Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 07 jan 2026, 20:12

Virtu4l je napisao/la:
07 jan 2026, 19:53
slika
slika

:kafa:
Da Željezničar ništa ne prepušta slučaju vidjelo se i u Prijedoru na subotnjem meču Rudar - Željezničar (0:2). Na poluvremenu utakmice nekoliko članova uprave sarajevskog kluba htjelo je da uđe u svlačionicu kod sudije Edina Golaća i "posavjetuje" ga kako da sudi u nastavku meča.
A ne može se zaboraviti da je golman Slavije dobio potres mozga iste sezone, a prepoštene naše kone dobile novčanu kaznu. :kafa:
Naravno, sve u periodu dok je ligom vladao čovjek sa slike. :kafa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 07 jan 2026, 20:13

SDA 💃 😍
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 07 jan 2026, 20:24, ukupno mijenjano 1 put.

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zaboljesutra » 07 jan 2026, 20:15

KONTRASVIH je napisao/la:
07 jan 2026, 20:06
Threeplanetrees je napisao/la:
07 jan 2026, 20:01
KONTRASVIH je napisao/la:
07 jan 2026, 19:57


Mislim da niti jednoj grupi nije pala bukvalno svaka zastava koju su imali u historiji :thumbdown:
Možda da ti prvo neki navijač objasni šta znači palo. Teška je to riječ kojom se mjeri navijačka hrabrost. Tebi bar neko može objasniti dok ovom nesretniku koji je ovo postavio teško
Ko se lati maca la cucaracha :thumbdown:
Nije mi jasno zašto ne naprave nove transove i zastave?
U čemu je problem za daljni nastavak ?
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 07 jan 2026, 20:16

Bakcil je napisao/la:
07 jan 2026, 19:54
Ovaj simba izgleda stvarno malouman jbt ko sto mi je rekao jedan zeljovac. Ja mislio frajer se zaebava kad je rekao da momak nije dobar i da ide u specijalnu skolu.
Svega ima na ovom forumu
Koji ti je ovo po redu nick dječače ? 😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 07 jan 2026, 20:31

bvsic je napisao/la:
07 jan 2026, 19:22
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 19:17
Al' ovaj nesretnik, pardon doušnik :rol: :rol: :rol:

slika
Nista se ne zna
Imam osjećaj da ovi što trenutno pišu na forumu nemaju više od 25 godina. Brković potpuno isti šablon koristi a mediji su trenutno potkupljivi kao nikad ranije. Preko Kusture sa klixa, do ovog ovde portala. Vidiš i sam kakvi su naslovi još im danas prosu priču o "parama i zajedništvu" i oni je lagano popušiše.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

bvsic
Postovi: 4842
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 07 jan 2026, 20:52

Zaboljesutra je napisao/la:
07 jan 2026, 19:53
bvsic je napisao/la:
07 jan 2026, 19:51
Zaboljesutra je napisao/la:
07 jan 2026, 19:48


Nisam u navijačkim vodama ali mi ovaj video često izbaci na youtube.
Zanima me tko prati ta navijačka dešavanja i zna nešto više o tome.Postoji li mogućnost da je ovo najveći broj zapaljenih transparenata ikada u povijesti ili se nešto slično već dogodilo?
Jesi li poslao mejl za ovu "danasnju" lakrdiju povodom odigravanja super kupa na stadionu zrinjskog?
Koliko sam skontao u budućnosti će uvijek osvajač lige po novim pravilima saveza biti domaćin u Super Kupu.
Postujem
Ali mislim da treba prijaviti neregularnost za bolje sutra.
Zasto to nije receno poslije proslog super kupa ili na pocetku sezone

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 07 jan 2026, 21:02

DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 20:31
bvsic je napisao/la:
07 jan 2026, 19:22
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 19:17
Al' ovaj nesretnik, pardon doušnik :rol: :rol: :rol:

slika
Nista se ne zna
Imam osjećaj da ovi što trenutno pišu na forumu nemaju više od 25 godina. Brković potpuno isti šablon koristi a mediji su trenutno potkupljivi kao nikad ranije. Preko Kusture sa klixa, do ovog ovde portala. Vidiš i sam kakvi su naslovi još im danas prosu priču o "parama i zajedništvu" i oni je lagano popušiše.
Ne vidim nista sporno u postu koji je gore napisao?
Fk Željezničar.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 07 jan 2026, 21:28

let3 je napisao/la:
07 jan 2026, 19:39
KONTRASVIH je napisao/la:
07 jan 2026, 19:34
let3 je napisao/la:
07 jan 2026, 19:19


I ti svasta pitas. Cuj zasto :mrgreen:

Pa dolazak na Grbavicu je pijacarima događaj zivota, to ce i unucima prepricavati jednog dana. Ovdje su stavljali klipove, hvalili se, od toga pravili neviđeni spektakl. Nesto sto je zeljovcima normala skoro svako kolo.

Neka ih, simpatici su pijacari kad se krenu dokazivati :D
Dobro ne bih ih bas nazivao tim nadimcima, al cinjenica jeste da im je Grbavica uvijek najveca ekskurzija i da stadion kuci nikad nisu napunili. Sto i razumijem, i sam Klafuric dok je bio kod njih izjavio je da im je najbitnije pobjediti Zelju.

Nama nisu toliko bitni ni priblizno, pa je uzivanje posmatrati koliko su ushiceni svaki put kad ih spomenemo :ljepota:
A trude se nesetnici da ih neko primjeti. Pa onda posezu za glupostima, poput ove
Postao/la Threeplanetrees » 17 sep 2025, 17:38

Manijaci i Ultrasi su jedine dvije navijački ugašene grupe i nema potrebe da lopove miješaju sa navijačima
Orvel raspametio ovog degenerika i natjerao ga da pise ovake ludosti. Strasno :wtf:
Pa to su ti cinjenice, koliko god nekom tesko bilo da ih prihvati.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 07 jan 2026, 21:31

Pablo11 je napisao/la:
07 jan 2026, 21:02
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 20:31
bvsic je napisao/la:
07 jan 2026, 19:22

Nista se ne zna
Imam osjećaj da ovi što trenutno pišu na forumu nemaju više od 25 godina. Brković potpuno isti šablon koristi a mediji su trenutno potkupljivi kao nikad ranije. Preko Kusture sa klixa, do ovog ovde portala. Vidiš i sam kakvi su naslovi još im danas prosu priču o "parama i zajedništvu" i oni je lagano popušiše.
Ne vidim nista sporno u postu koji je gore napisao?
Pa čovjek koji je danima najavljivao te neke promjene za koje je btw svaki navijač Željezničara znao da će se desiti, piše kako nema mahale više u klubu i da novinari tj niko više ne zna šta se dešava osim ljudi koji su direktno uključeni u procese i šta na kraju ispade, ono što su mediji već napisali.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 07 jan 2026, 21:39

DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 21:31
Pablo11 je napisao/la:
07 jan 2026, 21:02
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 20:31


Imam osjećaj da ovi što trenutno pišu na forumu nemaju više od 25 godina. Brković potpuno isti šablon koristi a mediji su trenutno potkupljivi kao nikad ranije. Preko Kusture sa klixa, do ovog ovde portala. Vidiš i sam kakvi su naslovi još im danas prosu priču o "parama i zajedništvu" i oni je lagano popušiše.
Ne vidim nista sporno u postu koji je gore napisao?
Pa čovjek koji je danima najavljivao te neke promjene za koje je btw svaki navijač Željezničara znao da će se desiti, piše kako nema mahale više u klubu i da novinari tj niko više ne zna šta se dešava osim ljudi koji su direktno uključeni u procese i šta na kraju ispade, ono što su mediji već napisali.
Pa nema vise ni blizu kao sto je bilo,lupaju se imena, a niko ne zna ko je dogovoren i slicno.
Fk Željezničar.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 07 jan 2026, 21:41

Pablo11 je napisao/la:
07 jan 2026, 21:39
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 21:31
Pablo11 je napisao/la:
07 jan 2026, 21:02

Ne vidim nista sporno u postu koji je gore napisao?
Pa čovjek koji je danima najavljivao te neke promjene za koje je btw svaki navijač Željezničara znao da će se desiti, piše kako nema mahale više u klubu i da novinari tj niko više ne zna šta se dešava osim ljudi koji su direktno uključeni u procese i šta na kraju ispade, ono što su mediji već napisali.
Pa nema vise ni blizu kao sto je bilo,lupaju se imena, a niko ne zna ko je dogovoren i slicno.
Pa jesu li Gušo, Mulaosmanović i Dino u stručnom štabu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 07 jan 2026, 21:41

DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 21:31
Pablo11 je napisao/la:
07 jan 2026, 21:02
DoktorXabaras je napisao/la:
07 jan 2026, 20:31


Imam osjećaj da ovi što trenutno pišu na forumu nemaju više od 25 godina. Brković potpuno isti šablon koristi a mediji su trenutno potkupljivi kao nikad ranije. Preko Kusture sa klixa, do ovog ovde portala. Vidiš i sam kakvi su naslovi još im danas prosu priču o "parama i zajedništvu" i oni je lagano popušiše.
Ne vidim nista sporno u postu koji je gore napisao?
Pa čovjek koji je danima najavljivao te neke promjene za koje je btw svaki navijač Željezničara znao da će se desiti, piše kako nema mahale više u klubu i da novinari tj niko više ne zna šta se dešava osim ljudi koji su direktno uključeni u procese i šta na kraju ispade, ono što su mediji već napisali.
Ja koliko vidim mediji i kvazinovinari samo nagadjaju i pucaju imena u nadi da ce nesti pogoditi. Vidjet cemo, i bolje je da se ne prica a i da se prica bitno je da se kvalitetno radi pa onda nek se prica ako ne mare ua posljedice

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 07 jan 2026, 21:51

Pa lupate i vi ovo ko gradit cete kamp. A ustvari necete ništa graditi nego cete se uselit na državno ako vas opstina Ilidza primi.

I pricali ste ovdje spremni su igraci ima plan. A ovaj izjavi da nije još nikog ni kontaktirao nit ima kakvu viziju da će to u narednim danima vidjet. Bas me zanima gdje će procijeniti kvalitete igraca. Jedino da se grudvaju pa ko je bolji.

Ovo oko istoka zapada i sjevera i juga vjerujem. To cete sigurno izlobirat jer ovaj ima jake političke veze.

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 07 jan 2026, 22:22

Samba71 je napisao/la:
07 jan 2026, 20:11
Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 19:58
Threeplanetrees je napisao/la:
07 jan 2026, 19:33


Tada nije puno ljudi navijalo za Želju. Bilo preko 20 hiljada veležovaca i oko 5 hiljada njihovih. Tek su poslje rata migracijama stanovnistva počeli dizati masovnost sa ljudima koji su naselili Sarajevo i počeli se identifikovati sa tim klubom. Uvijek je u glavnom gradu više ljudi navijalo za Sarajevo što prijeratne posjete govore
Pride što su bivši navijači Partizana, Zvezde.. raspadom Juge, postali Željovci. Recimo u Konjicu su bili u tragovima, sad ih ima dosta. Velež protjeran, bez stadiona, bez ikakvih uslova, nije bio zanimljiv dječacima koji se ne sjećaju Vahe, Duška, Mare, Tuce i ostalih majstora fudbala. I to se lagano mijenja.
@Tuce11
Lafe moj, haj vi za početak prvo da stignete Leotar, Brotnjo i Modriču po broju osvojenih titula. 😁

Obzirom da si u ozbiljnim penzionerskim godinama, da Bog da da i to doživiš. 😐

Al opet sevapa radi i zato što si simpa mi lik, volio bih makar jednu da doživiš 🙂👌

Sportski pozdrav !
S obzirom da si mlad i zelen, razumijem tvoju potrebu da u priču o navijačima ubacaš modriče, brotnja... Kakva ba penzija, o čemu ti?

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 07 jan 2026, 22:34

Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 22:22
Samba71 je napisao/la:
07 jan 2026, 20:11
Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 19:58


Pride što su bivši navijači Partizana, Zvezde.. raspadom Juge, postali Željovci. Recimo u Konjicu su bili u tragovima, sad ih ima dosta. Velež protjeran, bez stadiona, bez ikakvih uslova, nije bio zanimljiv dječacima koji se ne sjećaju Vahe, Duška, Mare, Tuce i ostalih majstora fudbala. I to se lagano mijenja.
@Tuce11
Lafe moj, haj vi za početak prvo da stignete Leotar, Brotnjo i Modriču po broju osvojenih titula. 😁

Obzirom da si u ozbiljnim penzionerskim godinama, da Bog da da i to doživiš. 😐

Al opet sevapa radi i zato što si simpa mi lik, volio bih makar jednu da doživiš 🙂👌

Sportski pozdrav !
S obzirom da si mlad i zelen, razumijem tvoju potrebu da u priču o navijačima ubacaš modriče, brotnja... Kakva ba penzija, o čemu ti?
Pa ako si bio na utakmici 81' g. godine u Bg, sigurno imaš minimum 55-60 godina. 😁 Eto dalje računaj sam... 🙂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Pact1921
Postovi: 1080
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 07 jan 2026, 22:35

Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 22:22
Samba71 je napisao/la:
07 jan 2026, 20:11
Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 19:58


Pride što su bivši navijači Partizana, Zvezde.. raspadom Juge, postali Željovci. Recimo u Konjicu su bili u tragovima, sad ih ima dosta. Velež protjeran, bez stadiona, bez ikakvih uslova, nije bio zanimljiv dječacima koji se ne sjećaju Vahe, Duška, Mare, Tuce i ostalih majstora fudbala. I to se lagano mijenja.
@Tuce11
Lafe moj, haj vi za početak prvo da stignete Leotar, Brotnjo i Modriču po broju osvojenih titula. 😁

Obzirom da si u ozbiljnim penzionerskim godinama, da Bog da da i to doživiš. 😐

Al opet sevapa radi i zato što si simpa mi lik, volio bih makar jednu da doživiš 🙂👌

Sportski pozdrav !
S obzirom da si mlad i zelen, razumijem tvoju potrebu da u priču o navijačima ubacaš modriče, brotnja... Kakva ba penzija, o čemu ti?
Pa vi jeste ispod i modrice i brotnja i leotara poslije rata ste osvojili svi isto trofeja osvojili samo sto je titula vrijednija od kupa . Malo se digli zadnjih godina nista posebno . Vi niste ni u top 3 kluba koji se deklarisu kao bosanski cak je i celik ispred vas. Imaju vise uspjeha vise navijaca Zenica kao grad je veca od Mostara jos oni svoj grad ne dijele ni sa kim . Do prije 3 godine ste bili na nivou slobode nego osvojili kup pa misle da su neka velesila sa 1 trofejom u 30 godina. A moze se zapoceti tema o navijacima i o broju navijaca kad vas bar bude u prosjeku na stadionu isto kao sto u prosjeku je na istocnoj trbini Grbavice kad Zeljo igra. A cak ako uzmemo u obzir ove navijacke skupine ni RA ni ovi Ultras Mostar niko ne postoji .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Bakcil
Postovi: 47
Pridružen/a: 03 jan 2026, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bakcil » 07 jan 2026, 22:37

Ovdje neki kao da ne znaju da je velez i protiv borusije igro.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 07 jan 2026, 22:38

jurisicduska je napisao/la:
07 jan 2026, 21:51
Pa lupate i vi ovo ko gradit cete kamp. A ustvari necete ništa graditi nego cete se uselit na državno ako vas opstina Ilidza primi.

I pricali ste ovdje spremni su igraci ima plan. A ovaj izjavi da nije još nikog ni kontaktirao nit ima kakvu viziju da će to u narednim danima vidjet. Bas me zanima gdje će procijeniti kvalitete igraca. Jedino da se grudvaju pa ko je bolji.

Ovo oko istoka zapada i sjevera i juga vjerujem. To cete sigurno izlobirat jer ovaj ima jake političke veze.
duska sta ti se desi.....
a vi rodjenii nebitni ste
nek crknu dusmani, najjaci smo

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 07 jan 2026, 22:44

Samba71 je napisao/la:
07 jan 2026, 22:34
Tuce11 je napisao/la:
07 jan 2026, 22:22
Samba71 je napisao/la:
07 jan 2026, 20:11


@Tuce11
Lafe moj, haj vi za početak prvo da stignete Leotar, Brotnjo i Modriču po broju osvojenih titula. 😁

Obzirom da si u ozbiljnim penzionerskim godinama, da Bog da da i to doživiš. 😐

Al opet sevapa radi i zato što si simpa mi lik, volio bih makar jednu da doživiš 🙂👌

Sportski pozdrav !
S obzirom da si mlad i zelen, razumijem tvoju potrebu da u priču o navijačima ubacaš modriče, brotnja... Kakva ba penzija, o čemu ti?
Pa ako si bio na utakmici 81' g. godine u Bg, sigurno imaš minimum 55-60 godina. 😁 Eto dalje računaj sam... 🙂
Opasan si, dibidus opasan
slika

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 07 jan 2026, 22:46

jurisicduska je napisao/la:
07 jan 2026, 21:51
Pa lupate i vi ovo ko gradit cete kamp. A ustvari necete ništa graditi nego cete se uselit na državno ako vas opstina Ilidza primi.

I pricali ste ovdje spremni su igraci ima plan. A ovaj izjavi da nije još nikog ni kontaktirao nit ima kakvu viziju da će to u narednim danima vidjet. Bas me zanima gdje će procijeniti kvalitete igraca. Jedino da se grudvaju pa ko je bolji.

Ovo oko istoka zapada i sjevera i juga vjerujem. To cete sigurno izlobirat jer ovaj ima jake političke veze.
Znači oni nastavljaju gdje su stali prije Sanina, većinom na državnoj sisi. :puke:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []