FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 12 dec 2025, 13:58

junioR je napisao/la:
12 dec 2025, 13:40
Turo je napisao/la:
12 dec 2025, 12:18
Organizacione promjene u Akademiji FK Sarajevo

Fudbalski klub Sarajevo obavještava javnost da nije produžena saradnja sa Dženanom Hošićem, Edinom Bećarom, dok je sa Edinom Dudom dogovoren sporazumni raskid saradnje.

U skladu sa prioritetom razvoja mladih igrača i unapređenja stručnog rada, u narednom periodu biće imenovani novi treneri u kategorijama U-19 i U-9.

FK Sarajevo se zahvaljuje Hošiću, Bećaru i Dudi na dosadašnjem angažmanu i doprinosu rada Akademije, te im želi mnogo uspjeha u daljoj karijeri.
Ovo je gotova priča od kad je Skoro otisao, samo se čekao kraj polusezone.

Lp
Da li bi nam mogao reci vise o planovima na zimu s obzirom da si dobro informisan?
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 12 dec 2025, 14:29

napoleon72 je napisao/la:
12 dec 2025, 10:18
Pitaristok je napisao/la:
12 dec 2025, 08:14
"Osjeti li se nacinalni naboj na utakmicama u SARAJEVU"?

Ima i u Sarajevu tog naboja, ali u odnosu na Mostar ili Banja Luku, taj naboj na skali 1/10, gdje je nacionalizam 9, kod nas je 2.
Loš odgovor Zekić, izjednači on nas sa ovim bolesnima.
Nije nas izjednacio. Prvo, sto se s istoka moze svasta cut svaku utakmicu. Drugo, kod nas se cesto mijesa nacionalizam i sovinizam. Nacionalizam je dobra stvar, zestoko voljet svoje. Ljiljani, jedna si jedina, volim te Bosno... sve to je nacionalizam. Majku ust.asku, cet.nicku, srpsku, to je sovinizam i to je kod nas na skali 2/10, jer bude pojedinacnih povika uvijek.
Google, chat gpt, sta ti je volja. Izguglaj sta je nacionalzam, a sta patriotizam.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 12 dec 2025, 14:30

jel istina da je sin naseg Vede Surkovica preselio
tuge Allaha mi

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 dec 2025, 15:01

Samo sad poslati dopis savezu sa zahtjevom da se igra na stadionu Rodjeni ili nekom drugom terenu posto BB nije u stanju da odrzi utakmicu PL BiH kako su naveli.
Odjednom ne rade tribinu nego murija ne da,yebo vam praljak mamu skutorsku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 12 dec 2025, 15:04

Nisu samo njih trojica nogirana, leti 5 zena uhljeba sto sto zive od kluba deceniju.

HVALA TI MAMICU SAMO NASTAVI!!! NEMA ZIVOTA OD SARAJEVA UHLJEBI POGANI
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 12 dec 2025, 15:11

NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:01
Samo sad poslati dopis savezu sa zahtjevom da se igra na stadionu Rodjeni ili nekom drugom terenu posto BB nije u stanju da odrzi utakmicu PL BiH kako su naveli.
Odjednom ne rade tribinu nego murija ne da,yebo vam praljak mamu skutorsku
Neutralni teren ili zamjena domaćinstva, klub hitno da reaguje!

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 dec 2025, 15:28

ErosViverosViv je napisao/la:
12 dec 2025, 15:11
NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:01
Samo sad poslati dopis savezu sa zahtjevom da se igra na stadionu Rodjeni ili nekom drugom terenu posto BB nije u stanju da odrzi utakmicu PL BiH kako su naveli.
Odjednom ne rade tribinu nego murija ne da,yebo vam praljak mamu skutorsku
Neutralni teren ili zamjena domaćinstva, klub hitno da reaguje!
Bas tako
U suprotnom odbiti izaci na teren,da vidis kako bi hitro reagovali odma
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 678
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 12 dec 2025, 15:32

ErosViverosViv je napisao/la:
12 dec 2025, 15:11
NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:01
Samo sad poslati dopis savezu sa zahtjevom da se igra na stadionu Rodjeni ili nekom drugom terenu posto BB nije u stanju da odrzi utakmicu PL BiH kako su naveli.
Odjednom ne rade tribinu nego murija ne da,yebo vam praljak mamu skutorsku
Neutralni teren ili zamjena domaćinstva, klub hitno da reaguje!
Da mi je i to docekat. Imamo li muda? :hmmmmm:
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 12 dec 2025, 15:50

Bit će ovo dobra zima, aBd.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 12 dec 2025, 16:06

NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:28
ErosViverosViv je napisao/la:
12 dec 2025, 15:11
NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:01
Samo sad poslati dopis savezu sa zahtjevom da se igra na stadionu Rodjeni ili nekom drugom terenu posto BB nije u stanju da odrzi utakmicu PL BiH kako su naveli.
Odjednom ne rade tribinu nego murija ne da,yebo vam praljak mamu skutorsku
Neutralni teren ili zamjena domaćinstva, klub hitno da reaguje!
Bas tako
U suprotnom odbiti izaci na teren,da vidis kako bi hitro reagovali odma
Zaostajemo za njima 11 bodova, titulu i onako mozemo sanjati sto zbog nasih gluposti sto zbog yebanja sudija. I opet se te misevi boje i rade sve, da te vec prije utakmice ubiju u pojam i steknu neku prednost.

