Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

bordobijeli
Postovi: 18316
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la bordobijeli » 30 nov 2025, 19:38

Hajmoooooo :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: .
Da su Kameni i Gega tu 100% pobjeda , ovako ce biti povuci potegni.



filip13
Postovi: 31882
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la filip13 » 30 nov 2025, 19:43

Hrammm1921 je napisao/la:
30 nov 2025, 19:40
Koja arena prenosi
arena bh 1

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Madal » 30 nov 2025, 19:54

Seljakljuk na himnoj. Zbog ovoga mi je zao sto je u Sarajevu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat


Avatar
Alminjo99
Postovi: 4052
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Alminjo99 » 30 nov 2025, 19:55

Bravo! Srbijo kurvo balkanska!
Rezultat je trend, ideal je vječan!

CAZIN
Postovi: 2518
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la CAZIN » 30 nov 2025, 19:55

Marić nije u rosteru?

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Hrammm1921 » 30 nov 2025, 19:55

Ku rvo balkanskaaaa hahahahahahah

Kaunas
Postovi: 13516
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Kaunas » 30 nov 2025, 19:55

Joj seljakluka nekad je u Sarajevu bila gospoda na kosarci
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la marlostanf1eld » 30 nov 2025, 19:56

Fuj kakav seljakluk. Sandzacke sarajevske vehabije

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6143
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Ghuraba » 30 nov 2025, 19:56

Je li ovo Maric nece da igra protiv svojih? :rol:

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la 1921boy » 30 nov 2025, 19:56

Niko te nikad mrziti nece,ko sto te mrzim ja,Srbijooo,Srbijooo,kurvo balkanska! :bih:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13322
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la StevieG8 » 30 nov 2025, 19:56

CAZIN je napisao/la:
30 nov 2025, 19:55
Marić nije u rosteru?
Nece protiv svojih logicno
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la babino » 30 nov 2025, 19:56

Madal je napisao/la:
30 nov 2025, 19:54
Seljakljuk na himnoj. Zbog ovoga mi je zao sto je u Sarajevu.
ma ja, trebalo je gofna aplauzom docekati u tuzli.

Avatar
galia95
Postovi: 3871
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la galia95 » 30 nov 2025, 19:56

Samo da se ne potuku međusobno Fanaticosi i ovi novi Huligani 😅

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Madal » 30 nov 2025, 19:57

babino je napisao/la:
30 nov 2025, 19:56
Madal je napisao/la:
30 nov 2025, 19:54
Seljakljuk na himnoj. Zbog ovoga mi je zao sto je u Sarajevu.
ma ja, trebalo je gofna aplauzom docekati u tuzli.
Ne znam sta bi bilo ali svakako da bi civilizovanije licilo a ne na ovo divljastvo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat


Avatar
Nirton
Postovi: 7532
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la Nirton » 30 nov 2025, 19:57

Ghuraba je napisao/la:
30 nov 2025, 19:56
Je li ovo Maric nece da igra protiv svojih? :rol:
Kaže Avdić stomačni problemi :rol: :rol:
Ne zvati ga nikad više, makar iz A2 neko igrao centra
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027

Post Postao/la marlostanf1eld » 30 nov 2025, 19:57

Maric gospodin. Sto bi igrao da mu krezube sandzacke bradonje srpsku majku psuju.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []