Premijer liga BiH - aktuelno

NoProfit
Postovi: 2776
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 04 jan 2026, 02:05

LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
NoProfit je napisao/la:
03 jan 2026, 15:27
Toliko smo bestrofejni da smo, uz Željezničar, najtrofejniji klub u državi, a prije par mjeseci smo osvojili posljednji trofej.
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Ovaj je baš vrisnuo :rol:

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 04 jan 2026, 03:56

LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Izvini druze, ali ti si idiot. Kako Sarajevo ima 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog ako je Zrinjski osnovan 1905? Ako ste tad osnovani imali ste 40 godina igranja prije zabrane/gasenja, 40 godina prije nego sto je Sarajevo osnovano. Hajduk je osvajao prvenstva Kraljevine Jugoslavije, Gradjanski je osvajao i prvenstva NDH, mogli ste i vi nesto?

Znaci kad treba da se kurci ko je najstariji onda je 1905, a kad treba da se kurci ko je najvise osvojio u najkracem roku onda je 1992, a 1905 je samo za slikanje. :lol:
s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas
Jeste, titule PL BiH (koju su osvajali Brotnjo, Leotar i Modrica) sigurno vise vrijede od onih iz Jugoslavije za koju si morao da budes ispred tamo neke velike ex yu cetvorke. :urnebes:
Kad moram pitarima da drzim stranu, jasno je kakve gluposti pises.

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 04 jan 2026, 07:56

Vorovus je napisao/la:
04 jan 2026, 03:56
LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Izvini druze, ali ti si idiot. Kako Sarajevo ima 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog ako je Zrinjski osnovan 1905? Ako ste tad osnovani imali ste 40 godina igranja prije zabrane/gasenja, 40 godina prije nego sto je Sarajevo osnovano. Hajduk je osvajao prvenstva Kraljevine Jugoslavije, Gradjanski je osvajao i prvenstva NDH, mogli ste i vi nesto?

Znaci kad treba da se kurci ko je najstariji onda je 1905, a kad treba da se kurci ko je najvise osvojio u najkracem roku onda je 1992, a 1905 je samo za slikanje. :lol:
s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas
Jeste, titule PL BiH (koju su osvajali Brotnjo, Leotar i Modrica) sigurno vise vrijede od onih iz Jugoslavije za koju si morao da budes ispred tamo neke velike ex yu cetvorke. :urnebes:
Kad moram pitarima da drzim stranu, jasno je kakve gluposti pises.
Da si izostavio prvu recenicu mozda bi i uso u raspravu i odgovorio, ovako si pokazo sta ti je cilj bio, a to nije diskusija.
Lijepo da u 4 ujutro razmisljas o nama.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 04 jan 2026, 08:15

Ja bih samo da čestitam željezničarima što su se javili Marku Topiću,

A i da spomenem shizofreniju mitomana i falsifikatora apsolutno svega kada porede trofeje osvojene u BiH i osvojene u Jugoslaviji. Moraš baš poremećen biti :rol:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2040
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 04 jan 2026, 09:19

Vorovus je napisao/la:
04 jan 2026, 03:56
LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Izvini druze, ali ti si idiot. Kako Sarajevo ima 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog ako je Zrinjski osnovan 1905? Ako ste tad osnovani imali ste 40 godina igranja prije zabrane/gasenja, 40 godina prije nego sto je Sarajevo osnovano. Hajduk je osvajao prvenstva Kraljevine Jugoslavije, Gradjanski je osvajao i prvenstva NDH, mogli ste i vi nesto?

Znaci kad treba da se kurci ko je najstariji onda je 1905, a kad treba da se kurci ko je najvise osvojio u najkracem roku onda je 1992, a 1905 je samo za slikanje. :lol:
s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas
Jeste, titule PL BiH (koju su osvajali Brotnjo, Leotar i Modrica) sigurno vise vrijede od onih iz Jugoslavije za koju si morao da budes ispred tamo neke velike ex yu cetvorke. :urnebes:
Kad moram pitarima da drzim stranu, jasno je kakve gluposti pises.
Ljudi jednostavno ne shvataju ili ne razumiju važnost ili veličinu tih titula iz Jugoslavije i koji je zaista kvalitet bio potreban da se takvo nešto napravi naročito u osamdesetim godinama. Uzmi jedan Dinamo i tu njihovu titulu iz 1982 i pored svih uspjeha koje su napravili nakon rata ogroman broj njihovih navijača tu titulu smatra jednim od najvećih uspjeha kluba, mislima da svaki istinski njihov navijač zna sastav iz te godine. Čini mi se da u onom njihovom muzeju ima čitav jedan dio posvećen toj godini i generaciji koja je igrala. Zbog te titule i cijelo vrijeme prcaju tovare da nikad ništa nisu značajno ni osvojili kako se kvalitet fudbala poravljao.
Kod nas je isto katastrofa što se tiče te titule iz 1985, ljudi je jednostavno svrstavaju kao jednu od i to je to, kao i ovaj hercegovac. Jednostavno to se ne može poredit što kažeš titula Brotnja na pola države i tutala u SFRJ. Pa i ti kupovi Veleža i Borca jednostavno ne uporedivo sa bilo čim danas, kvalitet fudbala sa uslovima koji su bili u osamdesetim je bio neuporediv sa ovim danas a vrhunac je napravila Crvena Zvezda.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 jan 2026, 10:39

Balorda je napisao/la:
04 jan 2026, 08:15
Ja bih samo da čestitam željezničarima što su se javili Marku Topiću,

A i da spomenem shizofreniju mitomana i falsifikatora apsolutno svega kada porede trofeje osvojene u BiH i osvojene u Jugoslaviji. Moraš baš poremećen biti :rol:
E jest Topić neka ličnost, da jeste već bi mu neko dao posao.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 04 jan 2026, 10:43

Je li zavrsena fuzija?

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 04 jan 2026, 11:29

slika

Sarajevski novinari uporno pokušavaju unijeti nemir u tabor Rođenih.Haskić završava karijeru i vjerovatno će raditi u omladinskom pogonu.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 jan 2026, 11:34

Dajte im trofej za javljanje Topiću :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1603
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 04 jan 2026, 11:41

Ja ne znam sta klubovi vide u ovom Karjasevicu .
Teska ubleha i mesar za federalke igrac

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 04 jan 2026, 11:44

LondonBlues je napisao/la:
04 jan 2026, 07:56
Vorovus je napisao/la:
04 jan 2026, 03:56
LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Izvini druze, ali ti si idiot. Kako Sarajevo ima 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog ako je Zrinjski osnovan 1905? Ako ste tad osnovani imali ste 40 godina igranja prije zabrane/gasenja, 40 godina prije nego sto je Sarajevo osnovano. Hajduk je osvajao prvenstva Kraljevine Jugoslavije, Gradjanski je osvajao i prvenstva NDH, mogli ste i vi nesto?

Znaci kad treba da se kurci ko je najstariji onda je 1905, a kad treba da se kurci ko je najvise osvojio u najkracem roku onda je 1992, a 1905 je samo za slikanje. :lol:
s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas
Jeste, titule PL BiH (koju su osvajali Brotnjo, Leotar i Modrica) sigurno vise vrijede od onih iz Jugoslavije za koju si morao da budes ispred tamo neke velike ex yu cetvorke. :urnebes:
Kad moram pitarima da drzim stranu, jasno je kakve gluposti pises.
Da si izostavio prvu recenicu mozda bi i uso u raspravu i odgovorio, ovako si pokazo sta ti je cilj bio, a to nije diskusija.
Lijepo da u 4 ujutro razmisljas o nama.
Pusti prazne price, nemas sta da odgovoris.

P.S. Kakve su ovo soft ustase, nekad klali kamama i bacali ljude u jame, danas se uvrijede kad mu napises da je idiot, jos sam se izvinio unaprijed.

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 04 jan 2026, 11:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
04 jan 2026, 11:34
Dajte im trofej za javljanje Topiću :rol:
Filozofija je to moj gospodine...

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 04 jan 2026, 12:38

GrbavicaHrammm je napisao/la:
04 jan 2026, 11:41
Ja ne znam sta klubovi vide u ovom Karjasevicu .
Teska ubleha i mesar za federalke igrac
Sta briga Huse,vazno je da pare legnu na karticu,ostalo na ruke :bih:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Samba71
Postovi: 786
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 04 jan 2026, 14:32

Huso je sasvim pristojan i solidan igrač za rotacije.
Zna dobro odigrati, ali nažalost nije imao kontinuiteta gdje god je igrao.
Najveći njegov problem su učestale povrede i oscilacije u igri.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 jan 2026, 15:01

rishovski je napisao/la:
04 jan 2026, 12:38
GrbavicaHrammm je napisao/la:
04 jan 2026, 11:41
Ja ne znam sta klubovi vide u ovom Karjasevicu .
Teska ubleha i mesar za federalke igrac
Sta briga Huse,vazno je da pare legnu na karticu,ostalo na ruke :bih:
Treba vidjeti šta su pisali kada je potpisao za željlkana. :D

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1603
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 04 jan 2026, 15:19

fks74 je napisao/la:
04 jan 2026, 15:01
rishovski je napisao/la:
04 jan 2026, 12:38
GrbavicaHrammm je napisao/la:
04 jan 2026, 11:41
Ja ne znam sta klubovi vide u ovom Karjasevicu .
Teska ubleha i mesar za federalke igrac
Sta briga Huse,vazno je da pare legnu na karticu,ostalo na ruke :bih:
Treba vidjeti šta su pisali kada je potpisao za željlkana. :D


