FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
RobijasiZenica1988
- Postovi: 356
- Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Halalite na upadu.
Ovo sto vi kažete nisu htjeli napisat ime kluba gdje ide,to nije bila praksa dok smo u kantonu bili.
Uvijek ide ista objava,ne znam u čemu je problem jer da je u Real otiso opet bi bila ista objava.
Ovo sto vi kažete nisu htjeli napisat ime kluba gdje ide,to nije bila praksa dok smo u kantonu bili.
Uvijek ide ista objava,ne znam u čemu je problem jer da je u Real otiso opet bi bila ista objava.
Re: FK Sarajevo
Pa oko 350k km su dobili, dodatni procenat od naredne prodaje. Oni su finansijski odlično prošli. Momak shvata da je došao u klub iz kojeg će uraditi dobar transfer, klub gdje je Mamić koji će ga usmjeriti šta i kako.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Seljadija,ološ...MaroonBjelave je napisao/la: ↑08 jan 2026, 23:18A nisu naveli gdje nastavlja karijeru. Kakvi balvani![]()
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dovodjenje 17-godišnjaka iz druge lige uopste ne bi trebala biti vijest. To bi se trebalo podrazumijevati kao dio sportske politike.
Mi smo se riješili za sad pola svlačionice - istina, većina su bili višak, neki su bili upotrebljivi i imali su svoju ulogu u prvoj polusezoni, a po svemu sudeći će makar jedan biti igrač koji nam je bio nosilac.
Ako će od ulaznih transfera tu biti jedino ovi neki šatro zalozi za budućnost te povratnik Turkeš, nije to dobro.
Mi smo se riješili za sad pola svlačionice - istina, većina su bili višak, neki su bili upotrebljivi i imali su svoju ulogu u prvoj polusezoni, a po svemu sudeći će makar jedan biti igrač koji nam je bio nosilac.
Ako će od ulaznih transfera tu biti jedino ovi neki šatro zalozi za budućnost te povratnik Turkeš, nije to dobro.
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Halalite na upadu malo citam svoje malo vas 
Rijadu naravno zelim mnogo srece dabogda u Barseloni zavrsio.
Strasan jest talenat ali treba dokazat i treba puno napredovat da bi izrasto u velikog igraca .Celik je izvuko maximum nisu mali novci i plus ima procenat..
To sto pisete nije NK Celik objavio da ide u Sarajevo,pa ne moze zvanicna stranica objavit ako zvanicno nije potpiso za Sarajevo i nije predstavljen u Sarajevu jebga nije to.portal bezvezni.Zvanicno se objavi kad je sve zvanicno zavrseno.
Komentari ko komentari kao svugdje ce narodu ugodit ,kako god sretno mu u Sarajevu i vidimo se 11.02 u Zenici i nadam se i u iducoj sezoni u Wwin ligi BiH da cemo uspijet uci.
Strasan jest talenat ali treba dokazat i treba puno napredovat da bi izrasto u velikog igraca .Celik je izvuko maximum nisu mali novci i plus ima procenat..
To sto pisete nije NK Celik objavio da ide u Sarajevo,pa ne moze zvanicna stranica objavit ako zvanicno nije potpiso za Sarajevo i nije predstavljen u Sarajevu jebga nije to.portal bezvezni.Zvanicno se objavi kad je sve zvanicno zavrseno.
Komentari ko komentari kao svugdje ce narodu ugodit ,kako god sretno mu u Sarajevu i vidimo se 11.02 u Zenici i nadam se i u iducoj sezoni u Wwin ligi BiH da cemo uspijet uci.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma bespotrebno ljudi komentarišu, momak je izabrao najbolji plan koji je prezentovan za njega. Znalo se i u prvom dijelu sezone da su ljudi iz Sarajeva dolazili i gledali ga. On da nama donese bar dva trofeja.BatistutA19 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 00:25Halalite na upadu malo citam svoje malo vasRijadu naravno zelim mnogo srece dabogda u Barseloni zavrsio.
Strasan jest talenat ali treba dokazat i treba puno napredovat da bi izrasto u velikog igraca .Celik je izvuko maximum nisu mali novci i plus ima procenat..
To sto pisete nije NK Celik objavio da ide u Sarajevo,pa ne moze zvanicna stranica objavit ako zvanicno nije potpiso za Sarajevo i nije predstavljen u Sarajevu jebga nije to.portal bezvezni.Zvanicno se objavi kad je sve zvanicno zavrseno.
Komentari ko komentari kao svugdje ce narodu ugodit ,kako god sretno mu u Sarajevu i vidimo se 11.02 u Zenici i nadam se i u iducoj sezoni u Wwin ligi BiH da cemo uspijet uci.
- prisonbreak
- Postovi: 5329
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma mali je dobar, nije tip igraca kao Modric, al mali ima ono nesto sto 99% igraca nema.jurisicduska je napisao/la: ↑09 jan 2026, 00:29
Ovaj mali ako ne bude Modrić ja ne znam. Nisam u zivotu vidio da se neko ovako upali. Ali to je ljubav prema klubu ne treba ni njima zamjerati. Zamišljam da nama ode najbolji igrac i najveci talenat u Čelik il ne daj Boze komsinicama na aparate bi nas prikopčali.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ozraceni kontaju da ce neko odbiti 10 puta visu ponudu i ostati u drugoligasu,nebi im bilo lose da se malo prizemlje, nisam vidio da ovako psuju i orgijaju kad im nasi igraci dolazi, kakva gomila vanago mada to je opste poznato, krdo je i dalje krdo ostalo.
Re: FK Sarajevo
Mnogo se busate za klub koji je Evropska takmičenja morao igrati u našem gradu jer nemaju adekvatne uslove.
Sretno Rijadu s vama želim rekordni transfer i odštetu za njega, bez uvrede ali mali je potencijal za daleko više od Sarajeva.
Sretno Rijadu s vama želim rekordni transfer i odštetu za njega, bez uvrede ali mali je potencijal za daleko više od Sarajeva.
Re: FK Sarajevo
Bilo kako bilo najveći smo klub u BiH sviđalo se to nekome ili ne.A i u Yugi smo pokazali šta i kako.Sportski pozdrav
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️
Re: FK Sarajevo
chily-rz je napisao/la: ↑09 jan 2026, 01:07Mnogo se busate za klub koji je Evropska takmičenja morao igrati u našem gradu jer nemaju adekvatne uslove.
Sretno Rijadu s vama želim rekordni transfer i odštetu za njega, bez uvrede ali mali je potencijal za daleko više od Sarajeva.
[/Haveru neznaci ako je najbolji u nekom selu medju cobanima, da kad dodje u real da ce bit igrac, 90% ce propast i zavrsit u hadzicima 5% velez 4% ponovo celik posusje i 1% da mi uzmemo 4 m€ a da vama damo kur cinu, (TATA CE U TOM SLUCAJU ZNAT KAKO DA IZBJEGNE TIH 20%)
Takodje i ovih 350 k km treba platit u robi, dat im 3-4 odpisana akademca i zdravo, ukraincima nedavat pare
Re: FK Sarajevo
A kako vi znate da je potpisao za nas? Mozda su ga gurbeti kupili, sada i oni plivaju u parama. A mozda je grinjski??
Re: FK Sarajevo
Zenicani samo pokazuju koliki kompleks od glavnog grada imaju. Kad im se klub raspadao slali smo im na posudbu Dusana Hodzica, Resica, Lelica.. pa opet prije par godina saradnja sa juniorima. Eno ih opet prizivaju malog Talhu jer je raskinuo s Radnikom. Malac prosao nasu skolu, otisao da dobije minute i probije se do seniorske premijer lige, uspio i dosao do Radnika.
