Baraž 2026
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Baraž 2026
Bilo bi lijepo dobiti Čehe u prvoj utakmici, za dalje vidjeti. Oni su neko protiv koga možemo lijepo odigrati, mjera za nas. Od ekipa iz pot 1 koliko god čudno zvučalo ali bih volio Italiju, pored toga što Gattuso radi loše sa ekipom, ni sami oni kao ekipa nisu na nivou od prije 4 godine. Jedino golmana što je odličan.
Dakle, novi selektor koji će uspjeti povezati sve ovo kako treba, a volio bih da se nastavi u 442 formaciji i možemo se nadati lijepom ishodu.
Vasilj
Dedić Katić Muharemović Kolašinac
Memić Tahirović Šunjić Alajbegović
Tabaković Demirović
Mislim da je ovo najboljih 11 trenutno, Džeko ne može više od 30 min, dovoljno da uđe sa klupe kao i Bakraktarević. Nadat se transferu Baždara da može imati lijepu formu pred PO, da imamo još jednog igrača sa klupe na kojeg možemo računati.
Volim te Bosno.
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Baraž 2026
Krila su napokon popunjena, Memić, Bajraktarević, Alajbegović, bokovi isto, štoperi također.
Po meni cilj treba da bude da se nađe kreativna sredina, čak i zadnji vezni su dobro popunjeni, Šunjić, Tahirović, Hadžiahmedović.
Fali barem jedan igrač da sigurnost unosi u sredinu. Pjanić sa iskustvom da je ostao u ozbiljnom fudbalu. Trenutačno ne vidim da imamo tu nekog na vidiku?
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
head88 je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:07Ja mislim da se ukrstaju potovi i pobjednici duela pot 2 i 3 zrijebaju se za finale i domacinstva. Ja sam tako skontao. 8 ekipa iz 2 i 3 pota 4 para i onda finale ta dva pota 2 para. I 2 repke idu na mundijal. Nema logike da se opet zrijeba i prave potovi neki. Ako je neko bolje informisan nek napise.Hrammm1921 je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:02Stani baaaa , da li iz POTA 1. dobijamo protivnika ako prođemo u finale? Ili kako to ide
I meni nema logike da se prave potovi al hajd znaj.. Ceska bi idealna bila ili Slovacka
Re: Baraž 2026
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- feniksptica
- Postovi: 19103
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Kakve veze imamo mi s prvim sesirom ?
Al vidjet cemo sve u cet
BOT (ponude u inbox)
Re: Baraž 2026
ako prodjemo prvu prepreku pot2 (u gostima) onda igramo sa pobjednikom pot1/pot4 i domacinstvo ce se izvlaciti.feniksptica je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:19Yebemu logiku
Kakve veze imamo mi s prvim sesirom ?
Al vidjet cemo sve u cet
I dunno, ova prva prepreka sve ekipe su 50-50 sa nama, samo j3beno je sto opet igramo vani i nece biti atmosfera kao danas.
Re: Baraž 2026
S ovim fajtom od veceras i zdravim Seo i Demirom i svim ostalim sto su falili ima da Slovackoj zgadimo baraz kao sto je ona nama kvale.
To ce bit prva baraz utakmica koju cemo glat proc'. Mark my words.
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Re: Baraž 2026
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Re: Baraž 2026
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Mislim da ti to nisi dobro skontao.Denno je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:25ako prodjemo prvu prepreku pot2 (u gostima) onda igramo sa pobjednikom pot1/pot4 i domacinstvo ce se izvlaciti.feniksptica je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:19Yebemu logiku
Kakve veze imamo mi s prvim sesirom ?
Al vidjet cemo sve u cet
I dunno, ova prva prepreka sve ekipe su 50-50 sa nama, samo j3beno je sto opet igramo vani i nece biti atmosfera kao danas.
Po mom rezonu možda nisam upravu ali mislim da je tako.
Pot 2 i pot 3 se ukrste i naprave 4 tekme i onda se izvlače od te 4 tekme dalje 2 finala i te dvije ekipe koje osvoje idu dalje
Iz pota 1 i 4 također istim sistemom idu dalje 2 ekipe
Dakle mi ne mozemo igrat sa reprezentacijama iz pota 1 i pota 4. Do kraja puta mozemo igrati samo sa reprezentacijama i iz pota 2 igramo sigurno polufinale i finale eventualno sa potom 2 ili 3.
Ukupno dalje idu 4 repke.
Dakle već znamo koga mozemo sve dobit. Najbolje bi bilo prvo Slovačku a potom Češku
Re: Baraž 2026
Sve tacno, samo igras finale sa pobjednikom para izmedju 1 i 4 pota.jurisicduska je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:34Mislim da ti to nisi dobro skontao.Denno je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:25ako prodjemo prvu prepreku pot2 (u gostima) onda igramo sa pobjednikom pot1/pot4 i domacinstvo ce se izvlaciti.feniksptica je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:19Yebemu logiku
Kakve veze imamo mi s prvim sesirom ?
Al vidjet cemo sve u cet
I dunno, ova prva prepreka sve ekipe su 50-50 sa nama, samo j3beno je sto opet igramo vani i nece biti atmosfera kao danas.
Po mom rezonu možda nisam upravu ali mislim da je tako.
Pot 2 i pot 3 se ukrste i naprave 4 tekme i onda se izvlače od te 4 tekme dalje 2 finala i te dvije ekipe koje osvoje idu dalje
Iz pota 1 i 4 također istim sistemom idu dalje 2 ekipe
Dakle mi ne mozemo igrat sa reprezentacijama iz pota 1 i pota 4. Do kraja puta mozemo igrati samo sa reprezentacijama i iz pota 2 igramo sigurno polufinale i finale eventualno sa potom 2 ili 3.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- akisarajevo92
- Postovi: 19198
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Re: Baraž 2026
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Baraž 2026
Ukraina igra na neutralnom, nismo mi srece te da igramo kuci, oni vjerovatno ce u Poljskoj igratiakisarajevo92 je napisao/la: ↑19 nov 2025, 00:35jedino iole prolazno Slovacka ili Vels u gostima pa Ukrajina kuci ili na neutralnom
Meni Slovacka i Ceska idealne repke za nas
Re: Baraž 2026
Imamo 2 postave i još 5-6 igrača. Ne brinem se za budućnost. Samo treba selektor koji će znati zarotirati izmjenhe od 50te do 80te.
Re: Baraž 2026
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, bordobijeli, Bosnjo22, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, RaZuti, ristagrad, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, tobaccos, Venom, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 606 gostiju.