U Tuzli je mogao proci, imao je dobrih partija , al ono sto je u Zelji i Velezu igrao , moze svaki vezni iz federalne

Avatar
DamirT
Postovi: 30856
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 04 jan 2026, 15:57

Vorovus je napisao/la:
04 jan 2026, 03:56
LondonBlues je napisao/la:
03 jan 2026, 16:09
Ne, nego ste toliko bestrofejni da u 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog imate 3 trofeja vise samo. Kaze vazan faktor bili u ex-yu, osvojili 2 titule u razmaku od 20 godina jedna od druge. Ovim tempom, za 5 godina, bit ce te po svim mogucim stvarima iza nas, u biti imate samo 3 trofeja (s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas) vise, u svemu drugom ste vec iza, ali kao sto rekoh za 47 godina po vasim pricama koliko ste veliki trebali bi bar 15 vise od nas imati.
Sad cu vam rec pa nek vas dobro zaboli.
Hrvatski Športski Klub Zrinjski Mostar 1905 je najuspjesniji klub u Bosni i Hercegovini samim tim sto je najuspjesniji je i najveci!
Sportski pozdrav. :bih:
Izvini druze, ali ti si idiot. Kako Sarajevo ima 47 godina duzeg igranja od Zrinjskog ako je Zrinjski osnovan 1905? Ako ste tad osnovani imali ste 40 godina igranja prije zabrane/gasenja, 40 godina prije nego sto je Sarajevo osnovano. Hajduk je osvajao prvenstva Kraljevine Jugoslavije, Gradjanski je osvajao i prvenstva NDH, mogli ste i vi nesto?

Znaci kad treba da se kurci ko je najstariji onda je 1905, a kad treba da se kurci ko je najvise osvojio u najkracem roku onda je 1992, a 1905 je samo za slikanje. :lol:
s tim kad bi uzimali vrijednost svake titule u danasnje doba vec ste iza nas
Jeste, titule PL BiH (koju su osvajali Brotnjo, Leotar i Modrica) sigurno vise vrijede od onih iz Jugoslavije za koju si morao da budes ispred tamo neke velike ex yu cetvorke. :urnebes:
Kad moram pitarima da drzim stranu, jasno je kakve gluposti pises.
Odlican post :clap:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

rimljanin90
Postovi: 1029
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rimljanin90 » 04 jan 2026, 17:01

tutankamon1905 je napisao/la:
03 jan 2026, 23:22
rimljanin90 je napisao/la:
03 jan 2026, 22:14
Zaboljesutra je napisao/la:
03 jan 2026, 21:10


Tik-tak :urnebes:
Proročanatvo druga Virte možda se i ostvari.

Mislim da ipak jesmo :thumbup:

slika

:bih:
MashAllah, a imas li sliku iz poljske?
Pa bola jel te stid? Mislim ako je cilj ismijavat brojku? Odradjeno svako gostovanje, sa respektabilnom brojkom..bogovsko gostovanje u mainzu, razbucali i popisali se na planove wannabe frankfurtovih huligana, odradili ferku s poljacima na njihovom "terenu"..malo li je majku mu
Respekt za akcije nema sta (mada ne akcijate nesto u BiH ali hajd eto), ali ponosit se brojkama svih gostovanja s obzirom da na vase utakmice dolazi dijaspora koja ni ne navija za zrinjski ako cemo biti realni je bezveze.
Veci ponos treba biti svako drugo gostovanje od gostovanja u njemackoj.

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 04 jan 2026, 18:10

Sprema se Zeljoooo
Ostaje li Krpic, stizel novi napadac?
Trenutno imamo pet u21 napadaca koji trebaju nekog iskusnog golgeteraaa da ih iznese

Jaganjac (21)
Rakic (21)
Garcia (20)
Babaluk (18) - na posudbi
Korora (16)
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Zigazaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 04 jan 2026, 18:11

GrbavicaHrammm je napisao/la:
04 jan 2026, 15:19
fks74 je napisao/la:
04 jan 2026, 15:01
rishovski je napisao/la:
04 jan 2026, 12:38


Sta briga Huse,vazno je da pare legnu na karticu,ostalo na ruke :bih:
Treba vidjeti šta su pisali kada je potpisao za željlkana. :D


U Tuzli je mogao proci, imao je dobrih partija , al ono sto je u Zelji i Velezu igrao , moze svaki vezni iz federalne
Kad već nikome ne valja,dobrodošao u Prijedor 😋

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ludilompredozirani, Venom i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []