Jufkice pokrenule zayebanciju, sad jos fakat vjeruju u to
Balta
O činjenici da je dotična deklarisani navijač našeg najvećeg rivala nećemo trošiti dodatne riječi, obzirom da je ona i sama to priznala.
S duskom mozes govoriti ali samo o Željezničaru.
Katoliban. Degenerika treba protjerati i zabraniti mu da obnasa bilo kakvu funkciju u nasem fudbalu.SHZ82 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 10:56Stimac opet politicar i opet po narodima BiH kakva suga i necovjek.
Evo nijedan ali nijedan trener Zrinjskog prije njega nije imao ove politicke stavove i pametovanja ko je i sta je ko u BiH.
Zna da ga u HR ne **** niko ni 2% i sad se vuca po nekim kanalima i dijeli lekcije iz historije ko je sta u BiH radio
Nadam se da ce Zrinjski nakon Europe istog se rijesiti jer ce i ovo malo normalnih zaljubljenika u BH fudbal kojim je interes iskljucivo sport poceti zauzimati stavove protiv Zrinjskog jer dozvoljavaju nekome ko je najistureniji u njihovo ime siri mrznju i nacionalizam
Jel mislis na ovu izjavu ?SHZ82 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 10:56Stimac opet politicar i opet po narodima BiH kakva suga i necovjek.
Evo nijedan ali nijedan trener Zrinjskog prije njega nije imao ove politicke stavove i pametovanja ko je i sta je ko u BiH.
Zna da ga u HR ne **** niko ni 2% i sad se vuca po nekim kanalima i dijeli lekcije iz historije ko je sta u BiH radio
Nadam se da ce Zrinjski nakon Europe istog se rijesiti jer ce i ovo malo normalnih zaljubljenika u BH fudbal kojim je interes iskljucivo sport poceti zauzimati stavove protiv Zrinjskog jer dozvoljavaju nekome ko je najistureniji u njihovo ime siri mrznju i nacionalizam
https://www.klix.ba/sport/kosarka/igor- ... /260105067Igor Štimac ponovo na političkom terenu: "Bošnjačko maltretiranje Hrvata više nema opstojnosti"
Gledaj ti sta jedan prica jedan fudbalski trener i cime se baviTo maltretiranje s bošnjačke strane koje se događa prema hrvatskom narodu, više nema opstojnosti. Jasno je da te stvari treba mijenjati. Našem narodu u BiH treba podrška, jer naš narod je pobjednički. On je u najvećoj mjeri osigurao da se BiH očuva teritorijalno, da se oslobodi od agresije i da se sačuva u cjelini", rekao je Štimac.
Mogao bi ovaj indijanac njima ostati doživotni trener. Lože se oni na "ovakve".let3 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 11:31Gledaj ti sta jedan prica jedan fudbalski trener i cime se baviTo maltretiranje s bošnjačke strane koje se događa prema hrvatskom narodu, više nema opstojnosti. Jasno je da te stvari treba mijenjati. Našem narodu u BiH treba podrška, jer naš narod je pobjednički. On je u najvećoj mjeri osigurao da se BiH očuva teritorijalno, da se oslobodi od agresije i da se sačuva u cjelini", rekao je Štimac.![]()
A onda kuka i glumi zrtvu kad mu na kosevu yebu sve po spisku. Ko biva atakuju me jer sam hrvat domoljub.
Gowno.
Za ljude poput Stimca uopste nema mjesta u normalnim civilizovanim drustvima. Da u recimo Njemackoj javno upotrijebi nacisticki pozdrav to je 3 godine robije.let3 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 11:24Jel mislis na ovu izjavu ?SHZ82 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 10:56Stimac opet politicar i opet po narodima BiH kakva suga i necovjek.
Evo nijedan ali nijedan trener Zrinjskog prije njega nije imao ove politicke stavove i pametovanja ko je i sta je ko u BiH.
Zna da ga u HR ne **** niko ni 2% i sad se vuca po nekim kanalima i dijeli lekcije iz historije ko je sta u BiH radio
Nadam se da ce Zrinjski nakon Europe istog se rijesiti jer ce i ovo malo normalnih zaljubljenika u BH fudbal kojim je interes iskljucivo sport poceti zauzimati stavove protiv Zrinjskog jer dozvoljavaju nekome ko je najistureniji u njihovo ime siri mrznju i nacionalizamhttps://www.klix.ba/sport/kosarka/igor- ... /260105067Igor Štimac ponovo na političkom terenu: "Bošnjačko maltretiranje Hrvata više nema opstojnosti"
Jednostavno, lik je kontraverzni nacionalista zeljan paznje po svaku cijenu.
Umjesto da se bavi sportom i svojim poslom, on razvukao politiku i glumi Covica za sirotinju. A i mediji vole takvima davati paznju, jer uvijek nude neke svoje nenromalne stavove.
Bilo bi mu bolje da se uclani u HDZ i bavi politikom. Kreten onaj zatucani sovinisticki.
Bravo odlicno poredjenje. Sa kakvim je postovanjem Zekic govorio i govori o drzavi, gradu, nasim klubovima, navijacima a pogledaj ovog mamlaza kako se blamira.
Zekic je odgojen covjek, gradska faca. Bio je i Tomislav Ivkovic u Zelji, isto Hrvat iz Hrvatske ali i gospodin covjek koji se nije bavio politikama. Ne mozes porediti takve ljude.
Štimcu daj sto maraka stavit će fes i pjevat Majda Majda skini nanule. Ne budite djeca lik samo šiša ove ovce i produžuje nacionalizmom ono sto mu je klimavo znanjem na klupi Zrinjskog
izgleda da je imbecil posvadjan sam sa sobom."Trebamo se suprotstaviti huliganstvu. Ustati protiv onih koji na stadionima uzvikuju 'za dom spremni'", rekao je Igor Štimac na tribini "Edukacijom protiv nasilja u sportu".
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.