FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 09 dec 2025, 10:13

KarloIvandic je napisao/la:
09 dec 2025, 08:33
NoProfit je napisao/la:
09 dec 2025, 00:24
slika
gdje je napravljen ?
AI
ISTINA ZA VEDRANA!

HZSydney
Postovi: 148
Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZSydney » 09 dec 2025, 10:30

Meni od derbija u glavi ona Cirina " Je..ali smo im majku majcinu" 😂 trebali smo im slozit 4-5 komada u vise navrata zadnjih sezona tako da sad imaju smisla one njihove proslave remija iz derbija u derbi. Ovima sto I'm se ne svidja majica nek ne kupuju, mozda mi ostane jedna ako dodjem na proljece.
.. jer Stari je volio Sarajevo...

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 09 dec 2025, 10:43

Svima je sad jasno, kada Sarajevo uzima tekme i derbije, mediji šute.

Smetamo i smetali smo. Uvijek.

Zato i plave, i ove što šire i širili su negativu, ne ulazeći u namjere, treba malo u stilu Adema :shh: . Nisam za Ismira generalno, jer glupi bi bili da mislimo da nema ljudi koji bi bolje radili posao i od njega i od ove uprave. Trenutno imamo ovo što imamo, radi se, tako da zbiti redove dok traje polusezona. Na pauzama raditi potrebne rezove jer dobro svi znamo da velike promjene u periodu utakmica nikada ne završe dobro.

P.S. Što se majice tiče, nije za Fan Shopa. Mišljenja sam uvijek za onu “sa gospodom gospodski, sa papcima na njihov način”, ali definitivno koliko dobro radimo marketing, trebamo se vratiti na neke vrijednosti otprije. Uvijek smo bili poštovani kao gospoda. Trebali bi biti primjer i na domaćim utakmicama prirediti gostima uvijek fin doček i u svlačionicama i sve. Osim ovim provokatorima.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 09 dec 2025, 10:48

Varijantas8 je napisao/la:
09 dec 2025, 09:27
KarloIvandic je napisao/la:
09 dec 2025, 08:33
NoProfit je napisao/la:
09 dec 2025, 00:24
slika
gdje je napravljen ?
Mislim da je montaza ovo, al bi valjalo da legne negdje.
Nadam se da ce ovo neko uraditi sto prije!

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 09 dec 2025, 10:52

Braćo p.rcate li plavušane? Evo treći dan ne mogu opstat od mene, moguć je i fizički obračun kako je krenulo oko 2 sata popodne :rol: :rol: :rol: :rol:
Sarajevo ljubavi moja 1946

Avatar
Shategabri
Postovi: 18979
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 09 dec 2025, 11:03

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
09 dec 2025, 08:35
Kad se dobije svi su tigrovi i legende, a prije 7 dana su svi bili ublehe. Tako ce biti i ako se ne dobije Zrinjski. Odjednom Ljajic vrijedi svakog feninga, Bralic je Maldini, Renan se vraca na stare staze slave, a Elezi je egal sa Pedrijem. Pobjeda je bila strasna od zalaganja, golova i atmosfere ali daleko je ovo od ozbiljne igre

Ove majice su meni glupost
Renan je i dalje ****.
Jedan sretni gol teško da će napraviti preokret u njegovoj očajnoj formi.
Koševo Zapad

Avatar
teamnorth1989
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la teamnorth1989 » 09 dec 2025, 11:04

uvijek smo nekako na proljece cini mi se bili slabiji nego na jesen i ne pamtim da smo na zimu uboli sa pojacanjima. Nadam se da ce ove zime ubosti sa ciljanim pojacanjima i da cemo biti bolji na proljece. Manje vise se znalo i prije pocetka sezone da je ove sezone prvo mjesto rezervisano za Borac.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7193
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 09 dec 2025, 11:27

teamnorth1989 je napisao/la:
09 dec 2025, 11:04
uvijek smo nekako na proljece cini mi se bili slabiji nego na jesen i ne pamtim da smo na zimu uboli sa pojacanjima. Nadam se da ce ove zime ubosti sa ciljanim pojacanjima i da cemo biti bolji na proljece. Manje vise se znalo i prije pocetka sezone da je ove sezone prvo mjesto rezervisano za Borac.
Teško da mi možemo šta na proljeće uraditi. Borac se odlijepio, 14 bodova već sad, a imaju dvije utakmice da odigraju. Ukoliko se želi nešto uraditi, napasti kup i superkup, sačuvati igrački kadar, pojačati na mjestima gdje treba i sljedeće sezone nešto uraditi. Na ljeto nikog iz prvih 11 ne smijemo prodati, ako već to planiramo sad na zimu dovesti adekvatne zamjene da se prilagode.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Kimun
Postovi: 325
Pridružen/a: 08 avg 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kimun » 09 dec 2025, 11:33

Evo poklon jedan gif od mene


slika

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 09 dec 2025, 11:34

H8Z7 je napisao/la:
09 dec 2025, 11:27
teamnorth1989 je napisao/la:
09 dec 2025, 11:04
uvijek smo nekako na proljece cini mi se bili slabiji nego na jesen i ne pamtim da smo na zimu uboli sa pojacanjima. Nadam se da ce ove zime ubosti sa ciljanim pojacanjima i da cemo biti bolji na proljece. Manje vise se znalo i prije pocetka sezone da je ove sezone prvo mjesto rezervisano za Borac.
Teško da mi možemo šta na proljeće uraditi. Borac se odlijepio, 14 bodova već sad, a imaju dvije utakmice da odigraju. Ukoliko se želi nešto uraditi, napasti kup i superkup, sačuvati igrački kadar, pojačati na mjestima gdje treba i sljedeće sezone nešto uraditi. Na ljeto nikog iz prvih 11 ne smijemo prodati, ako već to planiramo sad na zimu dovesti adekvatne zamjene da se prilagode.
dok je mamic tu ne treba da se brinemo za igracki kadar. Samo se nadam da ce imati uticaj kod Vice jer drugacije se ne moze. Na Mirvica ne treba ni racunati

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 09 dec 2025, 11:52

KarloIvandic je napisao/la:
09 dec 2025, 08:33
NoProfit je napisao/la:
09 dec 2025, 00:24
slika
gdje je napravljen ?
Jedan ima na ČV, ne znam gdje su ostali

slika

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 09 dec 2025, 12:03

Ma pustite price, jel prevelik hype, jel Ljajic pretjerao, jesul trebale majice, grafiti, zajebavanje plavih itd.. Neka raja uziva. Ovih stvari je uvijek bilo i bit ce s obje strane. To je specificno za nas derbi od kad postoji i zbog toga je mozda i jedinstven u regiji a mozda i sire. Ta draz treba da se njeguje a ne da se o tom polemise.

Ono sto je bar meni bitno, je da je ekipa konacno odigrala jednu dobru efikasnu utakmicu pa jos na derbiju.. Ovim su sigurno ozivjeli sezonu i okrenuli atmosferu u i oko ekipe. Sve se poklopilo pa su tako i igraci pojedinacno dali ono sto kogu i sto svi ocekujemo od njih u kontinuitetu. Guli je bio vodja, nije bio skrt, namjestio 3 gola i bio igrac utakmice. Bralic bio cvrst odradio posao, pojeo njihove napadace. Banic siguran, bez ikakve nervoze zaustavio sve sto je doslo do njega. Ristovski ludjacka energija koja je tjerala citavu ekipu, u svim konfliktnim situacijama bio na prvoj liniji s njima, fudbalski onako kako ocekujemo - bez kiksa. Elezi non-stop opasan, pokazao zasto je tu i zasto je igrao u klubovima prije nego je dosao kod nas. Renan borio se i konacno pogodio, Mlinaric onakvu zavrsnicu imaju samo plemeniti igraci, Ljajic majstor i nevjerovatno koliko mu je bilo stalo… itd itd itd.
Samo neka ovo prenesu na sledecu utakmicu i na proljece, nasem a i njihovom zadovoljstvu nece bit kraja..

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 09 dec 2025, 12:12

luckystrike je napisao/la:
09 dec 2025, 11:52
KarloIvandic je napisao/la:
09 dec 2025, 08:33
NoProfit je napisao/la:
09 dec 2025, 00:24
slika
gdje je napravljen ?
Jedan ima na ČV, ne znam gdje su ostali

slika
:rol: :rol: :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 09 dec 2025, 12:14

RaymondRed je napisao/la:
08 dec 2025, 19:31
NeSamSafetee je napisao/la:
08 dec 2025, 19:29
slika
Nismo vise gospodski klub
Dosta je vala i tvog bilo... :D

Avatar
OzmoodPinglewood
Postovi: 247
Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OzmoodPinglewood » 09 dec 2025, 12:17

Vanja8 je napisao/la:
09 dec 2025, 12:14
RaymondRed je napisao/la:
08 dec 2025, 19:31
NeSamSafetee je napisao/la:
08 dec 2025, 19:29
slika
Nismo vise gospodski klub
Dosta je vala i tvog bilo... :D
Napokon!
SARAJEVO SIAMO NOI

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 09 dec 2025, 12:22

Bas seljacki potez sa ovim majicama
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1025
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 09 dec 2025, 12:23

Treba slaviti i boli me qurac sta ce plavi reci.

Ovo je jedan od nacina da se i ekipa podigne.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 09 dec 2025, 12:37

Vanja8 je napisao/la:
09 dec 2025, 12:14
RaymondRed je napisao/la:
08 dec 2025, 19:31
NeSamSafetee je napisao/la:
08 dec 2025, 19:29
slika
Nismo vise gospodski klub
Dosta je vala i tvog bilo... :D
E svaka čast brate, dosta više!
Sarajevo ljubavi moja 1946

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6353
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 09 dec 2025, 12:38

Kimun je napisao/la:
09 dec 2025, 11:33
Evo poklon jedan gif od mene


slika
Al ovaj pokret rukom, Rile kralju :mrgreen:
- FKS -

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 09 dec 2025, 12:44

Kimun je napisao/la:
09 dec 2025, 11:33
Evo poklon jedan gif od mene


slika
Rile je kralj

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []