BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
7 minuta prije kraja tek ubacuje Alajbegovica.
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1196
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Malic i Bajraktarevic vise citavo drugo poluvrijeme i ti nista ne radis…ma mrs u pm
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Mijenjaj majku ti hebem kockarsku. Mijenjaj heboti sunjic najmilije
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ljudi dacemo jos jedan!!
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 507
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ganjaš rezultat, 10min ostalo, imaš 25-30 hiljada na tribinama, čuje se "savez napolje"... bravo telad
Pošteno, pa kako bude.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Kasno je sad.
Nadati se samo nekom projektilu Esmira ili Kerima, 1% sanse.
Nadati se samo nekom projektilu Esmira ili Kerima, 1% sanse.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
"Savez napolje " i "Vico ****" dok ganjamo pobjedu. 
Glory Glory Man United
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Da je u Austriji, momak bi usao u 50-oj...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- QUARTERBACK
- Postovi: 12669
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
kasnio s izmjenama 10 minuta grob te yebo i fudbal taman kad je bilo prostora da napadnemo onih par minuta
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Kako on cetalj a arnaut?BordoArmy88 je napisao/la: ↑18 nov 2025, 22:28Arnautoviću daBogda ti brude bradate štancale unučadi, krembilu chetaljski!
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Dorate kasno je sad.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ovo me bi budala napravila, vidiš da te jedu na sredini, nevjerovatan amater na klupi.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Moze li neko okrenuti stranu u napadu u pm???
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
fudbaleri su glupi...treba za selektora nekoga ko nije bio fudbaler
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Prerano je foldao
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Oj proslo 5 minuta kao da je 30 sekundi...
Pa sta se cudite, lik je sam rekao da ce Dzeko igrati i bez treninga. Bezmudas koji nece da ga izbaci.
Pa sta se cudite, lik je sam rekao da ce Dzeko igrati i bez treninga. Bezmudas koji nece da ga izbaci.
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 18 nov 2025, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Ne mozes sa dzekom na kontre igrati, usrao si barbarezu, vidis da smo pali
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 18 nov 2025, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Dodje mi da razbijem TV.
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
daj mu otkaz ba
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Online
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, Bosnjo22, ErosViverosViv, Goalgetter, insimadop, Kaunas, LeCoq, random11 i 68 gostiju.





