Ovo je zbog brata da ga moze učlaniti
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Tražili ste članske, dobili ste. Koliko ste kukali, sve ispod 1000 članova do sutra do 13h je sramota !
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: FK Sarajevo
Moze li **** od ovce kao ljubimac za ismira?
Re: FK Sarajevo
Bit ce da pljujemo i serremo, ali cuj ljubimac...
Smijali se plavim fekalijama kad su cuke, mace ucljanivali, a vidi nas.
Koja li je ovo qrva smislila ???
Smijali se plavim fekalijama kad su cuke, mace ucljanivali, a vidi nas.
Koja li je ovo qrva smislila ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
yebo im chatgpt najmilije
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
- IstinskiPitar
- Postovi: 69
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima li išta da vam ne smeta? Šta je tačno sad problem? Možda je problem što su komšije ispred nas po tome pa se volimo tješiti da su im 90% članova papige i mačke. Nadam se da nije. Ako neko i učlani ljubimca to će biti na kraju 1% od ukupnih članskih. Koja je razlika učlanio ljubimca ili novorođenče? Nekome je simpatičan fazon, nekome nije, to je ok, ali slične stvari rade mnogi klubovi. Je li do sad nešto sprečavalo ikoga da učlani koga ili šta god hoće? Da li treba tražiti rodni list i potvrdu o nekažnjavanju da bi neko bio član kluba? Šta predlažete?
Re: FK Sarajevo
Pozurite uclanite se u ismirovu prciju, brzo dok nije nestalo.
-
johntravolta123
- Postovi: 1661
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Video perverzija 


Hajmo sad da vidimo ko smo i šta smo
Mosa Rajvosa
Hajmo sad da vidimo ko smo i šta smo
Mosa Rajvosa
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
Uclanicu ja tebe prijatelju, bez zajebancije. Samo da mi budes ponosan sto si ismirov isprdak.
Re: FK Sarajevo
Još jedan dokaz fa ovdje pišu oni koje zaboli qrac za klubom.
Re: FK Sarajevo
Nadjite primjer kluba gdje se mogu ljubimci uclanivati ??? Osim debi.lnog Totenhema, nigdje !!!
Ne morate braniti sve sto qrve osmisle !!!
Ne morate braniti sve sto qrve osmisle !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Evo ovdje ima ovaca koliko hoces, nemojte zaboraviti samo staviti PET kad se budete uclanjivali
Re: FK Sarajevo
Koliko isfrustriranih ljudi hljeb te yebo dragi.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Puno ljudi niskog intelekta se nakotilo ovdje
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Boze sacuvaj, zamisli ti ovaj nivo i ono nekom nesto da objasnjava? Mada ne cudi me nista od kad smo jedini javno optuzili klub da namjesta tekme, zamisli tek da nas nema 15 godina na mapi, bilo bi 5 ljudi na tribinama a po forumima bi ovakvi postovi bili normalni svaki dan, samo nek nastave ovaj forum je bas previse bitan, vazno da ovakvi nemaju pristup gdje normalni navijaci imaju.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


