Beca. Gledat cu sam,bez drustva,a bi me obradovali kao da nas je 1000 u stanu![]()
- akisarajevo92
- Postovi: 19202
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Pustoji li depresevniji trio na svijetu od Sabica, Dogana i Muharemovica?jurisicduska je napisao/la: ↑18 nov 2025, 20:14Joj ove dvojice debila jeste mogli veće ublehe u emisiju dovest.
Priča pola sata ništa ne kaže.
U njima nema 2% zivotne energije
- BosniaBoston
- Postovi: 13805
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
+1Diadora je napisao/la: ↑18 nov 2025, 20:14Ova talibanska sranja nemoj ovdje postavljati SDA posrbico. Kako te nije sramota. Mi smo vojska Bosne I za Bosnu SE borimo. Sad I uvijek.
Vi SDA karikature od talibana ste najvece I najpodlije sluge svetosavskih okupatora. Hrk pljuc. I nestavljaj nase ljiljane u svoje islamisticke pogane povike. Bosna,Bosna,Bosna!
Hajmo opet ko prije 12 godina
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Stadion Koševo
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
"Kako se lopta nije odbila u zemlju ako ga je pogodila u ruku!?"
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Bing [Bot], bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, GG3, GIBRA, Godfather, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 887 gostiju.








