Pogledaj koliko si puta spomenuo Slobodu. Ovo je zalosno retardu.BatistutA19 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:32Zalosno je jedino ako ovaj Ledeni sa 79 nikova ima vise od 25 god a pise kao neko djete od 12 godina
Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ja sta god napisem nista nisam slago ,vecinom se ispostavi da je tako e sad sto se tebi ne svidja tj vama to je drugo sto nesto gurate pod tepih necete otvorit karte a kod nas su sve otvoraene i objasnjenje.Ali ovaj sto pise sve lsu azi od dugova do tog famoznog Kantona kad se zna da je nama Kanton spasio klub ljudi iz Srbije po tik toku koji analiziraju sport prava videa o Celik ako te zanima ukucaj Iskreni Digital pa pogledaj .To je najbolji potez je bio to a on to ismijava a cijela regija nas hvali ..Zato kazem ako ima vise od 25 godina a a tako razmislja to je zalosno i mislim da nije navijac Slobode ni tuzlak nego samo baca kocke da se svadjamo.HP46 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:46Pogledaj koliko si puta spomenuo Slobodu. Ovo je zalosno retardu.BatistutA19 je napisao/la: ↑04 dec 2025, 17:32Zalosno je jedino ako ovaj Ledeni sa 79 nikova ima vise od 25 god a pise kao neko djete od 12 godina
![]()
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- bromazepam
- Postovi: 386
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Jolda a zašto bi navijačka skupina imala pristup skupštini kada ista ne doprinosi trenutno FK Slobodi ni u čemu!
To je isto da nas 8 matoraca/marokanaca tražimo polaganje računa nama u Bratstvu. Ako ste navijačka skupina zasto ne pomažete i ne doprinosite svom klubu kao navijači, Želje, Čelika, Veleža pa i Zrinjskog i Sarajeva. Da li navijačka skupina treba bodriti ekipu i biti joj vjetar u leđa i na gostovanjima. Nema je. Koliko prodate ulaznica kući i koliko unesete u kasu kluba. Koliko ima klub članova. Samo jedan razlog zasto bi neko trebao polagati račune navijačima nabrijete? Ako navijači postoje, a ne postoje.
Sva ova pitanja g. Azmir može vam postaviti. Zato vas i nema nigdje. Digli ste ruke od Slobode, nikakve koristi Sloboda nema od svojih navijača i onda hoćete da vam g. Azmir polaže račune.
BRATSTVO GRAČANiCA
-
OdmutNicaze1988
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pozdrav
Dugo nisam pisao na forumu ali citam redovno.
Ne mogu da vjerujem da moji Zenicani bar veca vecina ima tolike komplekse na ove Tuzlake.
Sta se imate raspravljati ko je vise duzan i ko je veci navijac i ko vise voli svoj klub.Gledajte sebe i svoj klub i svoju skupinu.
Bati ti kako si naucio pravopisno pisati na forumu seres ko veliki i prdis u prazno.
Pozdrav
Ultra robija
Dugo nisam pisao na forumu ali citam redovno.
Ne mogu da vjerujem da moji Zenicani bar veca vecina ima tolike komplekse na ove Tuzlake.
Sta se imate raspravljati ko je vise duzan i ko je veci navijac i ko vise voli svoj klub.Gledajte sebe i svoj klub i svoju skupinu.
Bati ti kako si naucio pravopisno pisati na forumu seres ko veliki i prdis u prazno.
Pozdrav
Ultra robija
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988
Robijaši Zenica 1988
- VivaLaStella
- Postovi: 2309
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Najbalavastija tema na forumu trenutno. Da čovjek ne povjeruje oko čega se svađa i to već preko godinu dana traje
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
- bromazepam
- Postovi: 386
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pa nemoguće je vodit bilo kakvu raspravu kad su na drugoj strani maloumnici kao Skver ili SkyVivaLaStella je napisao/la: ↑12 dec 2025, 17:41Najbalavastija tema na forumu trenutno. Da čovjek ne povjeruje oko čega se svađa i to već preko godinu dana traje
Santos sa Tušnja
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čelik završio dva najbolja igrača TOŠK-a, Šrijelja i Hegića.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ako je ova informacija tacna auuuuu


- prisonbreak
- Postovi: 5322
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Kad je Skver pisao da su oni Hegica zavrsili, tako da pises neprovjerene informacije.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 dec 2025, 09:49Čelik završio dva najbolja igrača TOŠK-a, Šrijelja i Hegića.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Oni nemogu zavrsit ni igraca Mosevca, ko ce kod gurbeta vidis da ce im i ono sto iole valja pobjec glavom bez obzira.prisonbreak je napisao/la: ↑20 dec 2025, 14:46Kad je Skver pisao da su oni Hegica zavrsili, tako da pises neprovjerene informacije.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 dec 2025, 09:49Čelik završio dva najbolja igrača TOŠK-a, Šrijelja i Hegića.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne znam ja ta vaša prepucavanja niti me zanimaju.prisonbreak je napisao/la: ↑20 dec 2025, 14:46Kad je Skver pisao da su oni Hegica zavrsili, tako da pises neprovjerene informacije.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 dec 2025, 09:49Čelik završio dva najbolja igrača TOŠK-a, Šrijelja i Hegića.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
Prati vijesti ove sedmice. Čelik predstavlja obojicu.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bio bi za cascenja ako se realizuje, dobri igraci pogotovo Hegic zbog godina i zasticenog godista.Marokanci58 je napisao/la: ↑21 dec 2025, 23:09Ne znam ja ta vaša prepucavanja niti me zanimaju.prisonbreak je napisao/la: ↑20 dec 2025, 14:46Kad je Skver pisao da su oni Hegica zavrsili, tako da pises neprovjerene informacije.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 dec 2025, 09:49Čelik završio dva najbolja igrača TOŠK-a, Šrijelja i Hegića.
Sretno u Wwin ligi, najviše zbog navijača.
Prati vijesti ove sedmice. Čelik predstavlja obojicu.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nema nista od Hegica. Procitao sam da ide negdje van drzave
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
San im je Čelik i Wwin liga na ljeto, lično pričao sa obojicom u Etni.
Nije do njih do Čelika je. Oni su za.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Dug Slobode 3 571 600 i kusur km
Dug Nk Celik 3 300 300
Svaka cast momcima u klubu i svim navijacima privrednicima i gradzanima velike Zenice koji su stali iza oporavka Nk Celik.
Zahvala i gradu sto je podrzao novi reprogram i placanje rate 27500 na 10 godina
Dug Nk Celik 3 300 300
Svaka cast momcima u klubu i svim navijacima privrednicima i gradzanima velike Zenice koji su stali iza oporavka Nk Celik.
Zahvala i gradu sto je podrzao novi reprogram i placanje rate 27500 na 10 godina
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Je li to napokon ima neko gori od nas?convict35 je napisao/la: ↑31 dec 2025, 15:38Dug Slobode 3 571 600 i kusur km
Dug Nk Celik 3 300 300
Svaka cast momcima u klubu i svim navijacima privrednicima i gradzanima velike Zenice koji su stali iza oporavka Nk Celik.
Zahvala i gradu sto je podrzao novi reprogram i placanje rate 27500 na 10 godina
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Napokon ima hahaha Zrinjski i Sloboda a za Sarajevo neznam jel 4.2 miliona glavnica ili je sa kamatamaFliX je napisao/la: ↑31 dec 2025, 16:52Je li to napokon ima neko gori od nas?convict35 je napisao/la: ↑31 dec 2025, 15:38Dug Slobode 3 571 600 i kusur km
Dug Nk Celik 3 300 300
Svaka cast momcima u klubu i svim navijacima privrednicima i gradzanima velike Zenice koji su stali iza oporavka Nk Celik.
Zahvala i gradu sto je podrzao novi reprogram i placanje rate 27500 na 10 godina![]()
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.






