Fina gradska raja, "ko nas bre zavadi" marindvorski glasači Sabine Ćudić i Vojina Mijatovića. Vjeruj mi ovi jadovi koji se zgražavaju na večerašnje navijanje i zviždanje himni neprijateljske države, poznajem ih dobro, njima su mrži ljiljani i ezan sa džamija nego četnici i ustaše koje su pobili 100.000 ljudi jer to su njihovi "koalicioni partneri". Nema mi mrže gamadi od ovih poltrona, beskičmenjaka i petokolonaša koji su okupirali Sarajevo.Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:20Prije 10 dana Fener gostovao Partizanu u Areni... Platno 15x15... Obilic ubija Murata.... Tresti dvorana Lelecu Turci, kukaju bule.... Oderala ih Euroliga 50k€
Prije par godina...gostuje Galata Crvrnoj Zvezdi...krcata Arena...ovi debili prije pocetka utakmica nasli nekakvog guslara, nabili mu one njihove opanke sa zakrivljenim spicem, sajkaca, kokarda, za pojasom kubura i gusla opet lelecu Turci kukaju bule...snima neko gledaoce u publici...svi odreda, od 7 do 77 u glas pjevaju...od glave Zete do grada Spuza...
Koji kultirni dvoranski sport...
Ovdje se stokholmci upalili zato sto je bilo **** cetnicke majke...![]()
Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Opet ti njihovi igrači igraju jake utakmice i imaju ulogu bitnu na tim utakmicama. Dok njima ulaze sa klupe Drezgić ili Jaramaz na pleya nama ulazi Arsla. Dok kod njih na 3 ulazi Momirov da samo šiba trojke i pokuša igrati jaku odbranu nama na istu poziciju ulazi Ilić koji iako igra u Igokei nema skoro nikakvih minuta. U tome je poenta.MElloo je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:21Isti igraci srbije koji su nas dobili veceras Momirov i Jaramaz su protiv KK Bosne uzasni bili nisu mogli kosa dat.Tako da ne se.ri visebordobijeli je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:20Al mi zaboravljamo da je ovaj nas sastav limitiran i nikad slabiji. Sulejmanovic,Alibegovic i Castaneda igraju u jacim klubovims to jest Castsneda ne igra . Gutic u kk Bosni nema minute, Arslanagic na Kosovu , Vrabac Madjarska, Ilic Igokea,Penava Poljska ,Atic Bosna . Bas tanko pretanko .
Nije vezano za tvoj post sjetim se najmilijih "patrioti" iz Dubaia i natakarim mu ženski rod.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ma ja sam iskreno ocekivao ostrije navijanje.
Potanko je realno ono bilo s obzirom koliko ce se u beogradu skandirat
Potanko je realno ono bilo s obzirom koliko ce se u beogradu skandirat
naprijed rejal
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Svi smo na istoj strani, razumijemo se, skontao je onaj ko želi da skonta.Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:28U afektu receno... jer kontam ako su nekome Srbi stadion zapalili, ne moze mi biti jasno da se izvinjava za benigno navijanje...zato je recenica bila takva...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:12Koliko god da si ljut ne može simbol otpora spominjati , još pisati Sugavica ... Čuj Sugavica , koja je to fora ? Je li to sa fudbalskih debilnih tema ?Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:08
Prvo da ti se izvinem... A izvinjavam ti se, zato sto sam mislio da si i ti u grupi koja se izvinjava za navijanje...
Zato sam ti spomenuo Grbavicu u tom kontekstu (koji priznajem nije bio ispravan, medjutim jeste bio provokatorski...).... Za to kontam, ako su tebi baska zapaili stadion - koji se ti k*rac moras pravdati za neko benigno navijanje...
Ali tek sada vidim da sam se zajeb'o.... i zato je recenica bila...sto ti nisu spalili Grbavicu do temelja - mozda bi onda progled'o...![]()
Izvinjavam se jos jednom...vidim da smo na istim stranama po pitanju ovih stvari...
Ko im **** mater...da su BHF bili malo glasniji, mozda bi Momirov i fulio jednu od onih trojki...
Permutacija razmisljanja i gruba recenica - izvinjavam se jos jednom...
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ma moraš se smiriti , to ni u najluđim snovima ne trebaš da pišeš . I ako već pišeš , napiši Grbavica kako i jeste .Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:28U afektu receno... jer kontam ako su nekome Srbi stadion zapalili, ne moze mi biti jasno da se izvinjava za benigno navijanje...zato je recenica bila takva...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:12Koliko god da si ljut ne može simbol otpora spominjati , još pisati Sugavica ... Čuj Sugavica , koja je to fora ? Je li to sa fudbalskih debilnih tema ?Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:08
Prvo da ti se izvinem... A izvinjavam ti se, zato sto sam mislio da si i ti u grupi koja se izvinjava za navijanje...
Zato sam ti spomenuo Grbavicu u tom kontekstu (koji priznajem nije bio ispravan, medjutim jeste bio provokatorski...).... Za to kontam, ako su tebi baska zapaili stadion - koji se ti k*rac moras pravdati za neko benigno navijanje...
Ali tek sada vidim da sam se zajeb'o.... i zato je recenica bila...sto ti nisu spalili Grbavicu do temelja - mozda bi onda progled'o...![]()
Izvinjavam se jos jednom...vidim da smo na istim stranama po pitanju ovih stvari...
Ko im **** mater...da su BHF bili malo glasniji, mozda bi Momirov i fulio jednu od onih trojki...
Permutacija razmisljanja i gruba recenica - izvinjavam se jos jednom...
Psovanje majke igračima , pa onda i forumašima , ne ide tako , nisi ti taj nivo . Koliko se sjećam vazda su imao normalne postove na košarkašim temama , neka tako i ostane . Skloni se fudbalskih tema , moj savjet . Ubjedljivo najgore i najgluplje .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ja ne mogu da vjerujem da poslije svega, rata, genocida, masovnih silovanja i maltretiranja, sistematskog uništavanja jednog naroda, postoji čovjek iz reda bošnjaka koji na to sve zatvara oči i sa počiniocima svega toga, koji pritom i dalje njeguju tu ideologiju, želi stvarati normalan, ljudski odnos. I u pravu si, gori su naši debili nego četnici. Mada, mi smo i u ratu imali takvu jednu grupaciju ljudi, koja je ratovala sa svojim narodom, pa ne čudi što i u miru takvi postoje.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:24Najbolje da smo im crveni tepih stavili i po jednu ružu za svakog igrača, te člana stručnog štaba.
Isto ko što su svi naši političari poletili u Bg da izjave saučešće jer je neko retardirano dijete uzelo pušku i pucalo po školi i kao što su politili da proglase dan žalosti zbog događaja koji nema veze s nama. I oni su sigurno proglasili dane žalosti zbog svih tragedija od tada do danas u BiH, evo svi političari iz Srbije poletili u Jablanicu i Tuzlu da izjavljuju saučešća, jesu, ali u kurcu.
Ko nas bre zavadi. Bratstvo i jedinstvo, tri vjere jedna nacija. Nabijem vas na ku.rac ko god ovako misli. Vi ste gori od njih 10 puta.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Politički poeni , bolje ga skloni . Nebitan lik za ovu temu .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Valjda Klix uputi zvanično izvinjenje Dodiku, red bi bio.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Tacno sam znao sta ce napisati
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Jbt ja zaboravio da Edin komentarise i gledo na hrv areni. E jesam i debil, gori od Atica
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Samo da kažem koliko smo u Turskoj zaslužili izgubiti manjom razlikom toliko smo ovdje i zaslužili pobjediti ali svakako pobjediti a da imaš 50% sa slobodnog je nemoguće i tu sva priča počinje i staje. Ipak svaka čast igračima koji su sa tim procentima uspjeli da igraju egal utakmicu i vide kroz cijelu skoro. Nadam se da možemo iznenaditi Tursku u julu mada će biti izuzetno teško naročito ako ne budemo kompletni.
Žao mi je jedino što se nije skandiralo protiv Bevbe i odgovornih u savezu zbog čega Lazić nije došao na okupljanje. Mislim da je ovo trebao biti prioritet i kada se može skandirati na fudbalskim utakmicama skandirati: "Savez napolje!" A ljudi u savezu odradili ono što su navijači tražili. Tražili smo Barbu za selektora dobili ga, tražili Spahića da bude povezan sa repkom dobili smo. Ali zato kad su problemi u KS onda se ne tjeraju ovi iz saveza.
Žao mi je jedino što se nije skandiralo protiv Bevbe i odgovornih u savezu zbog čega Lazić nije došao na okupljanje. Mislim da je ovo trebao biti prioritet i kada se može skandirati na fudbalskim utakmicama skandirati: "Savez napolje!" A ljudi u savezu odradili ono što su navijači tražili. Tražili smo Barbu za selektora dobili ga, tražili Spahića da bude povezan sa repkom dobili smo. Ali zato kad su problemi u KS onda se ne tjeraju ovi iz saveza.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Pravo mi je žao Gjergje, sa ovako limitiranim rosterom baš je kvalitetno hendlao meč do 4/4 odnosno do Atićevog pomraćenja uma. On kad je isključen znalo se da od pobjede nema ništa jer ostalo je još više od 8 minuta do kraja a bilo je, koliko, samo 6-7 razlike.
Nažalost, Edin nas je yebao na više načina. Prvo ostali smo bez bitnog igrača (možda i najvažnijeg večeras), drugo ostali smo bez igrača koji je igrao jako dobar meč, treće unio je nervozu u ekipu i četvrto ostali smo na samo jednom normalnom vanjskom igraču. To je jednostavno previše da dobiješ ekipu koja je objektivno kvalitetnija od tebe.
Epilog nakon Atićevog isključenja smo vidjeli, neorganizovani napadi, porađanje poena, greške, isforsirani šutevi, čak je nekako i odbrana potonula nakon toga pa su nas Srbi lako probijali, a to je zapravo sve posljedice unošenja nervoze u tim.
Na kraju smo eto čak još i dobro prošli jer smo imali napad i 6-7 sekundi za produžetak/pobjedu, mada prosto nije bilo realno da izvučemo trijumf večeras s obzirom na sve okolnosti.
Krivo mi je jer smo ovim porazom vjerovatno ostali bez (realnih) šansi za plasman na SP. Da se ne lažemo, nisam ni očekivao da ćemo otići na SP zbog prezahtjevnog sistema takmičenja i baš jakih protivnika, ali bili smo blizu pobjede koja bi nas stavila u jednu vrlo finu i komotnu poziciju. Kažem blizu jer sam uvjeren da bi ovo dobili do kraja da je Atić ostao u igri još bar 3-4 minute, prosto smo izgledali bolje na parketu od Srbije i bilo je samo pitanje hoćemo li ih uzeti kroz rezultatsku klackalicu (ovo od 2 do 5 razlike) ili ćemo iz dobre odbrane konačno vezati dva-tri dobra napada i otići na 10+ jer jbg ovo je bio meč gdjeje serija 5-0 značila kao 10-0 u nekom prosječnom košarkaškom meču, svaki poen i svaka odbrana vrijedili su duplo.
Ali Bože moj, večeras nije išlo, nemam šta zamjeriti momcima i stručnom štabu, pa čak ni Atiću za kojeg znam da je budala. Bilo je u bliskoj prošlosti mečeva gdje su ovi momci to prelamali na svoj stranu, večeras nije bila ta noć i to je to. Sad je glavni cilj sačuvati reprezentaciju da se ne raspadne u igračkom smislu i da sve ne ode u tri pm s obzirom na ove bojkete i generalno sranja van parketa koja se dešavaju nakon Eurobasketa.
Nažalost, Edin nas je yebao na više načina. Prvo ostali smo bez bitnog igrača (možda i najvažnijeg večeras), drugo ostali smo bez igrača koji je igrao jako dobar meč, treće unio je nervozu u ekipu i četvrto ostali smo na samo jednom normalnom vanjskom igraču. To je jednostavno previše da dobiješ ekipu koja je objektivno kvalitetnija od tebe.
Epilog nakon Atićevog isključenja smo vidjeli, neorganizovani napadi, porađanje poena, greške, isforsirani šutevi, čak je nekako i odbrana potonula nakon toga pa su nas Srbi lako probijali, a to je zapravo sve posljedice unošenja nervoze u tim.
Na kraju smo eto čak još i dobro prošli jer smo imali napad i 6-7 sekundi za produžetak/pobjedu, mada prosto nije bilo realno da izvučemo trijumf večeras s obzirom na sve okolnosti.
Krivo mi je jer smo ovim porazom vjerovatno ostali bez (realnih) šansi za plasman na SP. Da se ne lažemo, nisam ni očekivao da ćemo otići na SP zbog prezahtjevnog sistema takmičenja i baš jakih protivnika, ali bili smo blizu pobjede koja bi nas stavila u jednu vrlo finu i komotnu poziciju. Kažem blizu jer sam uvjeren da bi ovo dobili do kraja da je Atić ostao u igri još bar 3-4 minute, prosto smo izgledali bolje na parketu od Srbije i bilo je samo pitanje hoćemo li ih uzeti kroz rezultatsku klackalicu (ovo od 2 do 5 razlike) ili ćemo iz dobre odbrane konačno vezati dva-tri dobra napada i otići na 10+ jer jbg ovo je bio meč gdjeje serija 5-0 značila kao 10-0 u nekom prosječnom košarkaškom meču, svaki poen i svaka odbrana vrijedili su duplo.
Ali Bože moj, večeras nije išlo, nemam šta zamjeriti momcima i stručnom štabu, pa čak ni Atiću za kojeg znam da je budala. Bilo je u bliskoj prošlosti mečeva gdje su ovi momci to prelamali na svoj stranu, večeras nije bila ta noć i to je to. Sad je glavni cilj sačuvati reprezentaciju da se ne raspadne u igračkom smislu i da sve ne ode u tri pm s obzirom na ove bojkete i generalno sranja van parketa koja se dešavaju nakon Eurobasketa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
- invincible1921
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Da su oni pokazali makar neku dozu zelje da se izvinu ili priznaju da su nesto uradili...pa evo i da covjek mozda nesto prigovoriZutti je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:35Ja ne mogu da vjerujem da poslije svega, rata, genocida, masovnih silovanja i maltretiranja, sistematskog uništavanja jednog naroda, postoji čovjek iz reda bošnjaka koji na to sve zatvara oči i sa počiniocima svega toga, koji pritom i dalje njeguju tu ideologiju, želi stvarati normalan, ljudski odnos. I u pravu si, gori su naši debili nego četnici. Mada, mi smo i u ratu imali takvu jednu grupaciju ljudi, koja je ratovala sa svojim narodom, pa ne čudi što i u miru takvi postoje.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:24Najbolje da smo im crveni tepih stavili i po jednu ružu za svakog igrača, te člana stručnog štaba.
Isto ko što su svi naši političari poletili u Bg da izjave saučešće jer je neko retardirano dijete uzelo pušku i pucalo po školi i kao što su politili da proglase dan žalosti zbog događaja koji nema veze s nama. I oni su sigurno proglasili dane žalosti zbog svih tragedija od tada do danas u BiH, evo svi političari iz Srbije poletili u Jablanicu i Tuzlu da izjavljuju saučešća, jesu, ali u kurcu.
Ko nas bre zavadi. Bratstvo i jedinstvo, tri vjere jedna nacija. Nabijem vas na ku.rac ko god ovako misli. Vi ste gori od njih 10 puta.
Ljudi ti svaki dan daju do znanja sta misle o tebi i opet evo nadju se ovi moralisti...ja tim svim moralistima zelim od srca da se sretnu sa drugom stranom, tom istom koju brane
=\_1921_/=
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
CAZIN je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:40Samo da kažem koliko smo u Turskoj zaslužili izgubiti manjom razlikom toliko smo ovdje i zaslužili pobjediti ali svakako pobjediti a da imaš 50% sa slobodnog je nemoguće i tu sva priča počinje i staje. Ipak svaka čast igračima koji su sa tim procentima uspjeli da igraju egal utakmicu i vide kroz cijelu skoro. Nadam se da možemo iznenaditi Tursku u julu mada će biti izuzetno teško naročito ako ne budemo kompletni.
Žao mi je jedino što se nije skandiralo protiv Bevbe i odgovornih u savezu zbog čega Lazić nije došao na okupljanje. Mislim da je ovo trebao biti prioritet i kada se može skandirati na fudbalskim utakmicama skandirati: "Savez napolje!" A ljudi u savezu odradili ono što su navijači tražili. Tražili smo Barbu za selektora dobili ga, tražili Spahića da bude povezan sa repkom dobili smo. Ali zato kad su problemi u KS onda se ne tjeraju ovi iz saveza.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Koji glupan Edin radio za arenu BIH i normalno da je za nas navijao . Na Areni Srbija prenosio Darko Plavsic navijao za Srbiju.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 30 nov 2025, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
- akisarajevo92
- Postovi: 19220
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
i Amarova djevojka bila u dvoranibabino je napisao/la: ↑30 nov 2025, 22:44od veceras se ne bi odazvali ni madal, ferdinand,marlostan...Kobayashi je napisao/la: ↑30 nov 2025, 22:40Ko se identifikuje sa cetnicima i zbog psovanja cetnicima ne želi da dodje, i ne treba. Vrlo jasno.231983 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 22:35Za onu mater cetnicku a tribina Ilica vise nema, a i nek nema yebat ga. Kondic ako je gledao, nema ni njega takodjer, al nek nema ni njega, yebat ga, nije ga nikad ni bilo.
I jos jednom, cestitke navijacima na fer i korektnom navijanju.. yebes vise uvijanje!![]()
suska se da ce raskinuti s njim nakon tog skandiranja, nek znaju da su i za to krivi
Don't believe the hype.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Upravo tako! Naši odmah izglasali Dan žalosti u BiH zbog masakra u Beogradu, ali zato genocid u Srebrenici 11. juli nije Dan žalosti u čitavoj BiH jer ne daju Srbi, zato nema Dana žalosti zbog Jablanice, Tuzle, jer ne daju SNSD i HDZ... I sad se još trebamo izvinjavati jer zaboga zviždimo narodu koji je izvršio genocid, pobio nam kompletne familije i nikad se nisu izvinili za zločine nego nas i dalje provociraju, veličaju ratne zločince i negiraju genocid. Fakat smo narod za izučavanje...baboedindzeko09 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:24Najbolje da smo im crveni tepih stavili i po jednu ružu za svakog igrača, te člana stručnog štaba.
Isto ko što su svi naši političari poletili u Bg da izjave saučešće jer je neko retardirano dijete uzelo pušku i pucalo po školi i kao što su politili da proglase dan žalosti zbog događaja koji nema veze s nama. I oni su sigurno proglasili dane žalosti zbog svih tragedija od tada do danas u BiH, evo svi političari iz Srbije poletili u Jablanicu i Tuzlu da izjavljuju saučešća, jesu, ali u kurcu.
Ko nas bre zavadi. Bratstvo i jedinstvo, tri vjere jedna nacija. Nabijem vas na ku.rac ko god ovako misli. Vi ste gori od njih 10 puta.
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 30 nov 2025, 23:49, ukupno mijenjano 5 puta.
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ne kontaš ti , navijači Partizana su namjerno targetirali Musi i njega vrijeđali . Kao i navijači Zadra .hayden je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:30Nemoj da se pravimo Englezi.VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:28Ne misli se na srbe , nego se misli baš na četnike .hayden je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:21Previse se o navijanju prica.
Bilo vrijedjanja, bice ga i u Beogradu.
Kad se pjeva cetnicima misli se na Srbe, Turcima misli se na Bosnjake.
Ono sto je razlika je da u srpskom sastavu nema Bosnjaka, u bosanskomima Srba. I zamisli pjevas pjesmu gazi cetnika, a u dresu reprezentacije ti igra Srbin. O tome se godinama ne razmislja.
Kosarkaski, vrlo tanko. Utakmicu rjesila sira rotacija i slobodna bacanja.
Ništa neće dotaći Srbe u reprezentaciji Bosne i Hercegovine , oni nemaju veze sa četnicima .
Zamisli Musi pjevaš Musa Turčine , pa ga onda zoveš da dođe da te pojača ?
Naravno da smeta. Kao sto je smetalo i Musi tada.
Porediti klupsko navijanje i reprezentativno nema smisla.
Večeras je prozivana Srbija , država koja je izvršila agresiju na Bosnu i Hercegovinu . Koja se nije izvinula za ratne zločine , niti je platila odštetu .
Ne znam kako da se osjete prozvanim Srbi koji nastupaju za Bosnu i Hercegovinu .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Bio sam u dvorani, je li Avdija nesto sporno rekao u prenosu ili ovaj indijanac spinuje po obicaju?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.







