FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ali ekstaza na sjeveru za 4 0

-
bordospartanac
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Akobogda.eccehomo je napisao/la: ↑09 dec 2025, 20:09Isti sam ti, vjerujem da uzimamo svinjebordospartanac je napisao/la: ↑09 dec 2025, 18:19Neovisno o trenutnom raspolozenju, u Mostar idemo po pobjedu, u istu vjerujem.
-
UltraNorth
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Otjerao bih nebitne : rockov , kapetanovic , paskalev , julardzija , butic , chidi , renan .
Neke mladje sto nisu u konkurenciji za prvi tim poslao bih na posudbu. Po meni fali nam lijevi bek i jedan jak spic. Gulija ne bih prije ljeta prodavao . Ako cemo nastaviti igrati u formaciji 4231 onda bi ovako moglo biti:
Banic
Mujkic gojkovic ristovski beganovic
Cimirot ignatkov ljajic
Guli mlinaric elezi
Mlinaric mora podici formu isto kao i mujkic tu bih na njihove pozicije doveo pojacanja . Mali ignatkov mlad je , ima potencijal , ali mora vise loptu naprijed gurati . Cim primi loptu pravi okret i nazad je gura . Sve zavisi od forme igraca na klupi turda kupresak bralic jovic kyeremeh maroodza djordjevic mamas i par juniora
Neke mladje sto nisu u konkurenciji za prvi tim poslao bih na posudbu. Po meni fali nam lijevi bek i jedan jak spic. Gulija ne bih prije ljeta prodavao . Ako cemo nastaviti igrati u formaciji 4231 onda bi ovako moglo biti:
Banic
Mujkic gojkovic ristovski beganovic
Cimirot ignatkov ljajic
Guli mlinaric elezi
Mlinaric mora podici formu isto kao i mujkic tu bih na njihove pozicije doveo pojacanja . Mali ignatkov mlad je , ima potencijal , ali mora vise loptu naprijed gurati . Cim primi loptu pravi okret i nazad je gura . Sve zavisi od forme igraca na klupi turda kupresak bralic jovic kyeremeh maroodza djordjevic mamas i par juniora
Re: FK Sarajevo
Upravo sam to i rekao, al u slucaju da nebude se vratio i nebude imo kvalitet kakav je imao ja bi ga zadrzo jer takav covjek sportista i profesionalac mora svaka ekipa da ima jer njegovo samo prisustvo vrijedi puno..GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑09 dec 2025, 22:47Ugovor mu je do ljeta 26e.jurisicduska je napisao/la: ↑09 dec 2025, 22:21Gojkovic ima 30 godina i umjesto da pričamo da oko njega gradimo ekipu da ostane 6 slijedećih godina ovaj priča da treba sjedit na klupi i bit savjetnik mladim e svašta.
Ako nakon priprema pokaže kvalitet koji ima, a hoće sigurno jer je on veliki profesionalac, ja bi mu produžio ugovor na najmanje 3 godine. On treba kod nas biti ono što je Jakovljević u Zrinjskom već godinama.
Ponovo kazem on ako bude procepio stavit ugovor na jos 4 godine
Adem gojko gojkovic banic ristovski began keremech jos bi turio tu bralica al nemogu nikako kad mi prolete one amaterske pogreske, al eto.
Al realno tesko mozemo FINANCISKI izdrzat ovih 7-8 igraca vise od 2 gidine..
Jel vjerujem da godisnje kostaju vise nego zrinjskijev citav roster od 25 igraca plus glavni stadion VELEZA pod bjelim brijegom
Re: FK Sarajevo
Zbog visoke pobjede niko ne pise o namjernon gresci peljte i govvana iz var sobe. Onaj faul nad gulasem prije ademovov gola je cist crveni karton. Namjerno udaranje laktom a uz to jos i zadnji covjek, dva razloga za crveni.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne koštaju. Zrinjski ima približan budžet Sarajevu.
Biblija eto tamo dzaba igra. Hajd pustimo se šuplje. Imaju u Zrinjskom igraci ozbiljne plate. Ljudi hladno uzmu Čavara da im ne igra. Nemojmo se zajebavat
Sto se Peljte i suđenja tiče frajer ih je cijelu utakmicu bezuspješno pokušavao vratiti u utakmicu. Svim silama. Ali bili smo pametni.
Biblija eto tamo dzaba igra. Hajd pustimo se šuplje. Imaju u Zrinjskom igraci ozbiljne plate. Ljudi hladno uzmu Čavara da im ne igra. Nemojmo se zajebavat
Sto se Peljte i suđenja tiče frajer ih je cijelu utakmicu bezuspješno pokušavao vratiti u utakmicu. Svim silama. Ali bili smo pametni.
Re: FK Sarajevo
Na Areni komentator spominje kako je na derbiju u pocasnoj lozi bio i Vejsil Varupa, covjek ciju je karijeru prekinula saobracajna nesreca. Kazu da je bio najtalentovaniji igrac koji je trebao da igra za Sarajevo. Jeli zna neko o njemu nesto?
- DoktorXabaras
- Postovi: 2037
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10158
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Desni bek i napadac potrebni.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Bravo Gospodine Iz SarajevaGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑09 dec 2025, 22:47Ugovor mu je do ljeta 26e.jurisicduska je napisao/la: ↑09 dec 2025, 22:21Gojkovic ima 30 godina i umjesto da pričamo da oko njega gradimo ekipu da ostane 6 slijedećih godina ovaj priča da treba sjedit na klupi i bit savjetnik mladim e svašta.
Ako nakon priprema pokaže kvalitet koji ima, a hoće sigurno jer je on veliki profesionalac, ja bi mu produžio ugovor na najmanje 3 godine. On treba kod nas biti ono što je Jakovljević u Zrinjskom već godinama.
-
KarloIvandic
- Postovi: 535
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mislim da je danas ili ovih dana neko akcija skupljanja novca za njega. U vitezu ce biti nesto ( da li utakmica ili samo dogadjaj za supljanje ) i vidim cak 5 bivsih hrvatskih reprezentativaca ce biti na tom skupljanju. Ne znam sto klub nije pokrenuo neku akciju za njega .
Re: FK Sarajevo
KarloIvandic je napisao/la: ↑10 dec 2025, 08:43mislim da je danas ili ovih dana neko akcija skupljanja novca za njega. U vitezu ce biti nesto ( da li utakmica ili samo dogadjaj za supljanje ) i vidim cak 5 bivsih hrvatskih reprezentativaca ce biti na tom skupljanju. Ne znam sto klub nije pokrenuo neku akciju za njega .

SARAJEVO SIAMO NOI <3
Re: FK Sarajevo
U moru izmisljenih pozicija u klubu, mahom za dame iz SFK, moralo se naci jedno mjesto za Vejsila. Mozda nije ostavio pecat kao pojedini, ali za ovakve ljude se klub uvijek mora pobrinuti, ukoliko je u mogucnosti, a jeste.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
- robertkosar
- Postovi: 3623
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije trebao da igra nego je igrao cinimi se oko 3 god. Do pred sami rat. Bio je borac na terenu. Kada je poceo belaj otisao je u croatiu i tamo igrao za neki klub. Vidis kakva ti je sudbina upisana nemozes pobjec od nje. Pobjegao od rata iz Bosne tamo ga zadesi saobracajna nesreca.juka55 je napisao/la: ↑10 dec 2025, 08:49KarloIvandic je napisao/la: ↑10 dec 2025, 08:43mislim da je danas ili ovih dana neko akcija skupljanja novca za njega. U vitezu ce biti nesto ( da li utakmica ili samo dogadjaj za supljanje ) i vidim cak 5 bivsih hrvatskih reprezentativaca ce biti na tom skupljanju. Ne znam sto klub nije pokrenuo neku akciju za njega .
![]()
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
Re: FK Sarajevo
I opet na ovaj Bandic sudi i to protiv kluba za kojeg on uvijek sudi. Pa posusje ne moze ovog lika , a nama ga vazda dodijele
Re: FK Sarajevo
hoce li ovo savez praviti tribinu u Banja Luci i Mostaru?
najavljuje se obnavljanje Zenice, a dobijamo da savez pravi stadione Borcu i Zrinjskom
najavljuje se obnavljanje Zenice, a dobijamo da savez pravi stadione Borcu i Zrinjskom
- teamnorth1989
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
a raja pise trebalo je iskoristiti priliku i sa Vicom dogovoriti nacionalni stadion u Sarajevu
. Postoje ljudi koji i danas ne kontaju da savez drze SNSD i HDZ i samo ce iskoristiti pare od saveza da srede stadione u Banja Luci i Mostaru koje nikad ne bi mogli napraviti na drugaciji nacin.
Re: FK Sarajevo
I Džemi Smječaninu, lik na parkingu radi.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
robertkosar je napisao/la: ↑10 dec 2025, 09:21Nije trebao da igra nego je igrao cinimi se oko 3 god. Do pred sami rat. Bio je borac na terenu. Kada je poceo belaj otisao je u croatiu i tamo igrao za neki klub. Vidis kakva ti je sudbina upisana nemozes pobjec od nje. Pobjegao od rata iz Bosne tamo ga zadesi saobracajna nesreca.juka55 je napisao/la: ↑10 dec 2025, 08:49KarloIvandic je napisao/la: ↑10 dec 2025, 08:43
mislim da je danas ili ovih dana neko akcija skupljanja novca za njega. U vitezu ce biti nesto ( da li utakmica ili samo dogadjaj za supljanje ) i vidim cak 5 bivsih hrvatskih reprezentativaca ce biti na tom skupljanju. Ne znam sto klub nije pokrenuo neku akciju za njega .
![]()
Vejsila se ne mogu sjecati, ali brata mu rahmetli se naravno dobro sjecam. Legenda lige. Tuzne price, ali svaka cast ovim ljudima iz Hrvatske sto organizuju tekmu i pomoc.
Re: FK Sarajevo
Džemo je izdao FK Sarajevo otišao je za sto maraka u Ćelin Đerzelez tad se zamalo nismo ugasili.
ISTINA ZA VEDRANA!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


.png)