Svega pomalo..apatije, losih rezultata, sukoba uprava, saveza..dosli smo evo i do termina...maltene da ne znas ko su kluobvi konto bi neka rendom utakmica.
Jos i ovo vrijeme ko da je smak svijeta
Svega pomalo..apatije, losih rezultata, sukoba uprava, saveza..dosli smo evo i do termina...maltene da ne znas ko su kluobvi konto bi neka rendom utakmica.