FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kvota na Rudar 16. Iz keca u dvicu, nesmijem ni pomisliti kolika je kvota bila, 30+. Meni ovo sve smrdi debelo!
U novi boj ...
Re: FK Sarajevo
Ove tekme treba pamtiti kad krenu analitike guranja Borca, Vico, jadne kone itd ...
Re: FK Sarajevo
Ovo je nas srek izgleda malo pazario
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gomila vanago na terenu, preokrenu im rezultat po ovakvom terenu fuj
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mujkica sda menadzeri guraju.
Re: FK Sarajevo
Opet "navijači" najgnusnije teoretišu o "svom" klubu.
Pocrkali
Pocrkali
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: FK Sarajevo
Mujkić je naš najbolji igrač u zadnje tri utakmice.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo opet iste mutikase, cim zijanis odma je namjesteno kao i kup i sve ostalo, izgleda samo mi kad zijanimo je namjesteno haha
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovdje ce prije rudar dat do kraja nego mi
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
- ErosViverosViv
- Postovi: 3381
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidi ti kretanja kuprešaka, 2-3 metra u ofsajdu i ne pomišlja stati u liniju. iq 27, valjda je tako kad umor dođe do mozga.
Re: FK Sarajevo
Ma cirkus od kluba, nema napretka, uvijek ista priča.
Re: FK Sarajevo
Mujkic cisti krivac, umjesto da je odigrao Buticu i d asmo otisli na 0:2 lik puca u golmana iako mu je odmah izasao, prije toga Mlinaric isto, ima Kyeremeha i Oliveiru u sredini on puca iz okreta
jbga imamo taj efekat da svi lisle da su neki igracine i da hoce da se izdignu
i tako umjesto 3 boda i polako se odvajamo prema vrhu mi sad moramo trpiti razne majmune koji ce rusiti tesko vracenu koliko toliko pozitivnu atmosferu
jbga imamo taj efekat da svi lisle da su neki igracine i da hoce da se izdignu
i tako umjesto 3 boda i polako se odvajamo prema vrhu mi sad moramo trpiti razne majmune koji ce rusiti tesko vracenu koliko toliko pozitivnu atmosferu
Re: FK Sarajevo
Def.klub za izučvanje
Re: FK Sarajevo
Bez komentara
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Koja je uloga ljajica ???
Ja kad sam govorio sa sandzackog alkosa ne treba dovoditi, razapinjali me ovde...
Ja kad sam govorio sa sandzackog alkosa ne treba dovoditi, razapinjali me ovde...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Imam anksioznost od nasih bivsih igraca, ne znam nijednog da nam nije zabio. Ovaj je Ramic bio i kod nas pristojan, al mu se natovarili bas jako nakon onog derbija, jer su im idoli ga nesto sprdali.
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 22 gosta.






