Pa mora se neko za sirotinju pobrinut,nekad općina,nekad kanton,dosao red i na dobrotvora Mirvića... Nista novoVirtu4l je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:04Strateški sporazum, sadrži i izlazne klauzule, kojim se isti može prekinuti. Mirvić prema ugovoru navodno ima opciju jednostranog raskida saradnje i povlačenje uloženih sredstava uz određenu nadoknadu, ali samo pod uslovom da to ne ugrozi poslovanje kluba.
To znači da će čak i ako ode morati nastaviti izdržavati klub sa Grbavice i povući uloženo tek nakon što osigura sredstva dovoljna da pokriju i obaveze prema njemu i osiguraju nesmetan rad kluba.
Šta bi dali Divovi sa Kromolja da imaju ovu klauzulu.![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja samo mogu reći pitama i željkanovcima:
Ovo kod vas je jeb.ačina s milion nepoznatih.
Ovo kod vas je jeb.ačina s milion nepoznatih.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navodno ima u klauzula da ga guze na jugu ako ne budu zadovoljni i njeg i ženu mu, navodno. I da im plati i za to.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Obojica izgledaju manje više munjeno, svaki na svoj način.jurisicduska je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:28Bez ikakve zajebancije njihov Mirvic je za naseg sposoban. Nisu uporedivi. Ovaj je bas ozbiljan. To moze bit i dobro i losezavisi kako se uzme hahahah
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Njoj se guzi u ćuzi...jurisicduska je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:51Navodno ima u klauzula da ga guze na jugu ako ne budu zadovoljni i njeg i ženu mu, navodno. I da im plati i za to.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fkt je njihov normala. I pomogao je ovom našem muflonu da stane na noge i ovaj ga ispalio. Nas je debilcina. Ovo pišem bez ikakvog zezanja. Njihov je cijenjen čovjek. Nas je kompleksaš, željan pažnje, uvijek u sjeni brata. Taj lik.Sky9 je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:52Obojica izgledaju manje više munjeno, svaki na svoj način.jurisicduska je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:28Bez ikakve zajebancije njihov Mirvic je za naseg sposoban. Nisu uporedivi. Ovaj je bas ozbiljan. To moze bit i dobro i losezavisi kako se uzme hahahah
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I ovaj ima munjenu facu, možda nije delegat Ismirovog ranga, ali faca nije čista.jurisicduska je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:53Fkt je njihov normala. I pomogao je ovom našem muflonu da stane na noge i ovaj ga ispalio. Nas je debilcina. Ovo pišem bez ikakvog zezanja. Njihov je cijenjen čovjek. Nas je kompleksaš, željan pažnje, uvijek u sjeni brata. Taj lik.Sky9 je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:52Obojica izgledaju manje više munjeno, svaki na svoj način.jurisicduska je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:28Bez ikakve zajebancije njihov Mirvic je za naseg sposoban. Nisu uporedivi. Ovaj je bas ozbiljan. To moze bit i dobro i losezavisi kako se uzme hahahah
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I šta reče nekoć retard "nije sreća para puna vreća",a mnogi sljedbenici podržaše u glas
,jedite sad što ste pokenjali
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bolje da ih je preuzeo jedan drugi Sanin M.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaju li još kakve rodbine?
Sestra nek kupi boyca,
Amiđa svinjskoga,
Šura vehleža,
Zaova širokoga
itd itd
The Mirvić's Premier League
Sestra nek kupi boyca,
Amiđa svinjskoga,
Šura vehleža,
Zaova širokoga
itd itd
The Mirvić's Premier League
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I vaši su kamiondžije ako se ne varam.
Kao što rekoh kod vas je neka je.bačina sa milion nepoznatih.
Vrijeme će pokazati ko su bili Mirvići i koji im je bio interes ulaganje u mrtvi fudbal u BiH.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
“Kmece”DoktorXabaras je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:14Lupaš gluposti u posljednje vrijeme, nije to specifično za tebe.Virtu4l je napisao/la: ↑27 dec 2025, 23:04Strateški sporazum, sadrži i izlazne klauzule, kojim se isti može prekinuti. Mirvić prema ugovoru navodno ima opciju jednostranog raskida saradnje i povlačenje uloženih sredstava uz određenu nadoknadu, ali samo pod uslovom da to ne ugrozi poslovanje kluba.
To znači da će čak i ako ode morati nastaviti izdržavati klub sa Grbavice i povući uloženo tek nakon što osigura sredstva dovoljna da pokriju i obaveze prema njemu i osiguraju nesmetan rad kluba.
Šta bi dali Divovi sa Kromolja da imaju ovu klauzulu.![]()
Sve ti je jasno
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naš moron je barem prodao Viverosa.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemojte se svadjat braćo sa štrumfetama, zamisli svadjaš se sa jednim od ovih.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kmečanje pitarluka na promjene u Želji govori glasnije od bilo čega. Govori da su izmjene bile pun pogodak i da ih je prpa.
**** je kad najjaci klub u drzavi dobije ovoliki iskorak finansijski normlano da si posto automatski najveca prijetnja za 200% ma ko ih **** nek pucaju cirevi
Velikanu pokazi im da si najveci u drzavi volimo te svi.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postavljamo standarde, nabijamo komplekse!Noke995 je napisao/la: ↑28 dec 2025, 00:29Kmečanje pitarluka na promjene u Želji govori glasnije od bilo čega. Govori da su izmjene bile pun pogodak i da ih je prpa.
**** je kad najjaci klub u drzavi dobije ovoliki iskorak finansijski normlano da si posto automatski najveca prijetnja za 200% ma ko ih **** nek pucaju cirevi
Velikanu pokazi im da si najveci u drzavi volimo te svi.
![]()
![]()
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.






