Kod kona je neznanje, vidicemo sta ce sada bitiRodjeniiBrato je napisao/la: ↑06 jan 2026, 12:43Ponovit ce se prijatelju ponovit ce se, onda i mi mozemo rec da smo imali krizu na pocetku sezone istu kao vi i zeljo, a ustvari nije to ni kod koga kriza nego realnost.Hordas1990 je napisao/la: ↑06 jan 2026, 12:01Velez bi se trebao ozbiljnije pojacati svakako. Fini rezultati pod Ibrom, ali cisto sumnjam da ce se nama i konama ponoviti krize iz ove prosle polusezone. Naravno volio bi da prije njih odete u Europu, ali Bgm treba tu provjerenih igraca da sacuvate cetvrto mjesto.
Kod vas je realnost
Kod nas je jos jedna glupost I.M i dovodjenje Husrefa, tj 3 trenera u polusezoni