Po ovome se vidi velicina kluba. Lava se svi boje pa taman, da je ovako izranjavan kao mi.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 12 dec 2025, 16:07

BegovicRamiz je napisao/la:
12 dec 2025, 14:30
jel istina da je sin naseg Vede Surkovica preselio
tuge Allaha mi
Nemoj mi to govovoriti. Vedo kolega s faxa, insan i po...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 12 dec 2025, 16:11

plisek je napisao/la:
12 dec 2025, 15:04
Nisu samo njih trojica nogirana, leti 5 zena uhljeba sto sto zive od kluba deceniju.

HVALA TI MAMICU SAMO NASTAVI!!! NEMA ZIVOTA OD SARAJEVA UHLJEBI POGANI
Kojih 5 "zena"?

Da proslavimo.

Fine, dobre i osmisljenje tendencije su u ovim potezima.
- FKS -

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 12 dec 2025, 16:11

Istina je, nažalost. Dženaza sutra na Barama.

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 12 dec 2025, 16:16

Oikamid je napisao/la:
12 dec 2025, 16:11
Istina je, nažalost. Dženaza sutra na Barama.
Zajedno isli u osnovnu i srednju, da mu dragi Allah podari sabur u ovim teskim vremenima.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 dec 2025, 16:32

Lavcina je napisao/la:
12 dec 2025, 16:06
NajvecaRadosti je napisao/la:
12 dec 2025, 15:28
ErosViverosViv je napisao/la:
12 dec 2025, 15:11


Neutralni teren ili zamjena domaćinstva, klub hitno da reaguje!
Bas tako
U suprotnom odbiti izaci na teren,da vidis kako bi hitro reagovali odma
Zaostajemo za njima 11 bodova, titulu i onako mozemo sanjati sto zbog nasih gluposti sto zbog yebanja sudija. I opet se te misevi boje i rade sve, da te vec prije utakmice ubiju u pojam i steknu neku prednost.

Po ovome se vidi velicina kluba. Lava se svi boje pa taman, da je ovako izranjavan kao mi.
Drhte oni svi od Sarajeva i kad smo 8.,provjereno

Bit ce ovo sve dobro aBd ako bude sve islo po planu.Popi.sat ce ih Mamic sve
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 12 dec 2025, 16:38

Samo odbiti izaći na teren, ta poruka je glasnija dosta od ostalih.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18860
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 12 dec 2025, 16:41

N3R3D je napisao/la:
12 dec 2025, 16:38
Samo odbiti izaći na teren, ta poruka je glasnija dosta od ostalih.
Sto pa da im damo tek tako 3 boda bez da se oznoje?? Imas druga sredstva da se boris protiv ovoga, nema potrebe teren napustati ili ne izlaziti, jer tad ces svakako izgubiti 3 boda dobiti kaznu itd.

Ovo samo iskoristiti kao motiv vise.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 12 dec 2025, 16:42

Motiv vise, ko u BL kad smo igrali
Za bordobijele boje

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 12 dec 2025, 16:45

N3R3D je napisao/la:
12 dec 2025, 16:38
Samo odbiti izaći na teren, ta poruka je glasnija dosta od ostalih.
Da imaš nekog u savezu pa hajd, da te zaštiti od eventualne kazne, ovako bi nas samo dočekali na volej i kaznili slično kao i sa utakmicom protiv Borca.
Nadam se samo da će i igraći pronaći dodatni motiv u ovom svemu i pobjediti a mi znamo šta će biti poslje. Plato ispred istočne tribine.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 dec 2025, 17:06

SilaMoc1946 je napisao/la:
12 dec 2025, 00:05
Pitar6785 je napisao/la:
11 dec 2025, 15:58
Vanjina objavame obradovala da sam ponovo upalio pornic i evo stavio sam pauzu dok ovo napisem i onda play da vidim hocel ga Adem stavit iz slobodnog


Sad ismir i sanin da ugase prosjacku radnu klasu
I mene brate, drhćem pomalo ako ćeš iskreno :njanjanja: :D
Isti sam


Kazu novine da je laznjak mostarski natedio Mupu da nam zabrani dokazak, valjda ante nobel voli pare angazovat covjeka da odradi poso

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []