Mene to ne interesuje bio Amar Osim ili Muamer Svraka ili neki sa strane
Ili radis ili ne radis J**+ mi se za ostalo da mi je brat rodjeni
Kazem samo da sam danas cuo neke stvari koje nikad nisam cuo poput ovoga za skauting u tri, cetir drzave, brigi o djeci…
U februaru cemo dobiti javno plan kluba za naredne cetiri godine i to je jedan od razloga za podrsku
Demaaa je napisao/la: ↑07 jan 2026, 16:31Ako ništa Slaviša mi ulijeva neko samopouzdanje prvom pojavom pred kamera, bijela košulja i plavi sako. Znači čovjek je pazio na sitne detalje tako da će se i za veće detalje znati pobrinuti iskreno se nadam.
Umjeren u izjavama , bez mnogo otkrivanja i bez euforije, čekamo proljeće uvijek famozno.
Brković izgleda baš zagrijan da radi isto jako direktan, iznijeli su neki plan za svaku strukturu kluba pa gospodo bujrum.

