Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Đerđa!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21927
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Pa prije bih reko C tim.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Samo da Bog da da ce nas sluziti trica ovako citavu utakmicu...
-
19vendetta87
- Postovi: 10313
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Srbi gube 16 razlike 
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- NebeskaSila96
- Postovi: 715
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ove Turke kad budu gostovali kod nas maksimalno izvizdat,kakva je ovo pogana nacija p.icka im materina.Jos ovog Atamana kad vidim nije mi dobro
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Bravo momci, imate srce ko Maglic! 
Bitno je da su vidjeli da mogu igrati s njima i sad samo uci jos pametnije i s vise samopouzdanja u drugo poluvrijeme. Odbrana i skok mogu i moraju jos bolje. Maric i pogotovi Penava pokazali da itekako mogu biti od koristi i da se nece osjetiti nedostatak Halilovica. Da imamo bar jednog igraca izmedju Atica i Gegica, ostale necu ni spominjati...
Bitno je da su vidjeli da mogu igrati s njima i sad samo uci jos pametnije i s vise samopouzdanja u drugo poluvrijeme. Odbrana i skok mogu i moraju jos bolje. Maric i pogotovi Penava pokazali da itekako mogu biti od koristi i da se nece osjetiti nedostatak Halilovica. Da imamo bar jednog igraca izmedju Atica i Gegica, ostale necu ni spominjati...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ma da su tu Gegara i Atic samo vodili bi deset razlike
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ja nisam ljubitelj Turske jos od one utakmice kad su nam poskidali zastave i transparente na gostovanju u fudbalu 
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Jel moze neko objasnit kakav je sistem kvalifikacija. Jel se opet igraju grupe i ako je tako jel mi prenosimo bodove iz ove grupe.Ili je eliminacija kao u fudbalu?
- baboedindzeko09
- Postovi: 14585
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Prekodrinski barbari gube 22 razlike
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Srbija -23
Zadnja izmjena: CAZIN, dana/u 27 nov 2025, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Samo mi prolazi kroz glavu, da cemo ovo izgubi tijesno, Srbi izgubit od Svicarske, pa ce onda doci da se vade protiv nas u Skenderiji...
-
bordobijeli
- Postovi: 18343
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Bravooo momci , iznad svih očekivanja igramo . Nedostaje gabarita pod kosem al kapa dole momcima i treneru. Bojim se da nam ni sudci nece dozvoliti ako budemo blizu . Gledali ko Srbiju sta im se desava ?????
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
dobijamo ovo , ide castaneda i alibeg 20+ , penava partija zivota
- NebeskaSila96
- Postovi: 715
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Srbija -23 poluvrijeme 
- Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
23 na poluvremenu uz 57 koša primljena.
Trica s pola
Koševo Zapad
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Zamisli Bosna i Svica prodju dalje,ja mislim da bi ovi iz FIBAe kolektivni harakiri izvrsili 
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Kakvi su ovo Svicarci kada deru Srbe 20 razlike... Kakva je to ekipa?
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Dosta njih su ataturkovci, ko naprimjer baš taj ataman,degen likNebeskaSila96 je napisao/la: ↑27 nov 2025, 19:49Ove Turke kad budu gostovali kod nas maksimalno izvizdat,kakva je ovo pogana nacija p.icka im materina.Jos ovog Atamana kad vidim nije mi dobro
- VensanKasel
- Postovi: 5275
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Jesi realan ? Dočekati ćemo ih sa zastavama Turske i ovacijama , nemamo mi mooda po tom pitanju , jednostavno PICHKETINE ...NebeskaSila96 je napisao/la: ↑27 nov 2025, 19:49Ove Turke kad budu gostovali kod nas maksimalno izvizdat,kakva je ovo pogana nacija p.icka im materina.Jos ovog Atamana kad vidim nije mi dobro
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.




