FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
A valja im sutra na pos'o, fakultet, u skolu, na kafu... hahahahahahaha
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam jel Mario sam ili je to asistirao Mamic,ali svaka cast za pripremu i postavljanje tekme.
Derbi s ovakvim ishodom je godinama unazad visio u zraku.
Koja satisfakcija za dusu

Derbi s ovakvim ishodom je godinama unazad visio u zraku.
Koja satisfakcija za dusu
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 07 dec 2025, 16:13, ukupno mijenjano 2 puta.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Dajte mi da odgledam snimak još jednom na tv-u ovo! Šaljite link pls ko ima
- BegovicRamiz
- Postovi: 2719
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ja jos nisam izaso iz podruma
nesto je puklo oko 10 do 2
jel neko isao na uvidjaj
nesto je puklo oko 10 do 2
jel neko isao na uvidjaj
Re: FK Sarajevo
Da ne bude problema s administracijom, naglašavam da je link potpuno legalan.
Snimak tekme do zadnjeg gola (nažalost fali par zadnjih minuta):
https://webtvstream.bhtelecom.ba/rec/as ... 121300.mp4
Video se može gledati odmah na linku ali i skinuti
BRAVO MOMCI

Snimak tekme do zadnjeg gola (nažalost fali par zadnjih minuta):
https://webtvstream.bhtelecom.ba/rec/as ... 121300.mp4
Video se može gledati odmah na linku ali i skinuti
BRAVO MOMCI
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: FK Sarajevo
Cimirot i Oliveria ne smiju igrat u prvoj. Zasto ali zasto hebeno ovako nismo igrali protiv hebenog Rudara, Veleza, itd..
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najbolji posao je uradio onaj momak iz kluba koji nije dao nasima da izadju na poluvrijeme zajedno sa uhljupima da ih ne bi gamad provocirala i neko crveni zaradio. Koja je to bagra od ljudi i kluba
Re: FK Sarajevo
Ponosan u porazu i ponizan u pobjedi. Čestitke svima od sš, igrača i navijača.
Ekipu nadograditi sa par extra igrača i tjt.
Re: FK Sarajevo
Još kad nam Maminjo nađe nekog killera u napadu za proljetni dio 
Re: FK Sarajevo
Najveca pobjeda u derbiju otkako se igra zajednicka liga 
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
- MaroonWhite1946
- Postovi: 260
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne treba biti ponizan u pobjedi na derbiju, od mene ne opstaju, a plava sisa Peljto ih je spasila od bar jos jednog gola
...sve drugo ce proci! 🇱🇻
- Jet2Holiday
- Postovi: 1028
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Adeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeee
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
Elezi odličan na novoj poziciji.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
SEKS
J.ebani su!
J.ebani su!
-
misstianopenaldo
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Guli igrac utakmice.
Oprosti sto sam bio baraba...
Oprosti sto sam bio baraba...
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cestitke prije svega na pobjedi, ali hajmo biti realni. Pitari sve zaborave kad zelju pobijedis. Najvise mrzim derbije zbog toga. Do jucer smo bili tarabe obicne a sad smo osvajaci univezuma. Odma prizivamo nova pojacanja, titule i sl. A to sto ne mozemo rudara i radnika dobit nista. **** ga derbi, bodovi su isti za svakog protivnika.
I odma neko dizanje ljajica, jedan go iz slobodnjaka ne vrijedi 100k mjesecno. Jeste li normalni?
I odma neko dizanje ljajica, jedan go iz slobodnjaka ne vrijedi 100k mjesecno. Jeste li normalni?
Online
Trenutno korisnika/ca: ErosViverosViv i 9 gostiju.


