Post
Postao/la pingpong » 27 mar 2026, 16:49
O taktici neću mnogo. Samo ću spomenuti da je 4-2-3-1, vrlo intenzivna i napadački orijetisana. Što se stručnog štaba tiče, imamo solidnog asistenta. Dobre fitnes trenere, te dobrog trenera golamana (ali nam treba još jedan). Ukupno treba nam 6 trenera. Fizioterapeuti i skauti su odlični, te nam tu ne treba pojačanja za sada. U međuvremenu skautiramo desne i lijeve bekove, njemce.
Došli su treneri, D'Agostino, defanzivni trener, Hughes, trener za slobodne udarce, Raviot, trener golmana, Joyce, trener za tehniku, Reid, trener za napadače, te iskusni Pearce-a, još jedan trener za defanzivce. Postavljeni su treninzi za pripremni period. Asistent igra prijateljske utakmice, a osnovni zadatak za sada su skautiranje i kupovina igrača.
Što se tiče pojačanja, doveli smo na desnog beka Klostermanna za 4 miliona eura, Donkora na lijevog beka za 150k eura, Rittera na ofanzivnog veznog za 1,5 miliona eura, te Filipa Bilbiju na istu poziciju za 2 miliona eura, te brzog napadača Nketiah za 20,5 miliona eura.
Prodali smo Kane-a za 28 miliona eura, a Neuer ne želi da ide za sada.
Asistent je dobio svih 5 prijateljskih susreta u pripremnom periodu, doduše lakših protivnika. Slijede utakmice Superkupa Njemačke protiv Štutgarta, te prvo kolo kupa protiv Regensburga, a onda počinje i Bundesliga.