Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Kako su odvratni na klupi srbije.
Alimpijevic i ovaj bijednik Tomovic.
Sudije drze srbiju u igri
Alimpijevic i ovaj bijednik Tomovic.
Sudije drze srbiju u igri
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Uzasna kosarka zadnjih minut.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Meldin Duškaj, lik za sve režime i sisteme. Ko žohar. Samo me znam koja mu je tacno uloga na klupi
Samo je Sloboda iz Tuzle
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Bayern@heart je napisao/la: ↑30 nov 2025, 20:48Gazi gazi cetnike cetnike
Kavi bolan tzv.aplauzi drzavi koja je htjela da ne postojim drzavi zbog koje nisam imao normalno djetinstvo, koja je izvrsila genocid nad mojim narofom, nikad nikad aplauzi i nesto dobro prema njoj
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Moralo je ovdje biti vise razlike. Ogroman je luksuz imati Arslanagica i Gutica na parketu, jer doslovno ne postoje ni u napadu ni u odbrani.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ubise ova FGR raja po drustvenim mrezama, cuj ne treba zvizdat'... jok treba im ruze bacat' mamu im.
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Dario izvlaci maksimum iz ove ekipe, odlicno rotira ovo sto ima. Dobit ovo kako znamo
.
- akisarajevo92
- Postovi: 19226
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
ne znam o kakvom smanjivanju tona iz dvorane pisete, na BH Areni gdje komentarise Avdic cijelo vrijeme ok zvuk
Don't believe the hype.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Još “Moj mitraljez” pa nek idu kući.
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Kakva faca za razbiti u ovog cetalja na klupi srbistaba, fuuuj.
Gazi Bosno, udri, melji, mlati, yebi im sve njihovo

Gazi Bosno, udri, melji, mlati, yebi im sve njihovo
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16
- TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Pišu o RTS-u.akisarajevo92 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 20:54ne znam o kakvom smanjivanju tona iz dvorane pisete, na BH Areni gdje komentarise Avdic cijelo vrijeme ok zvuk
"Your favorite player's favorite player" - MB
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Da je Srbija bila malo pametnija , bilo bi neriješeno .
Pa buraz pita se i protivnik malo yebo ga ti
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Stvarno ce biti grehota ukoliko izgubimo ovu utakmicu... Da imamo Halilovica i Lazica, sad bih potpisao pobjedu 10 razlike...
-
BIHpatriota
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Jok nije, pa ganjao je da igra za njih u mladjim kategorijaam, ali posto nema mjesta, sad igra za BIH.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- newton_heath_lyr
- Postovi: 3400
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
- Lokacija: Miričina
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Zadugo nešto kvalitetnije nije napisano.
BosnaE
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ma jeste al bili smo bolji imali smo momentum, onaj glup faul u napadu, pa ona 3 bacanja.Stvarno steta sto smo odigrali losu minutu zadnjuVensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 20:55Da je Srbija bila malo pametnija , bilo bi neriješeno .
Pa buraz pita se i protivnik malo yebo ga ti![]()
-
FerdinandF
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Dok god Vucic i slicni njemu vode srbiju, treba zvizdati, ali pjevati da mrzis nekog, zapravo pokazuje da tezis da budes kao i oni.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.








