FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 06 jan 2026, 19:16

Hajde jos jedan i 700

HordasFks
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 mar 2021, 15:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasFks » 06 jan 2026, 19:17

tuitamo je napisao/la:
06 jan 2026, 19:15
2021

Prvi dan - 78

2022

Prvi dan - 52

2023

Prvi dan - 119

2024

Prvi dan - 114

2025

Prvi dan - 330
Na kraju ce ispast dobar potez sto su stavili clanske malo kasnije pa se raja nahajcala
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 06 jan 2026, 19:17

DoktorXabaras je napisao/la:
06 jan 2026, 18:55
tabba77 je napisao/la:
06 jan 2026, 18:45
DoktorXabaras je napisao/la:
06 jan 2026, 17:29


To baš i nije realno, skok za više 100% u odnosu na predhodne godine, previše je čak i za nas.
Nije da nismo navikli u svemu pretjerivati.
Po meni je sasvim realno jer je za manje od 6 sati već 678 članova. Hajmo pitari, još malo fali do 1000.

Nikakvo pretjerivanje, već realnost.
Ako nas nema 1000 koji ćemo se odmah učlaniti, onda se trebamo zapitati kuda plovi ovaj brod. :mrgreen:
Mi smo neuništivi, mi smo kao Titanik. :urnebes:
Šala mala, šta znam, ne volim euforiju kod nas jer nam se uvijek obijala o'glavu.
Ja sam baš, baš iznenađen sa ovom brojkom obzirom na sva dešavanja u i oko kluba. Možda i mi ovde na forumu shvatimo da 99,9% navijača ne je.be mišljenja forumaša i komentatora na društvenim mrežama.
Nemaš razlog biti iznenađen. Forum nije bio i nikad neće biti mjerilo stanja i dešavanja u i oko kluba. Prvenstveno mislim na ovaj forum, gdje se može prijaviti svako a ne samo navijači Sarajeva.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 06 jan 2026, 19:20


kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 06 jan 2026, 19:21

Idemo 700 možemo li večeras do broja 800

Avatar
James1987
Postovi: 965
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 06 jan 2026, 19:22

"Na pripreme ćemo tako povesti jednog kadeta, zove se Muhamed Dreca, ima 15 godina. Dečko je neizmjerno talentiran, vjerujemo da je on naš Mateo Kovačić i pripremamo mu sličan put kao što je bio Kovačevićev."

Kakvi Telalovici i davat neke velike pare za drugoligaskog igraca sacekat da ga vidimo u PL pa bit ce vremena da se dovede ja sam vise za da se dadne sansa ovim momcima iz akademije kao Dreca, Mehmedovic, Vrban i drugi.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 06 jan 2026, 19:25

Cija li je idena bila da se ljubimci uclane? 😂

Kakvi debili majko moja, pa ovo nisu istine.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

ŠTA_JE
Postovi: 1766
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 06 jan 2026, 19:26

Ovo s "ljubimcima" mi se hm ne svidja. Zasto? Zato što mi vise liči na "boli nas k... nek učlanjuju i ribice i cuke i mace samo nek daju cvaju". Nekako mi djeluje kao igranje našom bezuslovnom ljubavlju prema Klubu, ne poštuju nas ovim. Platicu kartu, učlaniti se i u Klub i Hz, kupovacu u oba fan shopa i Kluba i Hz ali ovo m je baš nekako smijanje u lice. Ne znam mozda griješim ali tako mi djeluje. Ova objava s Haskićem smo mi a ne ovo s "ljubimcima"!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 06 jan 2026, 19:37

Au koje zakucavanje sa clanskim, bez ikakve najave i hajcanja, svaka cast bgm.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 06 jan 2026, 19:37

ŠTA_JE je napisao/la:
06 jan 2026, 19:26
Ovo s "ljubimcima" mi se hm ne svidja. Zasto? Zato što mi vise liči na "boli nas k... nek učlanjuju i ribice i cuke i mace samo nek daju cvaju". Nekako mi djeluje kao igranje našom bezuslovnom ljubavlju prema Klubu, ne poštuju nas ovim. Platicu kartu, učlaniti se i u Klub i Hz, kupovacu u oba fan shopa i Kluba i Hz ali ovo m je baš nekako smijanje u lice. Ne znam mozda griješim ali tako mi djeluje. Ova objava s Haskićem smo mi a ne ovo s "ljubimcima"!
Ka to gledam kao jedini način da se poveća broj članova, jer do sada uvijek se učlanjuju skoro isti ljudi. Sada će ti isti ljudi uplatiti još koju člansku.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 06 jan 2026, 19:38

Ma presmijesno al et, takav je vakat da su ljudima danas ljubimci zamijenili djecu. Garant je neko bio u fazonu "sto ti mozes uclanit svog sina a ja ne mogu svog Flafija", i onda dobijes ovo.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 06 jan 2026, 19:47

napoleon72 je napisao/la:
06 jan 2026, 19:38
Ma presmijesno al et, takav je vakat da su ljudima danas ljubimci zamijenili djecu. Garant je neko bio u fazonu "sto ti mozes uclanit svog sina a ja ne mogu svog Flafija", i onda dobijes ovo.
Pa i to je jedna od genijalnih ideja lezbacha i qrava koje su se nakotile u klubu !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 06 jan 2026, 19:50

Sabrina je takođe bila lezbača i qrava, pa su je neki branili životom. 😏😏

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 06 jan 2026, 19:53

napoleon72 je napisao/la:
06 jan 2026, 19:38
Ma presmijesno al et, takav je vakat da su ljudima danas ljubimci zamijenili djecu. Garant je neko bio u fazonu "sto ti mozes uclanit svog sina a ja ne mogu svog Flafija", i onda dobijes ovo.
Kaj će Buldogu cucak :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 06 jan 2026, 19:58

Ide ovo večeras na 800 za 7 sati vise nego dobro

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18851
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 06 jan 2026, 20:01

Imal neko da bi mi produzio clansku, ja mu posaljem prvo pare na paypal, ne mogu platiti preko stranice :)

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 06 jan 2026, 20:03

Naoštri je majstore
slika

slika
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 06 jan 2026, 20:08

NazorUso je napisao/la:
06 jan 2026, 19:47
napoleon72 je napisao/la:
06 jan 2026, 19:38
Ma presmijesno al et, takav je vakat da su ljudima danas ljubimci zamijenili djecu. Garant je neko bio u fazonu "sto ti mozes uclanit svog sina a ja ne mogu svog Flafija", i onda dobijes ovo.
Pa i to je jedna od genijalnih ideja lezbacha i qrava koje su se nakotile u klubu !!!
Umjesto ovih ljubimaca trebali su stavit GFC, to bi bila genijalna ideja :beba:
Nema para, nema podrške-objektivni navijač Sarajeva :ljepota:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 06 jan 2026, 20:14

Prenos pripremnih utakmica FK Sarajevo na kanalu MY TV

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 06 jan 2026, 20:19

Još jedna pogodnost, kupiš 3 članske i dobiješ 4.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ado_77, Ammko99 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []