E ovo je vec smijurija.
Daj trenera da zavrsi sezonu i pripremi ekipu za povratak sledece sezone, sta se zajebavas u pm
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
E ovo je vec smijurija.
Dobio je on poso u op jos dok je za gracanicu igrao
Svaka skupstina koja odlučuje o bitnim pitanjima i gdje prije nje imas sudare strana je sudbonosna treba odrediti dalji plan za sve selekcije, nastavak rješavanja dugova i sporova, moguća promjena statuta i vjerovatno pokušaj rušenja većina i et nije sudbonosna skupstina a čekamo odgovore na neka od najvažnijih pitanja.Skver je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:44Nema nikakve sudbonosne skupstine, normalna skupstina gdje ce clanovi skupstine usvojiti prijedloge vezane za rad kluba i uredjenje nereda koji vlada u svim selekcijama....naravno treba vecina ruku koja ce izglasati da bude sve po zakonu i statutu koji ce mozda biti i promjenjen....ovi sto nesto pokusavaju mogu svirati samo flautu....bitni su kao i mi ovdje na ovom PDF....sta ce biti i kako ce biti odluciti ce onaj ili oni koji daju pare i placaju rad kluba.
Koliko znamo svi clanovi skupstine su na jednoj strani, u koliko se u medjuvremenu nesto bitno nije promijenilo.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:49Svaka skupstina koja odlučuje o bitnim pitanjima i gdje prije nje imas sudare strana je sudbonosna treba odrediti dalji plan za sve selekcije, nastavak rješavanja dugova i sporova, moguća promjena statuta i vjerovatno pokušaj rušenja većina i et nije sudbonosna skupstina a čekamo odgovore na neka od najvažnijih pitanja.Skver je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:44Nema nikakve sudbonosne skupstine, normalna skupstina gdje ce clanovi skupstine usvojiti prijedloge vezane za rad kluba i uredjenje nereda koji vlada u svim selekcijama....naravno treba vecina ruku koja ce izglasati da bude sve po zakonu i statutu koji ce mozda biti i promjenjen....ovi sto nesto pokusavaju mogu svirati samo flautu....bitni su kao i mi ovdje na ovom PDF....sta ce biti i kako ce biti odluciti ce onaj ili oni koji daju pare i placaju rad kluba.
Nije ni Aza dobio cijelu skupštinu ostala je određeni broj njihovih iako ne značajan, ali dovoljan da prodaju njihove price i da uz par preletaca prave probleme ali mislim da ne bi trebala biti ugrožena većina daleko od tog ali treba sacekat i oprezno ispratit.Skver je napisao/la: ↑22 nov 2025, 19:03Koliko znamo svi clanovi skupstine su na jednoj strani, u koliko se u medjuvremenu nesto bitno nije promijenilo.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:49Svaka skupstina koja odlučuje o bitnim pitanjima i gdje prije nje imas sudare strana je sudbonosna treba odrediti dalji plan za sve selekcije, nastavak rješavanja dugova i sporova, moguća promjena statuta i vjerovatno pokušaj rušenja većina i et nije sudbonosna skupstina a čekamo odgovore na neka od najvažnijih pitanja.Skver je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:44Nema nikakve sudbonosne skupstine, normalna skupstina gdje ce clanovi skupstine usvojiti prijedloge vezane za rad kluba i uredjenje nereda koji vlada u svim selekcijama....naravno treba vecina ruku koja ce izglasati da bude sve po zakonu i statutu koji ce mozda biti i promjenjen....ovi sto nesto pokusavaju mogu svirati samo flautu....bitni su kao i mi ovdje na ovom PDF....sta ce biti i kako ce biti odluciti ce onaj ili oni koji daju pare i placaju rad kluba.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.