Oni su u deperesiji izgubili su prvestvo i za sad ostali su bez europeZaboljesutra je napisao/la: ↑26 nov 2025, 18:28Teško veoma teško pošto imamo protiv šveđana loša iskustva i mislim da nam njihov nogomet nikako ne odgovara.Hacken je momčad koja ekipe poput Zrinjskog rutinira (Cluj 7:2,Anderlecht 3:1,Spartak Trnava 0:1,Paide 6:1,Dudelange 6:1,Abeerdin 1:3,Zalgiris 5:0,TNS 3:1)Ozbiljna momčad za naš nogomet koji se igra u BiH.LondonBlues je napisao/la: ↑26 nov 2025, 09:44I dolazi opet taj europski cetvrtak.. 8 utakmica za manje od mjesec dana.. sto se tice lige stvarno nemam nikakvih briga. Kakva su ocekivanja moze li se do bodova sutra?
Zadnje tri godine ovo su im rezultati u europi i imaju iza sebe i susrete u Europskoj ligi u grupama.
Percepcija našeg naroda je takva kao šta će Hacken.![]()
Vrlo lako se moze desiti da ih Zrinjski pobjedi nekih 3:2