Ne razumijem sad ove komplekse jer je malac dosao kod nas i to pofino placeno sve. Premijerligasi ne mogu napravit ovakav izlazni transfer. Ovdje se samo mi kockamo jer mislimo da mali jos moze napredovat pa ga prodat dalje. Ovo je logican put za mladog igraca, otisao u ligu vise, ima priliku igrat Evropu, pokazat se i napravit neku karijeru. Sta treba igrat za 10 puta manju cifru u Celiku i cekat jos 5 godina da negdje ode ili propadne?
Ne razumijem sad ove komplekse jer je malac dosao kod nas i to pofino placeno sve. Premijerligasi ne mogu napravit ovakav izlazni transfer. Ovdje se samo mi kockamo jer mislimo da mali jos moze napredovat pa ga prodat dalje. Ovo je logican put za mladog igraca, otisao u ligu vise, ima priliku igrat Evropu, pokazat se i napravit neku karijeru. Sta treba igrat za 10 puta manju cifru u Celiku i cekat jos 5 godina da negdje ode ili propadne?
Re: FK Sarajevo
Uvalim nam Tabaković na Koševu, nije slavio a komentari poslije utakmice na račun momka užas. Poznajem ga lično, momak je pravi hordaš i ginuo je za dres u juniorima, donio juniorima i titulu u kupu mesčini svojim golom. Odlično je igro s Telalovićem, treba ga vratiti u Sarajevo.bordobijeli je napisao/la: ↑08 jan 2026, 23:44Čitam komentare na NK Čelik i užasno sta decku pisu . Često sam ovdje pisao da i nasi navijaci imaju uzasan pristup prema igračima koji su igrali za FKS pa predju u neki drugi klub i sto je najgore vrlo često nam ti bivši uvale i golčinu.
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
Re: FK Sarajevo
Pitar6785 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 01:36Kakvi vi i Real, ovi potroše milijardu za novi stadion vi još uvijek podstanari, malo objektivnosti nije na odmet.chily-rz je napisao/la: ↑09 jan 2026, 01:07Mnogo se busate za klub koji je Evropska takmičenja morao igrati u našem gradu jer nemaju adekvatne uslove.
Sretno Rijadu s vama želim rekordni transfer i odštetu za njega, bez uvrede ali mali je potencijal za daleko više od Sarajeva.
[/Haveru neznaci ako je najbolji u nekom selu medju cobanima, da kad dodje u real da ce bit igrac, 90% ce propast i zavrsit u hadzicima 5% velez 4% ponovo celik posusje i 1% da mi uzmemo 4 m€ a da vama damo kur cinu, (TATA CE U TOM SLUCAJU ZNAT KAKO DA IZBJEGNE TIH 20%)
Takodje i ovih 350 k km treba platit u robi, dat im 3-4 odpisana akademca i zdravo, ukraincima nedavat pare
Naravno da nema garancije na uspjeh, Lens je kontao da će u Čeliku dobiti pristojnog štopera a zavalili ste ih samo tako.
Re: FK Sarajevo
I ove medije isto nabijem
Čuj rasipa se kadar. Ne osvajaš ligu godinama, konstanta treći, četvrti, a opet svima trn u oku.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Jarane nepotreban ti je ovaj komentar. Mnogo je rekao o tebi. A ja, npr jedva cekam da se vratite u Premijer ligu i utakmice s vama, uopste mi niste mrski, draži ste mi vi nego 90% ovih sto igraju u premijer ligi. Jedva cekam kup pa da dodjem na utakmicu u Ze. Ima i medju nama raje koja skace na izljeve vasih kompleksa ali ono sto si ti mislio mozda da je hrabrost (doci na nas forum i nesto nam napisati ovako je. glupost) morate okrenuti ploču znamo da vam nedostajemo.
Re: FK Sarajevo
Sad imamo njihovog igrača i u kupu izbaciće ih. neka zauvijek ostanu u drugoj ligi.nepoštovanje prema drugom klubu
Re: FK Sarajevo
Oni su BOLESNICI. Rijade dobro nam došao !
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 21 gost.







