Kakav naslov na ss.ba.Vučkić i Jelić Balta u Željezničaru: Nema šanse!
Mislim da je NoDiju sad puno lakše.
Kakav naslov na ss.ba.Vučkić i Jelić Balta u Željezničaru: Nema šanse!
Nodijeve prijetnje vec daju rezultate. Brat s Tajlanda vodi klubNoDi80 je napisao/la: ↑04 jan 2026, 23:08**** vas balta sve redom od toliko igraca na svijetu pitara hocete
Opet legija polovnjaka, **** vas vas skauting
Neznslice ne mozete naci igraca od 22,23 godine od 240 miliona igraca
Jeste nesposobni ne vjerujem
Ljudi plate 200.000 igraca i prodajuga za 20 miliona, a vi opet stari recept koji nista ne donosi
Ne do vam Bog da dovedete ove polovnjake, moze igrac +30 al da je Dzeko, Djuric, Stevanovic i tako to provjerena imena
Hocu **** mambe do 24 godine da trce unazad puni sprint
Brković radi posao, mislim ko ga ne poznaje.
Je li to onaj sto mu nisu dali sinu da igra u zelji pa se sa svima posvadj'o?GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑05 jan 2026, 12:53Ko ima gram mozga znao je da je sve izmisljeno, pitari jedva cekaju nesto da mogu podyebavati .. Nijaz Brkovic vrlo dobro znate ko je![]()
pretjera nekad, ali razuman je duska. vodi bitku s mirvahovim botovima, ne treba mu zamjerati.
Ja i dalje cekam ovaj Zeljin poreski dug koji je najavio da ispliva…svemalim1 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 13:17pretjera nekad, ali razuman je duska. vodi bitku s mirvahovim botovima, ne treba mu zamjerati.
Nego… kad je dodjela medalja svim članovima željezničara jer su odgovorili Topiću?
Bio je i onaj trofej za najcistiju svlacionicu....GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑05 jan 2026, 14:01Nego… kad je dodjela medalja svim članovima željezničara jer su odgovorili Topiću?
Prvi trofej nakon 8 godina, čestitam![]()
Možeš ti mnogo bolje.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑05 jan 2026, 14:01Nego… kad je dodjela medalja svim članovima željezničara jer su odgovorili Topiću?
Prvi trofej nakon 8 godina, čestitam![]()
A ljudi ovo sve uradili u protekloj sezoniSaninova najveća želja je da ne radimo kao pitari. Nema instant uspjeha, boomova, nema zavrtanja države za porez, saradnje sa sumnjivim likovima, fiktivnim ciframa u transferima...
Sami sebe hajcamo igračima koje želi Vaso Crni da dovede, šta je sporno?
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.