FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 08 jan 2026, 13:01

BiHSportman je napisao/la:
08 jan 2026, 12:19
Hajde Krpaaa
A sta hajde? Pa zar ga nije 90% navijaca tjeralo jer nije efikasan? Krpic prije 10g DA, ali godine su ucinile svoje i on bitnu razkilu na terenu ne moze napraviti vec duze vremena. Radije cu trpiti Jaganjca kao mladog igraca da fuli nego Krpica sa toliko godina da fuli.

Avatar
anonimni
Postovi: 9647
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 08 jan 2026, 13:24

TefalTava je napisao/la:
08 jan 2026, 12:47
svemalim1 je napisao/la:
08 jan 2026, 11:27
ne postoji trener koji ispunjava uslove za direktora kluba. imbecila buni razlika direktor vs sportski direktor. isto tako je mislio da je ekonom i ekonomista isto. radi se o mentalno retardiranoj osobi, pa to ne cudi, ali ne znam sto mu nije banovan i ovaj username.
Debil nije znao ni sta ekonom radi u fudbalskom klubu :urnebes: :urnebes: a ne direktor Alda kompjuter
Najjači suvereno :rol:
Ako i ti radiš u klubu pa ti daju pare očigledno da i ti moraš pisati tako. Meni ne daje niko pare niti imam veze s bilo kim iz kluba pa smijem pisati onako kako ja mislim, da ne moram podvaljivati stalno neke stvari a tone se sve dublje i dublje. To što ti čitaš s razumijevanjem svih ovih godina a nisi svjestan da tonemo sve dublje to je tvoja stvar. Dosta više samo da se traži neka milostinja i sabur za navijače u smislu ma biće to dobro i tapši po ramenu a misli li neko nešto raditi ? Naći nekog sponzora, dovesti nekog igrača npr. zadnjeg veznog, naprimjer veznog, naprimjer staviti Bogdanovića a ne da je pod moranjem da mora igrati Kosorić. Iz godine u godinu guranje nekih igrača a sputavanje nekih iz njima poznatih razloga. Svraka jadan propade i još ga ovi što su bliski klubu proglasiše da je labilan, ne do Bog napisati Amar je usro sve i sjebo momka. Nego gdje ćeš to pisati na forumu odmah će te napasti. Nego ko cuko uz nogu kad neko napiše nešto. Imamo ekonoma u klubu kao završio ekonomski fakultet spuca takvu cijenu da prodaju u vrh glave 300 godišnjih. Nek se uhvati panao i lijepi po ogradi jedino to može a pare će u klub donijeti roda ?, a dok neki Bogalji prodaju po pet milja. Ne smijem to pisati, moram pisati kako će sve biti dobro, kako nema igrača za Želju, gdje ću ja uložit u ekipu ko garantuje da ću napraviti uspjeh pa udri onda sad priču treba podrška i uz nogu ni slučajno da neko napiše nešto protiv Amara..
:kafa:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

19vendetta87
Postovi: 10263
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 08 jan 2026, 13:53

Orvel je napisao/la:
08 jan 2026, 13:01
BiHSportman je napisao/la:
08 jan 2026, 12:19
Hajde Krpaaa
A sta hajde? Pa zar ga nije 90% navijaca tjeralo jer nije efikasan? Krpic prije 10g DA, ali godine su ucinile svoje i on bitnu razkilu na terenu ne moze napraviti vec duze vremena. Radije cu trpiti Jaganjca kao mladog igraca da fuli nego Krpica sa toliko godina da fuli.
Krpica je bolji od svih nasih napadaca trenutno, kao rezervni napadac je vise nego dobra opcija.
Jaganjac uopste nije nas igrac, najmanje ima smisla njega forsirati.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 08 jan 2026, 14:43

19vendetta87 je napisao/la:
08 jan 2026, 13:53
Orvel je napisao/la:
08 jan 2026, 13:01
BiHSportman je napisao/la:
08 jan 2026, 12:19
Hajde Krpaaa
A sta hajde? Pa zar ga nije 90% navijaca tjeralo jer nije efikasan? Krpic prije 10g DA, ali godine su ucinile svoje i on bitnu razkilu na terenu ne moze napraviti vec duze vremena. Radije cu trpiti Jaganjca kao mladog igraca da fuli nego Krpica sa toliko godina da fuli.
Krpica je bolji od svih nasih napadaca trenutno, kao rezervni napadac je vise nego dobra opcija.
Jaganjac uopste nije nas igrac, najmanje ima smisla njega forsirati.
Ja se ne slazem, protiv Kopera smo dominirali na Grbavici i nismo uspjeli gola zabiti. U Koperu smo isto tako dobro igrali i nije nista zabio. A daleko bolje i cisce prilikeje ima kao i Jaganjac i Rakic. Fantaziramo i od Sulejmana pravimo ekstra golgetera ali ono vise nije i moramo se pomiriti sa tim.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 08 jan 2026, 14:53

Ove sezone Krpić ima 1 gol dok Rakić, Jaganjac i Koninngs ZAJEDNO imaju 2 gola. Za ovoliko minuta koliko su ostali dobili bi Krpića pogodile 2-3 u glavu sigurno.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 615
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 08 jan 2026, 15:14

Krpic bi postigao 3 gola sam protiv Sirokog da je bio u onim sansama koje su imali Rakic i Jaganjac. Adzem je trenirao neku strogocu na njemu a ovamo 3 rupe u napadu. Danas treba neko biti uz trenera da mu ne pozli kad vidi ko su mu napadaci
Curva Sud

Avatar
Lynx
Postovi: 1709
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 08 jan 2026, 15:32

Krpa je fajter i sigurno može jos doprinjeti igri. Prošle sezone skoro 10 golova, ove krenulo to lošije, ali ne znači da je propast.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 08 jan 2026, 15:39

Ne kazem da je propast ali pitanje je da li moze biti prvi napadac, valjda imamo cilj pojacati se. Doduse sve zavisi i kakav stil igre cemo preferirati u nastavku. Krpic moze do sutra trcati ali svi znamo da ce ga nogom zabiti u 0/10 situacija. Ne kazem da imamo klasne napadace pored njeha ali isto tako ne treba ni njega predstavljati kao nekog spasitelja jer sigurno nece to biti.

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 08 jan 2026, 15:40

WeekendOffender je napisao/la:
08 jan 2026, 15:14
Krpic bi postigao 3 gola sam protiv Sirokog da je bio u onim sansama koje su imali Rakic i Jaganjac. Adzem je trenirao neku strogocu na njemu a ovamo 3 rupe u napadu. Danas treba neko biti uz trenera da mu ne pozli kad vidi ko su mu napadaci
Fulio ti je prvo kolo penal za 3 boda,pa u Posušju sa centra ide na gol i doda golmanu.Toliko i o njemu.
Krpić je jedno zlo,koje je otjeralo tucet trenera i igrača,loš primjer za svlačionicu.
Nek u Slobodi maltretira suigrače.
Zadnja izmjena: jointunija, dana/u 08 jan 2026, 15:56, ukupno mijenjano 1 put.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

istokzeljo
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 08 jan 2026, 15:53

Da je Krpić bolji napadač od svih koje trenutno imamo to stoji. Al njegovo ponašanje na terenu i van njega je neprimjereno za kočijaša a kamoli za fudbalera Želje. Treba mu se primjereno gospodski zahvaliti jer on to zaslužuje. Ipak je puno dao za našeg Želju.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 08 jan 2026, 16:08

Nije sporno da je Krpic bolji od trenutnih napadaca, ali vidjecemo njegovo ponasanje izvan terena. Nema kojeg trenera nije minirao.
Fk Željezničar.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 615
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 08 jan 2026, 16:15

jointunija je napisao/la:
08 jan 2026, 15:40
WeekendOffender je napisao/la:
08 jan 2026, 15:14
Krpic bi postigao 3 gola sam protiv Sirokog da je bio u onim sansama koje su imali Rakic i Jaganjac. Adzem je trenirao neku strogocu na njemu a ovamo 3 rupe u napadu. Danas treba neko biti uz trenera da mu ne pozli kad vidi ko su mu napadaci
Fulio ti je prvo kolo penal za 3 boda,pa u Posušju sa centra ide na gol i doda golmanu.Toliko i o njemu.
Krpić je jedno zlo,koje je otjeralo tucet trenera i igrača,loš primjer za svlačionicu.
Nek u Slobodi maltretira suigrače.
Ma sve to stoji ne branim ja Krpica, samo mislim da bi sa njim dobili barem jednu od ovih 8. Ne znam kakva je situacija na trzistu, da li je moguce da dovedemo nekog boljeg napadaca sada u januaru?
Curva Sud

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 08 jan 2026, 16:18

Naravno da su usrane komsinice dovele malog Telalovica, naravno da nismo mi… Bas sam se nadao da ce neko posegnuti za njim, 17 godina i seniorsko iskustvo…

Edit: a i sta ce nam, mi se Krpicu radujemo.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 08 jan 2026, 16:24

Ako ćemo glorificirati Krpića onda mi nikakav napredak sa strateškim partnerom nismo napravili. Kakav ba Krpić, klošar koji želi da dominira u svlačionici i tako potkopava svakog trenera. Adžemu sam imao hiljadu zamjerki, ali odstranjivanje Krpića je bio dobar potez. I dalje stojim iza toga. Sa Krpićem ne možeš graditi timski duh, već samo klanove. To je smrt za svaku svačionicu.

Eh druga je stvar ako je nakon epizode sa Adžemom došao pameti, može biti iskoristiv na proljeće. Ali ljudi nama tipovi kao Krpić trebaju biti prošlost. Valjda je vrijeme da sa strateškim partnerom napravimo iskorak.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

NoDi80
Postovi: 18971
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 08 jan 2026, 16:40

tiagofaria25 je napisao/la:
08 jan 2026, 16:18
Naravno da su usrane komsinice dovele malog Telalovica, naravno da nismo mi… Bas sam se nadao da ce neko posegnuti za njim, 17 godina i seniorsko iskustvo…

Edit: a i sta ce nam, mi se Krpicu radujemo.
Imamo i mi Dragovica (17) koji ima vise utakmica od Telalovica u prvoj ligi federacije

slika

slika

slika
slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
1921boy
Postovi: 7411
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 08 jan 2026, 16:43

NoDi80 je napisao/la:
08 jan 2026, 16:40
Imamo i mi Dragovica (17) koji ima vise utakmica od Telalovica u prvoj ligi federacije
Procitas li ti sta napises prije nego sto posaljes?Nauci citat i nauci razliku izmedju seniorskog i juniorskog fudbala.Kakva god da je federalna je hiljadu puta jaca od juniorskog ranga.
Brko iz druge galaksije!

NoDi80
Postovi: 18971
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 08 jan 2026, 16:44

1921boy je napisao/la:
08 jan 2026, 16:43
NoDi80 je napisao/la:
08 jan 2026, 16:40
Imamo i mi Dragovica (17) koji ima vise utakmica od Telalovica u prvoj ligi federacije
Procitas li ti sta napises prije nego sto posaljes?Nauci citat i nauci razliku izmedju seniorskog i juniorskog fudbala.Kakva god da je federalna je hiljadu puta jaca od juniorskog ranga.
Pa ti pojma nemas o igracima, a stalno nesto kontriras
Dragovic ima 16 utakmica u prvoj ligi federacije igro je i protiv Celika,Tuzle,Stupcanice
Bolje ti je stavi naocale pise ti

slika

Mali debitovo sa 16 godina u prvoj ligi federacije
Cak je i mladji bio od Telalovica kad je debitovo

slika
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 08 jan 2026, 16:52, ukupno mijenjano 6 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 08 jan 2026, 16:44

Nema potrebe raja da se razglaba o Krpiću. dnovinari su jedva čekali da se pojavi na treningu pa da krenu natpisi. Igrač koji ima još 6 mjeseci ugovora. Nažalost "struka" nas jeste uvela u sezonu sa napadačima koji su lošiji od njega i koštalo nas je. Prvo se treba postaviti pitanje da li će uopšte igrati kod Slaviše. Nema mi logike da se produžava ugovor sa njim. Na ljeto se treba dostojanstveno rastati od njega kako priliči najvećem BH Klubu. Meni lično je Suljo jako drag, u našem dresu je zabio 50+ golova, poslije Džele mislim da je najbolji strijelac derbija i to su dovoljne refernce koja se moraju poštovati. Polusezonu 19/20 pod Amarom je izgledao kao terminator, ali već onaj povratak vidjelo se da nije ni blizu. Bile su one slike da je krenuo u trenersku školu i sigurno vidi naš Klub kao priliku za učenje i rad i to mu svakako treba omogućiti, ako se pokaže kao trenerski materijal. Nadam se da mu je ovo sve ohladilo glavu jer teško će sa djecom raditi sa onakvim temperamentom.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 08 jan 2026, 16:53

Jel vrijeme za neka pojacanja ovih dana? :kafa:
Fk Željezničar.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 08 jan 2026, 16:58

AhmedNurudin je napisao/la:
08 jan 2026, 16:44
Nema potrebe raja da se razglaba o Krpiću. dnovinari su jedva čekali da se pojavi na treningu pa da krenu natpisi. Igrač koji ima još 6 mjeseci ugovora. Nažalost "struka" nas jeste uvela u sezonu sa napadačima koji su lošiji od njega i koštalo nas je. Prvo se treba postaviti pitanje da li će uopšte igrati kod Slaviše. Nema mi logike da se produžava ugovor sa njim. Na ljeto se treba dostojanstveno rastati od njega kako priliči najvećem BH Klubu. Meni lično je Suljo jako drag, u našem dresu je zabio 50+ golova, poslije Džele mislim da je najbolji strijelac derbija i to su dovoljne refernce koja se moraju poštovati. Polusezonu 19/20 pod Amarom je izgledao kao terminator, ali već onaj povratak vidjelo se da nije ni blizu. Bile su one slike da je krenuo u trenersku školu i sigurno vidi naš Klub kao priliku za učenje i rad i to mu svakako treba omogućiti, ako se pokaže kao trenerski materijal. Nadam se da mu je ovo sve ohladilo glavu jer teško će sa djecom raditi sa onakvim temperamentom.
Najbolje da mi budemo crveni kriz za igrace. Kad upise trenersku školu odmah mu dati da nesto vodi. Isto ko da je on Muharemovic, Biscevic itd.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ebi46, Laudrup i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []